piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kurs rysunku hobbi/studia

Zbieramy fajną grupę chętnych osób chcących nauczyć się rysować. Kurs hobbistyczny lub przygotowanie na studia architektoniczne (np. Politechnika Białostocka, Gdańska lub Warszawska)

Brakuje nam 6-7 osób do stworzenia grupy (nas jest czwórka) Grupy są od min. 10 osób.
Zajęcia we czwartki od 17tego września o godz 17 w plastyku w Łomży.

Nie trzeba będzie jechać do Warszawy, bo tamci nauczyciele przyjadą do nas, tylko musi się zebrać grupa.
To się nazywa szkoła rysunku i ilustracji Labirynt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurs rysunku hobbi/studia

A ile będzie kosztował taki kurs?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurs rysunku hobbi/studia

Zastanawiałam się właśnie z synem nad tą szkołą bo chce zdawać na architekturę, nie wiem tylko czy warto, czy czegoś konkretnego tam go nauczą, czy wiesz może coś więcej na ten temat albo znasz kogoś kto tutaj w Łomży chodził na ten kurs?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurs rysunku hobbi/studia

350zł kosztuje za miesiąc czyli 4 spotkania po 4 godziny zegarowe. Wychodzi 22zł za godzinę. To dobra cena patrząc na ceny korepetycji, gdzie minimalna stawka u dobrego nauczyciela to 50 zł za 45 min.


Czy nauczą, chyba wystarczy spojrzeć na galerię, żeby wiedzieć jak uczą, a wiadomo że jak ze wszystkim, jeśli ćwiczysz nabierasz wprawy.

Moim zdaniem opcja jest naprawdę niepowtarzalna. Nie trzeba jeździć do Warszawy, tracić kasy na bilety, z Łomży do Warszawy (wiem, wiem, plus bus tani, ale nie zawsze) i po Warszawie i do domu, tylko oni tu przyjadą, ale musi być grupa.

17.09 we czwartek jest spotkanie organizacyjne, jest wydarzenie na fb i ciągle nam brakuje kilku osób...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurs rysunku hobbi/studia

aga.b. przyjdźcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurs rysunku hobbi/studia

Najprawdopodobniej przyjdziemy bo przynajmniej na razie opcja dojazdów do Warszawy czy Białegostoku odpada, więc tu na miejscu trzeba coś robić skoro młody wykazuje chęci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurs rysunku hobbi/studia

a może jeszcze ktoś by się znalazł...?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurs rysunku hobbi/studia

To fakt, fajny pomysł. Takie kursy teraz często odbywają się tez online, to szczególnie rekomendowana forma nauki w czasie pandemii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org