niedziela, 22 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Problem ze zbyt szybkim dojściem

Pewnie zaraz mnie zjedziecie, ale co tam mam to w nosie. Może trafi się kilku którzy pomogą...
Chodzi o to, że od niedawna jestem z fajną dupencją. Zaczęliśmy wiadomo co... i mój problem jest taki, że zanim jeszcze zacznę to już koniec ;/ wiecie co mam na myśli... trochę mnie to frustruje ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Problem ze zbyt szybkim dojściem

widać mało to robisz że ledwo się podłączysz a za chwilę się usmarkasz,rób to częściej a dojdziesz do wprawy haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Problem ze zbyt szybkim dojściem

Pewnie nie za często Ci odpala...

napij się gorzały ... zwiększ częstotliwość ... i oswój się z nią



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Problem ze zbyt szybkim dojściem

seksuolog albo spuść ciśnienie przed stosunkiem :d

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Problem ze zbyt szybkim dojściem

młody jesteś- to może być przyczyną. jezeli trwa to od dłuższego czasu to powinieneś skontaktować się z lekarzem. mają teraz takie medykamenty że będziesz mógł godzinami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Problem ze zbyt szybkim dojściem

Nic się nieprzejmuj pierwszy strzał jest na rozgrzewke,nie kończysz tylko jedziesz dalej,amunicji w magazynku napewno nie zabraknie. Narazie tyle napisze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Problem ze zbyt szybkim dojściem

nie martw się. Jak każda baba szybko się zestarzeje i zmarnieje. Jak już będzie miała \"kurze łapki\" wokół oczu będziesz dochodził długo i głęboko!!


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Problem ze zbyt szybkim dojściem

kolego jak chcesz to ja z nia to zrobie,pokaze ci jak to sie robi. oczywiscie musi byc fajna i zgrabna. gwarantuje ze bedzie zadowolona a ty nabierzesz wprawy, podaj namiary.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Problem ze zbyt szybkim dojściem

Musisz częściej to robić przynajmniej 5 razy na dobę a nie tylko po wypłacie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Problem ze zbyt szybkim dojściem

Witam
Jak zwykle pacjent wyjeżdża z pytaniem i kilku pajaców musi się znaleźć, idź do lekarza on ci doradzi na pewno nie forum 4lomza i taki ktoś jak `(kod)` pajac bez polotu samochwała w kącie .... !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Problem ze zbyt szybkim dojściem

Polecam orgasm control lub inne tego typu żele czy preparaty. Zaraz pewnie ktoś napisze, że spamuje, ale co mi tam. Rada jest jak najbardziej szczera.
Jest to żel, spray lub tabletki. Nakładasz na członka, czekasz kilka chwil i jedziesz. Jedziesz nawet 30 min i dłużej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Problem ze zbyt szybkim dojściem

jak ja dymasz pomysl o zasrranym po brzegi kiblu, odrazu lepiej,

nie dziekuj


pozatym z goowna bicza nie zrobi, wiec jak jestes pizzda to bedziesz pizzda, taka prawda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Problem ze zbyt szybkim dojściem

Próbowałem już takich praktyk i niestety nie działają na mnie :)

Kusyy o tym środku pisałeś: http://intymnosc.pl/przedwczesny-wytrysk-c-73.html

Nie jest tani. Co będzie lepszą opcją żel czy spray.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org