sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wózek dla dziecka

zastanawiam się nad zakupem wózka dla dziecka jako prezentu mojej siostrze, ktora niedługo urodzi. Nie bardzo się orientuje co i jak, czytałam troche o wózkach na http://matczyna.pl/wozki-dzieciece/cje/ ale moze ktoś może polecic jakiś konkretny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wózek dla dziecka

Bebetto Luca cztery pory roku bez zarzutu. Lekki w prowadzeniu nie ma problemu przy wjezdzaniu na chodnik. Latwy w rozkładaniu i skladaniu a przede wszystkim jego waga nie jest duża. Ja jestem zachwycona i ci najważniejsze wszystkie kola pompowane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wózek dla dziecka

Zwykla reklama a nie zadne poszukiwanie wózka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wózek dla dziecka

Raczej wózek jak się daje w prezencie to po własnym dziecku, przechodzi z rąk do rąk. Dla mnie to troche drogi taki wydatek jak na prezent.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wózek dla dziecka

Jak ktoś napisał wyżej: zwykła reklama...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wózek dla dziecka

quinny mood polecam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wózek dla dziecka

Z żoną jakiś czas temu kupiłem dziecku wózek Joolz Day Sense - możesz zobaczyć go na www.joolz.pl

Kupiłem go w systemie 2w1. Wózek rewelacyjny z wyglądu i fajnie się nim jeździ z dzieckiem na spacerach :] Dość duży ma koszyk na zakupy i ma z tyłu koła znacznie większe co jest zaletą bo wózek jest stabilny i dobrze skrętny że się tak wyrażę :]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wózek dla dziecka

Razem z żoną rozpoczęliśmy poszukiwania wózka dla dziecka od for internetowych. Wybór w sklepach jest przeogromny, dla Nas najbardziej liczyły się opinie osób, które przetestowały dane modele na własnej skórze. Na tapetę poszedł sklep http://paradisebaby.pl/ który ma bardzo fajną ofertę, wózki moglibyśmy pooglądać w sklepie stacjonarnym, jednak najpierw poczekaliśmy na rekomendację. Wybór padł na Maximo - nie zawiedliśmy się ani na chwile, jest bardzo wytrzymały i funkcjonalny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wózek dla dziecka

My chyba kupowaliśmy używany. Wyszło 3x taniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wózek dla dziecka

tak tak kupujcie sobie przez internety a później narzekajcie że nie ma u nas pracy. Bo praca jest tam gdzie się wydaje pieniądze

martusia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wózek dla dziecka

Zakup wózka dla dziecka to wbrew pozorom nie jest łatwa sprawa bo raz że wybór jest szeroki i jest w czym wybierać, ale czasami ceny są mocno zawyżone. Na szczęście za pośrednictwem takich portali jak https://sprzedajemy.pl/lomza/dla-dziecka/wozki można znaleźć ofertę na wózek wysokiej jakości ale za rozsądne pieniądze. Kto wie, może ktoś parę domów dalej chętnie odsprzeda zadbany wózek dziecięcy?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wózek dla dziecka

Czyli wózek Bebetto polecacie? Ktoś wyżej pisał dobre opinie. Właśnie nad takim się zastanawiamy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org