czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jaka zmywarka?

Hej, czy w tym RTV Euro AGD w Veneda kupię znajdę jakąś przyzwoitą zmywarkę? Czy jest taka opcja, aby kupić taką na ciepłą wodę z sieci? Żeby nie musiała elektrycznie podgrzewać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka zmywarka?

Jeszcze nie spotkałem się z taką zmywarką, ale w euro na pewno są, bo sam jestem w trakcie poszukiwań i tam znaleźliśmy co nas interesuje. Wejdź sobie na ich stronę www, znajdź produkt i zamów do sklepu. Czasami wyjdzie taniej i masz co chcesz, a nie co jest na sklepie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka zmywarka?

posiadam zmywarkę AEG i ma możliwość podłączenia ciepłej wody z sieci, przynajmniej tak jest napisane w instrukcji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka zmywarka?

Nie w każdej, ale niektóre modele mają podłączenie ciepłej wody, trzeba poczytać konkretnie które

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka zmywarka?

media expert..włączamy niskie ceny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka zmywarka?

Witaj, za każdym razem jak kupuję jakiś sprzęt wybieram kilka modeli i czytam o ich wadach i na co trzeba zwrócić uwagę. Zdecydowałam się na bosha,nie był najtańszy ale jednak mają porządne sprzęty, dodatkowym atutem jest szuflada na sztućce, super oszczędność miejsca. Tak naprawdę używa się tylko jednego, dwóch programów, więc też nie ma co patrzec aby było ich najwięcej.
Też chciałam zmywarki którą można podłączyć do cieplej wody ale jest jedno ale, nie wiem jakie masz ogrzewanie w domu. Chodzi o to że jeżeli temp wody będzie wyższa niż max okreslona w modelu lub wyższa niż ta w której będziesz zmywac czujniki mogą się zepsuć. Właśnie dlatego nie wzięłam zmywarki do podłączenia cieplej wody.
Jeśli chodzi o sklep to musisz sprawdzić ofertę, lodówkę kupiłam w euro na stronie www, jednak poźniej się okazało że przy zakupie w sklepie wniesienie jest gratis i 50zł w kieszeni. Przy zmywarce akurat na www była promocja że transport gratis.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka zmywarka?

A co za różnica jaką kupisz. Ważne żebyś podłączyła do ciepłej wody. W zmywarce są czujniki temperatury i one decydują czy programator ma podgrzewać wodę i jak długo czy nie. Jedyny problem jaki może wystąpić to przy zbyt gorącej wodzie możesz szybciej \"zakamienić\" układ.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka zmywarka?

Tu są zebrane wszystkie parametry, jakie należy wziąć pod uwagę (oczywiste to energooszczędność, wolnostojące czy do zabudowy, programy zmywania i tak dalej) www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-zmywarke/357/
Najlepiej zrobić sobie listę i według niej szukać modelu pod siebie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka zmywarka?

Nie kupuj BEKO jestem nieszczęśliwym posiadaczem takiej zmywarki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka zmywarka?

Bosch i Siemens są produkowane w tych samych fabrykach.
Ja wybierałem między AEG, Bosch i Siemens. Najlepsza chyba firma to Miele, ale ceny zaporowe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka zmywarka?

Ja mam Bosch i mogę polecić.

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka zmywarka?

Bosch ultra silence. Działa już ponad 6 lat bez problemów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka zmywarka?

Mnie ostatnio zainteresowała zmywarka Bosch na nokaut.pl http://www.nokaut.pl/zmywarki/bosch-sps53e08.html i jeżeli już rozmawiamy o zmywarkach, to właśnie tę markę bym polecał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka zmywarka?

Byś polecał? Dlaczego? Bo ciebie ostatnio zainteresowała? To ja bym polecał moją ciocię - najlepsza zmywarka na świecie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka zmywarka?

Ja mam Bosch SMS50D38EU i jestem z niej całkiem zadowolony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka zmywarka?

Też potrzebuję zakupić zmywarkę w budżecie do 1000-1200 zł. Możecie mi coś polecić w tym przedziale cenowym?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka zmywarka?

