czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
łóżko piętrowe 3 osobowe

Witam gdzie w Łomży kupie 3 osobowe łóżko pietrowe. Wsa również na allegro ale chciałabym iść zobaczyć kupić.

Mrj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łóżko piętrowe 3 osobowe

Kto posiada takie łóżko dla dzieci jak się sprawuje, w jakim wieku dzieci?? Proszę o odpowiedź

Mrj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łóżko piętrowe 3 osobowe

hej my mamy takie łóżeczko co prawda dla dwójki dzieci. sprawuje się super, jestem bardzo zadowolona. Starsza córeczka 3 latka śpi na górze, młodsza rok i 8 m-cy na dole. trzecie łóżko to w szufladzie wysuwaliśmi pierwsze dni żeby było bezpieczniej ;) Kosztowało ok 1000 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łóżko piętrowe 3 osobowe

Nie mam takiego łóżka, ale widziałem u znajomych. Jest to normalne łóżko piętrowe, tylko na dole zamiast szuflad na pościel jest wysuwany trzeci materac. Sprawdza się to doskonale w praktyce. Trójka dzieci wychowała się w jednym pokoju!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łóżko piętrowe 3 osobowe

Podobno zamiast zasiłku 500+ będą dawać takie łóżka...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łóżko piętrowe 3 osobowe

3-osobowe? To na jedno piętro wchodzi półtorej osoby?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łóżko piętrowe 3 osobowe

Nie koniecznie są takie łóżka w których zamiast szuflady umieszcza się materac wysuwany i już masz miejsce dla trzeciej osoby, zobacz http://artbo.pl/lozeczka-dzieciece/lozka-pietrowe/lozko-podwojne-klaudia.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łóżko piętrowe 3 osobowe

Niebawem wyprodukuje takie na pięcioro a to już dwa i puł tysiak a więc inwestycja się wruci

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łóżko piętrowe 3 osobowe

Ja wiem, że oszczędność miejsca i tak dalej, ale te łóżka trzyosobowe to jak dla mnie zły pomysł. Dwójka dzieci śpi tak naprawdę na jednym wyrze, dodatkowo w nocy jedno dziecko przechodzi przez łóżko \"sąsiada\".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łóżko piętrowe 3 osobowe

sama ostatnio kupiłam takie dla swoich dzieci, ale niestety stało się powodem do kłótni, bo wszyscy chcą spać na górze

Jestem wielka! całe 150 cm w kapeluszu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łóżko piętrowe 3 osobowe

@robik - lepiej jest kupić większe mieszkanie, no nie? Problem z łóżkiem od razu odpadnie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łóżko piętrowe 3 osobowe

Nie jest praktyczne takie rozwiązanie. To wysuwane jest do bani. My z takiego zrezygnowaliśmy po pół roku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org