niedziela, 22 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sala weselna i zespół

Witam, jaką salę możecie polecić na wesele i jaki zespół? oczywiście w przyzwoitych pieniążkach. Co sądzicie o sali weselnej w Małym Płocku (Zajazd pod brzozami)??i co sądzicie o zespole Bosman?

loopback91

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna i zespół

Jestem po weselu w Kisielnicy swojska kuchnia , wpadnij zobacz sala inna niż wszystkie mi się podobało jedzonko ok, obsługa ok . co do zespołu polecam Grafit

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna i zespół

Sala w Małym Płocku jest świetna ale reszta to do kitu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna i zespół

Dzięki mondziak i rekin2 za opinię:) ktoś coś więcej się jeszcze wypowie? :)

loopback91

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna i zespół

Z sali to polecam salę w Kisielnicy, a zespół to ITEX ze Zbójnej, nie wiem jak oni cenowo, ale na nie jednym weselu przy ich muzyce się bawiłam i było świetnie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna i zespół

sala Kisielnica p. Staniórskich jak najbardziej obsługa super i jedzonko oki :) byłam na weselu super. zespół Amor z Łomży i okolic chłopaki super grają mają swoją stronke na fb i necie :) http://www.zespol-amor.dzs.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna i zespół

Najlepszy muzycznie z podlaskiego - ale gramy. Ale z terminami ciężko.

Co do sal - odradzam kryształowy dwór (chciwi właściciele), amadeusz (słabe jedzenie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna i zespół

O, to pewnie szybko spadnie im frekwencja. Ja na razie analizuję oferty z portalu http://www.lokaleweselne.pl/. jest ich tam sporo i duża różnorodność.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna i zespół

Dzięki dzięki wszystkim za opinię :) ktoś coś jeszcze ciekawego wie to pisać !!! :)

loopback91

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna i zespół

I jeszcze ciekawy artykuł o wybieraniu sali http://www.lokaleweselne.pl/artykuly/planujemy-wesele--punkt-i---sa.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna i zespół

Proszę więcej opinii:) ktoś coś wie na temat sal i zespołów to proszę o wypowiedzi, a na pewno nie jednej osobie przydadzą się te drogocenne informacje :)

loopback91

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna i zespół

Imperial! repertuar różnorodny,od disco polo,po rock. W Jędrusiowej Zagrodzie jest całkiem ładnie I jedzenie ok. Minusem jest fakt,że są dwie sale,nie chciałabym mieć wesela w tym samym budynku I czasie co ktoś inny

Życie to nie bajka,życie to je walka! ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna i zespół

Osobiście polecam Grację w Kupiskach. Nieduża sala, na jakieś może 100 osób, ale otoczenie - ogród w pełni to rekompensuje. Do tego smacznie, komunikatywny właściciel z którym można się dogadać i niedrogo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna i zespół

Jak może ogród/otoczenie zrekompensować sale na 100 osób, w przypadku gdy ktoś ma 150 osób? Posadzisz ich w ogrodzie? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna i zespół

A ktoś coś może o sali w Małym Płocku się wypowie?

loopback91

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna i zespół

Benny przecież napisałem że do jakichś 100 osób, więc proste że przy większej ilości osób ta sala się nie nadaje i trzeba brać pod uwagę jakiś dworek. Rekompensata w tym sensie, ze niektórzy nawet w małym gronie lubią bawić się w ogromnych obiektach ;-) Ale jak ktoś planuje nieduże wesele to moim zdaniem to jedna z lepszych sal w regionie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna i zespół

w Miastkowie jest przepiekna sala, z duzym ogrodem i fajnym placem zabaw dla dzieci. Jedzenie tez jest niezle. Tylko chyba jest spora kolejka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna i zespół

Polecam Perłę w Łomży, salę kominkową na górze - ładna, elegancka. Jedzenie bardzo dobre i dużo, właściciele też w porządku.

...........................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna i zespół

Robiliśmy z żoną w Giełczynie w Kryształowym Dworze - może nie było tak na 100% kryształowo, ale na tyle sprawna i ogarnięta ekipa, że mogę polecić ;)

www.kulturystyka.sklep.pl - odżywki i suplementy diety
www.centrum.suplementacji.pl - jak dobrać odżywki i suple?
www.kulturysta.com - portal wiedzy kulturystycznej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna i zespół

sala w malym plocku jak najbardziej ok, bylam na kilku weselach.obsluga mila, jedzenie super i przede wszzystkim duzo!!ogolnie wszystko na poziomie, pomimo,ze sala na wsi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna i zespół

loopback91 jeśli chodzi o salę weselną to w Małym Płocku nie byłem. Niedaleko w Kisielnicy miałem okazję być na 2 imprezach w jhbmotel (www.jhbmotel.pl) i jedyne co mogę napisać to polecam. Podpisując się pod tym poleceniem obiema rękami! Catering mają wyśmienity, ostatnich dań już nie byłem w stanie wcisnąć, a należę raczej do osób, które w tym temacie mogą naprawdę dużo.

Fajna, duża sala, nie przeładowana i zrobiona ze smakiem. Wiadomo, że każda impreza będzie się od siebie różniła ze względu na zespół, ale widzę że ten temat również poruszyłaś. Nie jestem w stanie podać teraz nazw zespołów, które grały na imprezach na których byłem, ale nie zawiodły. Moja sugestia, dzwoń, pytaj, umawiaj się, a o zespoły też możesz przecież podpytać właścicieli sal, oni mają z tym styczność na co dzień ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna i zespół

A czy ktoś z was miał okazję być na ślubie, na którym wystąpiła orkiestra symfoniczna? Moja bratowa uparła się, że u niej musi taka wystąpić, a konkretnie ta http://www.orkiestranaslub.pl/ i jestem bardzo ciekawa, jak to będzie wyglądało, 30 muzyków w kościele:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna i zespół

Polecam salę w Kisielnicy Swojska Kuchnia. Niedawno miałam tam własne wesele, obsługa przemiła, wszyscy goście chwalili jedzenie. Ceny również mają bardzo dobre. Warto sprawdzić :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna i zespół

To jeden z najtrudniejszych wyborów:)

http://finansoowka.pl/14-lokaty
http://bezzaswiadczenonline.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna i zespół

Ja bym jeszcze do tej wymiany informacji weselnych dorzuciła coś o zdjęciach ślubnych. Bardzo mi się podoba, ze teraz ludzie nie robią sobie sztywnych zdjęć u fotografa w atelie, tylko robią sobie sesje ślubne nad morzem, w górach, w parku... Własnie oglądałam taką sesję zrobiona przez Piotra Znajmieckiego na morzem, coś kapitalnego: http://znajmiecki.pl/tag/zdjecia-slubne-nad-morzem/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna i zespół

na morzem?

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna i zespół

Przyznam, że dekoracja sali weselnej to ciężki orzech do zgryzienia. Ciężko wymyślić coś niepowtarzalnego - większość wesel, na jakich byłam miała bardzo podobnie rozwiązaną kwestię dekoracji - balony, białe nakładki na krzesła, pływające świece na stołach. To wszystko już trochę mi się przejadło.... Dlatego na swoim ślubie planuję dekoracje światłem - miła odmiana od tych najpopularniejszych pomysłów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna i zespół

New System godny polecenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna i zespół

Osobiscie polecam sale w Malym Plocku bylam na kilku weselach I kazdy sobie chwalil a jak zespol to Server dobrze graja potrafia poprowadzic wesele zespol godny polecenia. Jest tez sala w Nowogrodzie pasjonata takze dobra jedzenie dobre w takcie wesela ognisko I gril polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org