niedziela, 22 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pogrzeb dzieci

Witam,czy ktos wie kiedy jest pogrzeb i o której godzinie dzieci, które zginęły w wypadku na a2? Bardzo zależy mi na odpowiedzi.
Pozdrawiam.

;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pogrzeb dzieci

ja pierdole ogarnij sie i to wykasuj

PL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pogrzeb dzieci

podobno w sobotę, więcej informacji nie posiadam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pogrzeb dzieci

w sobote o 17.00

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pogrzeb dzieci

a to z łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pogrzeb dzieci

Ludzie opamiętajcie się! Po co szukacie sensacji?Chcecie się pomodlić za nich to zróbcie to.
Niepotrzebnie rozgrzebujecie takie szczegóły w internecie...To jest tragedia,uszanujcie tych,którzy tu zostali i przyjdzie im żyć z tym niewyobrażalnym ciężarem.
Moim zdaniem temat powinien zostać usunięty

Życie to nie bajka,życie to je walka! ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pogrzeb dzieci

o co chodzi? Padło pytanie, a zamiast odpowiedzi konkretnej to niepotrzebne komentarze.

Świat cyrk, ludzie komedianty!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pogrzeb dzieci

Bo mnie wkurzają takie głupie pytania.Pomyśl sobie czy byś chciał/chciała żeby po takiej tragedii w Twojej rodzinie ktoś zakładał takie tematy..Znajomi i rodzina napewno znają datę i godzinę,tyle wystarczy.
Już i na facebooku na Spotted Łomża ktoś usilnie starał się dowiedzieć jak ta rodzina ma na nazwisko,tak samo w komentarzach pod artykułem o wypadku na mylomza.pl

Zajmijcie się swoimi sprawami zamiast szukać sensacji-kolejny raz powtarzam.

Życie to nie bajka,życie to je walka! ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pogrzeb dzieci

Noe chodzi mi o nazwisko ale o datę. Dziekuje.

;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pogrzeb dzieci

Nie ma glupich pytan sa tylko glupie odpowiedzi

Choćbym ciemną doliną kroczył zła się nie ulęknę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pogrzeb dzieci

może kogos poruszyła ta historia i chce uczestniczyć w pogrzebie, to nie zadna sensacja, tylko wielka tragedia,

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pogrzeb dzieci

tragedia ogromna .... ale w tym po....ym wsi mieście to sensacja co za ***** wieś..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pogrzeb dzieci

Chciałam zauważyć że o tym piszą w całej Polsce i wiadomościach też poruszają ten temat. Mają prawo i to robią. A ta rodzina nie jest jakaś wyjątkowa rodzina że akurat o nich nie powinno się pisać. To są ludzie tacy sami jak wszyscy inni piszą o nich i przez jakiś jeszcze czas będzie poruszany ich temat.
Zadzwoń jeszcze do TVNu i innych stacji telewizyjnych i radiowych i też im zabron mówić o tym wypadku i pokazywać zdjęcia z tego miejsca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pogrzeb dzieci

Mała mi jest trochę prawdy w tym co mówisz, ale pomyśl też z innej strony na sprawę. Może rzeczywiście kogoś bardzo poruszyła ta tragedia i chciałby uczestniczyć w pogrzebie (ma do tego prawo).

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org