piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nawigacja GPS

Witam jaką nawigacje do 350 zł wybrać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nawigacja GPS

Najlepszą !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nawigacja GPS

Polecam Modecom MX3 Albo MX3HD, nawigacja jest na AUTO MAPIE, ja sam mam Modecoma MX3HD i chwalę sobie,

Ziomek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nawigacja GPS

jakis garmin, bo są do niej darmowe mapy z strony garniak, które są na bardzo dokładne tworzone przez kierowców, prawi co dzien aktualizacje drog i radarów, ale wystarczy aktualizować raz na 3 miechy

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nawigacja GPS

Wybierz nawigację z prowadządzcim przez Hołowczyca wszędziś doprowadzi do celu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nawigacja GPS

Do wyboru masz dwie opcje:

a) urządzenie dedykowane, czyli coś, co jest tylko GPSem i niczym więcej. To trochę kosztuje, ale ma swoje plusy - zawsze masz urządzenie gotowe i specjalnie zaprojektowane tylko i wyłącznie do nawigacji. Poszukaj na stronach najlepiej (rzuć okiem np.: http://www.eltrox.pl/elektronika.html). Ja bym jednak poszedł w drugą stronę czyli:

b) aplikacja na telefon - za 350 zł to możesz sobie kupić jakieś porządne aplikacje na telefon, takie z aktualizacjami itp. A najlepiej to nie kupuj, tylko sobie ściągnij za darmochę Google Maps albo Yanosika - jedyny koszt, to trochę transmisji danych - a na to nie wydasz na pewno 350 zł :) wydaje mi się to lepsze rozwiązanie niż kupowanie oddzielnego urządzenia.

gdybyś miał jakieś pytania - wal śmiało! ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nawigacja GPS

Telefon + Automapa (na androidzie śmiga aż miło)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nawigacja GPS

A garmin to ktos jakis konkretny model poleci, bo slyszalem ze firma jest okej jako nawigacja, a i najbardziej mi chodzi o wyswietlacz zeby w sloncu bylo cos widac na niej. Z aktualizacja map jak to wyglada, pytam bo nigdy nie mialem nawigacji?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nawigacja GPS

A ja doradzę jakąś starszą używkę TomTom-a, bo nowe są nieedukowalne.
Spokojnie zmieścisz się w 200 zł i będziesz miał fajny dobry sprzęt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nawigacja GPS

Jeśli posiadasz telefon na androidzie to polecam BE-ON-ROAD Navigation. Naprawdę świetna nawigacja i jedna z nielicznych która nie potrzebuje dostępu do Internetu,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nawigacja GPS

Hej, sporo zależy od tego do czego jest Ci potrzebny GPS. Jeżeli tylko jako nawigacja to znajdziesz na allegro całkiem tanio fajne urządzenia, zresztą większość smartfonów ma nadajniki i dokładne mapy więc kupowanie dodatkowego urządzenia tylko w tym celu mija się wg mnie z celem
Jeżeli szukasz nadajników GPS by chronić i monitorować na przykład samochody które masz w firmie to polecam Ci sprawdzenie tej firmy http://www.gpsguardian.pl . Myślę że każdy kto działa w firmie transportowo-logistycznej powinien mieć na wyposażeniu takie urządzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nawigacja GPS

maliszewski na kazdej z garmina masz regulacje jasniej ciemniej. Wykupujesz dozywotnia aktualke map na urzadzenie a jak tylko na polske to sie nie oplaca na necie sa mapki wpisz w google garniak fotoradary + aktualne mapki, aktualizowane kilka razy w miesiacu

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nawigacja GPS

mam nowego tom toma start 40 sprzedam go za 350 4,3 cala
albo tom tom start 50 za 400 5cala jak zainteresowany dzwon 503042741



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nawigacja GPS

Mąż kupił ostatnio GanTrack i jest bardzo zadowolony. System w tym urządzeniu nie traci zasięgu anwet w garażach podziemnych. Dla zainteresowanych wysyłam link http://www.gannet.pl/produkty/gantrack/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nawigacja GPS

a po co komu zasieg w garazu :d

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nawigacja GPS

W powyższym poście poprostu chodziło o pozycjowanie sklepu. Poza tym nie ma nawigacji GPS która działa pod ziemią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org