niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Konto studenckie

Czy banki rzeczywiście mają korzystniejsze oferty dla studentów jeżeli chodzi o konta osobiste, czy to jest jedynie tani chwyt marketingowy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto studenckie

w niemczech ??

Autor: peston ---.et.tu-dresden.de

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto studenckie

Ja osobiście mam PKO Konto dla Młodych jestem zadowolona, totalnie zero prowizji. Dostęp do bankomatów super, płatności kartą i telefonem. Polecam PKO BP.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto studenckie

Różnie. Czasami jest tak ,że studenckie jest lepsze. A czasami warto jest założyc sobie osobiste . Jak jeszcze studiowałem to nie bawiłem się w te wszystkie konta studenckie ale po prostu założylem sobie konto w mbanku bo miało najlepszą ofertę.
Zresztą obecnie również w artykułach jest na jednym z pierwszych miejsc;
http://www.kutno.net.pl/?pd=news&id=42720

Razem z kontem 360 Millenium Bank oraz z darmowym kontem Smart Banku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto studenckie

No Dresden... A co w tym dziwnego? Nigdy w Niemczech nie byłeś?
Zdziwienie co najmniej takie jakby pisał z kosmosu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto studenckie

Jeśli chodzi o sam okres, kiedy studiuje się to owszem, oferty banków są korzystniejsze niż dla absolwentów. Darmowe konto studenckie bez opłat - ProRank.pl daje większe możliwości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto studenckie

tak są korzystniejsze, a po skończeniu \"wieku studenta\" dostaniesz aneks i nowe opłaty :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto studenckie

Studenci mają na szczęście ten komfort, że ich konta studenckie są z reguły darmowe, bądź za symboliczne opłaty. Widać to na przykładzie tradycyjnie niskokosztowych banków jak mBank czy Smart Bank. Widać to również na przykładzie banków tradycyjnie drogich dla indywidualnych klientów jak Inteligo w PKO BP czy Euro Bank.
Moja propozycja dla uczniów i studentów to
Bank Zachodnik WBK tanie-konto.pl/deutsche-bank
Alior Bank tanie-konto.pl/alior-bank

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto studenckie

Tutaj jest ranking kont studenckich. Naprawdę warto sobie tam zajrzeć. Taka pomoc w wyborze jest nieoceniona. Poza tym można się tam wiele dowiedzieć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto w Nest banku lub Idea Banku

Po co szukać konta studenckiego, które będzie darmowe do określonego wieku, a potem przestanie jak niektóre banki oferują darmowe konta bez warunków jak np. Nest Bank https://antyranking.blogspot.com/2016/12/nest-bank-opinie-konto-ror-osobiste.html
poza Nest Bank jest też takie w Idea Banku. W zasadzie wszystkie czynności są bezpłatne i karta też bez konieczności wykonywania określonych transakcji bezgotówkowych w miesiącu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto studenckie

To fajna ta oferta konta w nest banku. A wypłaty z bankomatów to za free?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto studenckie

Szanowny Panie w ramach oferty Nest Konta za 0 zł są wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Darmowe jest także: założenie i prowadzenie konta, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatów sieci Euronet, wydanie i używanie pierwszej karty płatniczej oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku. Konto można otworzyć na kilka sposobów: przelewem (wystarczy wykonać przelew, a konto będzie aktywne nawet w 15 minut); poprzez Kuriera (konto aktywne nawet w 5 dni, wystarczy, że podpisze Pan dostarczoną umowę); w oddziale (wystarczy złożyć wniosek online, a następnie udać się do oddziału, aby podpisać umowę) lub w oddziale stacjonarnym banku. Można także złożyć wniosek za pomocą infolinii, a podpisanie umowy następuje w oddziale stacjonarnym banku.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org