Wydaje mi się, że lepiej będzie jak kupisz normalną zmywarkę. Ze swojego doświadczenia wiem, że te bardzo oszczędne na zużycie wody gorzej zmywają i gorzej płuczą naczynia. Ktoś już też wspominał, że nie ma sensu patrzeć na to, żeby zmywarka miała jak najwięcej programów. Ja korzystam w zasadzie tylko z jednego, względnie z dwóch programów i więcej chyba nie potrzeba. Ale to moja subiektywna opinia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka zmywarka?

Becko też odradzam. Straszny szajs.
Polecam za to dobre i tanie krajowej produkcji Amica.
Części tanie i nie daj wiary ludziom którzy mówią :
\"15 lat nic nie robione\"
W zmywarkach zużywają się plastikowe elementy, co jakiś czas trzeba też wymienić dysze.
Nie zależnie jakiej firmy to urządzenie. Zwróć uwagę na środek czy jest ze stali nierdzewnej czy z plastiku.
Plastik odkształci się z czasem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka zmywarka?

Raczej tak, szybciej byłoby, gdybyś tam zadzwonił, a nie pytał się na forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka zmywarka?

Posiadam Bosh i tyle co się orientuje to nie ma problemu z czymś takim :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka zmywarka?

Na markach to sie nie znam więc tak nie doradzę ale zdecydowanie polecam pojemną, do tych małych prawie nic sie nie mieści!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka zmywarka?

Kempa menda dalej trolluje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka zmywarka?

Od około 8 lat używamy zmywarki Whirlpool i przez ten czas ani razu nie była naprawiana, ten model ADP-4619

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka zmywarka?

Ja mam zmywarkę Bosha i jeszcze do niedawna nie mogłem o niej powiedzieć nic złego, ale od jakiegoś czasu zmywarka nie domywa naczyń. Dodam, że nie myjemy w niej garnków ani patelni, a jedynie talerze, kubki, szklanki, kieliszki i sztućce, a wszystkie te rzeczy przed włożeniem do zmywarki przepłukujemy samą wodą. Zmywarka też była czyszczona kilka razy (somatem do czyszczenia zmywarek). Kilka dni temu wpadliśmy na pomysł, żeby zmienić tabletki do zmywarki i rzeczywiście jest troszkę lepiej, ale pojedyncze naczynia nadal są brudne. Nie bardzo mam pomysł co jeszcze mam zrobić bo powiem szczerze, że chciałbym spróbować poradzić sobie sam przed ewentualnym serwisem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka zmywarka?

Musisz poszukać i popytać :). Na pewno tak zamywarka tam jest, ale trzeba przed zakupem zwrócić uwagę na wiele innych funkcjonalności :).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka zmywarka?

A ja mam Whirpool i jestem zadowolona. No a nie była bardzo droga.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka zmywarka?

Każda zmywarka jest ok tylko trzeba wiedzieć jak o nią dbać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka zmywarka?

Według mnie zmywarka powinna być dostosowana pod potrzeby.
U mnie sprawdza sie ta 60 cm , mam model Candy, bo mieści naprawdę dużo za jednym zmywaniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka zmywarka?

A są takie zmywarki, które ciągna ciepła wodę z sieci?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka zmywarka?

Mi z wszystkich zmywarek, jakie miałam (a miałam już trzy), zdecydowanie najlepiej sprawdza się ta od https://www.indesit.pl/ :) Jest energooszczędna, pobiera stosunkowo mało wody a świetnie czyści naczynia. Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby jakieś było niedomyte. No i zmywarka w ogóle się nie psuje ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka zmywarka?

Najlepsza zmywarka to własna tesciowa.
Za czekolade przeleci brudne naczynia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka zmywarka?

Jest to co najmniej niesmaczne :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka zmywarka?

Nie mogę wypowiedzieć się na temat wszystkich firm i zmywarek, ponieważ w swoim życiu miałam okazję korzystać tylko i wyłącznie z dwóch firm i dwóch rodzajów, ale mogę za to polecić Wam stronę https://www.oleole.pl/zmywarki,_Electrolux.bhtml Na niej znajdziecie zarówno sprzęty do kupienia, ale i specyfikację oraz opinie użytkowników. To będzie najlepsze rekomendacja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka zmywarka?


Odradzam powyższy pseudo sklepik. Miki878 to zwykły troll który za kasę reklamuje takie bieda firemki jak powyższą. A skoro nie stać ich na profesjonalną reklamę to czego można się spodziewać przy np. reklamacji .... Radzę trzymać się z dala od takich bieda sklepików

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org