piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kurs stylizacji paznokci

Hej czy w Łomży można zrobić gdzieś kurs stylizacji paznokci lub cos w tym kierunku?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs stylizacji paznokci

Raczej szukaj po całej Polsce. Szkolenie zawodowe z tego zakresu trwa kilka tygodni, tak więc musisz poświęcić temu sporo czasu - i m.in. dlatego nie szukaj po najniższej cenie, tylko po konkretach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs stylizacji paznokci

I jeszcze jedno - zwracajcie uwagę na długość programów, ale i co się w nich znajduje. Tutaj spore znaczenie ma sama treść, jak to jest zrealizowane. Nie wszędzie uczą - w wielu miejscach wyłącznie dają papier.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs stylizacji paznokci

W Warszawie jest Europejska Szkoła Stylizacji Select. Dziewczyny są bardzo zadowolone z kursów u nich. Po takim szkoleniu faktycznie wiesz co robisz. Kursy prowadzone są przez kadrę z doświadczeniem. Nie dopłacasz za materiały czy skrypty. Nie szukasz sama modelek. Wszystko masz w cenie. Kursy u nich kończą się rzecz jasna certyfikatem - w języku polskim i angielskim. Tu http://select.edu.pl/kurs/stylizacji-paznokci/ masz więcej informacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs stylizacji paznokci

Żonie zafundowałem roczną szkołę w http://www.beautyexpert.edu.pl/ , wróciła bardzo zadowolona i z wiedzą, która do tej pory używa w jednym ze swoich salonów. Więc polecam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs stylizacji paznokci

Długo szukałam, ale nic konkretnego nie znalazłam, dlatego przy okazji mojego wyjazdu do Szczecina skorzystam sobie z kursy, który będzie spełnieniem moich marzeń. Na kurs zdecydowałam się w Beauty Room, ponieważ opinie, jak i prace przez nich wykonane świadczą o ich profesjonalizmie i odpowiednim podejściu do każdej kursantki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs stylizacji paznokci

Miki soadaj trollu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org