czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dermatolog

Czy ktoś zna dobrego dermatologa dzieci i dorosłych najlepiej w Warszawie? Bo w Łomży i Białymstoku leczyłam się i guzik mi pomogli. Bardzo proszę o pomoc. Chodzi tu również o zdrowie mojej córeczki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dermatolog

Ja gdybym miał leczyć córkę to nie szukałbym i w W-wie, od razu bym dzwonił do Pana Obamy i pytał gdzie on swoją leczył. Nie poniżaj się więc tylko dzwoń natychmiast bo sprawa na prawdę jest ważna.
A teraz z innej beczki zapytam czy ty na pewno stosowałeś się do zaleceń lekarzy? Bo wiem że często rodzic mieni się mądrzejszym od lekarza i olewa zalecenia jeśli chodzi nawet o mycie czy ubieranie dziecka. Znam rodziców co nie mogą świerzbu wyleczyć bo trzeba było zachować szczególną higienę i izolację bielizny osobistej jak też pościelowej. Woleli latać po lekarzach całego regionu niż wziąć się pranie i sprzątanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dermatolog

Juz nie przesadzajmy, zaraz do Krakowq bedzie jeździć na wizytę, a pewnie chodzi o zwykły trądzik to i Lomza wystarcza. tez miałem problem leki nieo okazały, ale oś razu najmocniejszych nie dostajesz tylko stopniowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dermatolog

Dr Kamińska na kazanskiej mi pomogła

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dermatolog

A czy może ktoś z Was chodził do dr Klepackiego na Małachowskiego http://kcp.pl/lekarz/andrzej-klepacki/dermatolog/bialystok/ ? Szukam jakiegoś prywatnego gabinetu i trafiłam tylko na niego. Będę wdzięczna za wszystkie opinie/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dermatolog

Zachęcam do przeczytania artykułu: http://www.katowiceginekolog.com/art_konflikt_serologiczny.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dermatolog

Ja chodziłam i nie pomógł zbytnio wiesz. Jeśli chcesz podaj mi swojego maila to pogadamy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dermatolog

Już znalazłam maila napisałam ci wiadomość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dermatolog

Jeśli chodzi o dermatologa to polecam panią dr Kozicką z Clinica Dermatologica.
To naprawdę świetna specjalistka, wyleczyła u mnie bardzo trudny trądzik, z którym męczyłam się z górą jakieś 6 lat. Myślałam, że już nic mi nie pomoże, bo próbowałam naprawdę różnych sposobów, zarówno jeśli chodzi o antybiotyki, jak i inne mniej inwazyjne leki, poprzez zabiegi kosmetyczne w gabinetach, aż do ludowych sposobów. Dopiero ona dobrała mi takie leki, które poradziły sobie z moim problemem.

Praw­dzi­wa miłość nie wyczer­pu­je się nig­dy. Im więcej da­jesz, tym więcej ci jej zostaje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dermatolog

U mnie nie chodzi o trądzik lecz o chorobę skóry. A gdzie ta pani przyjmuje? w Łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dermatolog

Lenna a powiedz leki to pewnie pochodna witaminy A prawda? Cos w stylu izoteku?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dermatolog

Dr. Łapińska przyjmuje tylko prywatnie ul. Ogrodowej 6 przy parku w Łomży tel. 86 473 16 15. Sam się leczyłem i od znajomych wiem że jest fachowcem z doświadczeniem znającym najnowsze tajniki dermatologii bo ustawicznie się dokształca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dermatolog

Ja znam ale to na priv.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dermatolog

Szukam dobrego dermatologa, który skonsultuję moją łuszczycę. Na dzień dzisiejszy jest naprawdę super, ponieważ zaczęłam używać dermokosmetyków Dr Michaels, z polecenia znajomej, który również od jakiegoś czasu ma kłopot z łuszczycą. Na szczęście wszystko jest świetnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dermatolog

Ja sama od jakiegoś czasu szukam dobrego dermatologa. Ja sama borykam się z alergią od dawna ale jakoś to tej pory sobie radziłam, ostatnio się nasila. Czy lekarz rodzinny wypisuje takie skierowanie? Do kogo z tym iść?? Czy może warto bezpośrednio wybrać się tutaj http://derm-est.pl/ ? Może ktoś już robił w tym centrum testy i wyrazi swoją opinie. Chciałabym jak najszybciej znaleźć specjalistę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dermatolog

elabarbara w.y.p.i.e.r.d.al.a.j

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org