sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
szafy na wymiar

chciałabym się dowiedzieć gdzie można, w miarę korzystnej cenie zrobić w Łomży szafę przesuwną, wnękową na wymiar? kto robił i nie ma zastrzeżeń co do jakości? kogo polecacie?

ewelina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szafy na wymiar

515371374

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szafy na wymiar

MARGULA a coś więcej? kto to? firma czy jakaś prywatna osoba? jak robi? jaki czas realizacji ? itd

ewelina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szafy na wymiar

Ja ptzetabialam temat w lutym i na szukaniu wykonawcy spędziłam miesiąc.
Z całym sercem mogę polecić Pana z Zambrowa cena i jakość wykonania bardzo dobra .
A widziałam wykonania kilkunastu stolarzy u znajomych .
Szafa jest wykonana z wszystkimi sciankami .
Tel.602 791 321

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szafy na wymiar

Ja mogę polecić warsztat z Elżbiecina, chłopaki robią solidnie i bez problemu można się z nimi dogadać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szafy na wymiar

BARTOMEBLE. Nie drogo i solidnie. Sama mam od nich komplet mebli jak i znajomi. Szczerze polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szafy na wymiar

solidna i rzetelna firma rafmeb 515371374

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szafy na wymiar

Witam, ja byłam u trzech stolarzy ale najtaniej policzyli na ulicy Handlowej. Do tego dostałam ładny projekcik pomieszczenia i do wykonania też nie ma się do czego przyczepić wszystko ładnie wykończone. Telefonu nie pamiętam ale polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szafy na wymiar

Sprecyzuj czego oczekujesz!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szafy na wymiar

w starych sierzputach jest zakład stolarski meble z drewna i z płyty pod wymiar wycena darmowa i z gościem zawsze można sie dogadać:) tel 784522811

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szafy na wymiar

Tak przed zakupem dla ogólnego rozeznania - http://www.fawre.pl/blog/ Warto wiedzieć m.in. na co warto zwracać uwagę przy zakupie i jakie kwestie mają kluczowe znaczenie dla zachowania jakości tych rozwiązań.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szafy na wymiar

Przed zakupem można też zadwonić do nich i się dopytać niezobowiązująco na co zwrócić uwagę przed zakupem- https://www.meblew.com.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org