piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wyciskanie soków

Witam.czy w Łomży lub okolicach swiadczy ktos uslugi wyciskania sokow z jablek?chodzi o wieksza ilosc, nie jedna reklamowke.interesuje mnie rowniez pasteryzacja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wyciskanie soków

toz to nic nie warte takie soki, po co to komu. Skowirowka w domu, albo wyciskarka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wyciskanie soków

Wyciskanie soków, jak pisze kolega powyżej, najlepiej jest robić w domu. Wtedy mają one mocniejszy, naturalny smak. Mam w rodzinie ogólnodostępną wyciskarkę. chyba od Muke i powiem Ci, że takie skrzynki jabłek to dla niej pikuś. Z każdego owocu sok wyciśnie, nawet jeśli ma pracować kilka godzin. W wersji premium jest 10 lat gwarancji na silnik, więc nie martwimy się o jej szczególne wymęczenie ;) . Przy większej partii owoców naprawdę się opłaca mieć taki sprzęt, bo to duża oszczędność.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wyciskanie soków

dlaczego nic nie warte?
____
http://www.fabryka-prezentow.com/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wyciskanie soków

aaaaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org