czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie w Łomży zamówić billboard?

Czy jest u nas jakaś firma, która wykonuje billboardy, tzw. backlighty?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży zamówić billboard?

Zapytaj w Global media Center, wiem, że robią wiele rzeczy zwiazanych z reklamą :)

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży zamówić billboard?

Łomżyńskie firmy reklamowe to od niedawna bawi się w to komputronik na legionów,poza tym Logo TK na starym dworcu i Robson na legionów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży zamówić billboard?

Oni drukują na Chinolach a materiał do podświetleń wymaga jakości.
Może spróbuj w komputroniku.

Abrak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży zamówić billboard?

Chyba cos u Ługowskich, którzy maja te hale chyba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży zamówić billboard?

Nabierajcie się dalej na linki tych gejów.
Donatpe - piszesz \"u nas\" - wątpię, abyś był z Łomży czy chociaż tu mieszkał, jeśli jednak tak jest, to wiedz, że Łomża wstydzi się za ciebie. Mendo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży zamówić billboard?

A ja po prostu uwielbiam życzliwość niektórych osób na tym forum!
Te backlighty to taka podświetlana reklama? Coś mi się kojarzy ze studiów. Na pewno możesz to zlecić agencji reklamowej jakiejś, pytanie oczywiście, czy cię na to stać. Wiem, że niektóre drukarnie też mają takie w ofercie, sprawdź sobie na przykład http://www.openprint.pl/
Ja tam drukowałam folderyi mieli bardzo dobrą jakość usług i chyba mają w ofercie różne żadziej spotykane formy reklamy.

Praw­dzi­wa miłość nie wyczer­pu­je się nig­dy. Im więcej da­jesz, tym więcej ci jej zostaje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży zamówić billboard?

Co do reklam wielkoformatowych to tutaj bym polecała ludzi z agencji Expansa, firma jest z Poznania ale działają w całym kraju. Mają sporo w ofercie wolnych, dużych ścian w centrach miast gdzie można reklamę tanim kosztem zawiesić. Nie trzeba montować nowych nośników, można skorzystać już z tych dostępnych miejsc, co znacznie ogranicza koszty. Na stronie expansa.pl jest trochę ich realizacji i szczegóły współpracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży zamówić billboard?

Koniecznie sprawdź ofertę Pixel-Projekt. Jest to firma, która zajmuje się wykonywaniem banerów reklamowych od projektu aż po sam druk. Jest to rzetelna, dokładna i nie droga agencja reklamowa, która każde zlecenie traktuje priorytetowo. Kilka razy korzystałem z ich usług i jestem jak najbardziej zadowolony ze świadczonej usługi. Pełną ofertę i cennik dotyczący banerów możecie zobaczyć na stronie: http://pixel-projekt.pl/banery-krakow/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży zamówić billboard?

Daj spokój. Komu te klamstwa. Firemka nie warta wspomnienia nawet. Odradzam każdemu. Te krakusy to porażka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org