niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Cesarka szpital w Łomży

Czy w szpitalu w Łomży przy położeniu pośladkowym wykonują cc?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cesarka szpital w Łomży

z tego, co wiem, to tak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cesarka szpital w Łomży

Przy pierwszej ciazy to tak a jezeli to jest kolejny porod i pacjentka rodzila juz chociaz raz silami natury to nie robia cc. A ktory to tydzien ciazy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cesarka szpital w Łomży

aga 128 ma rację.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cesarka szpital w Łomży

zależy też od szacowanej masy płodu. Nawet jeśli rodziłaś już naturalnie a dziecko będzie duże to zrobią cc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cesarka szpital w Łomży

masz zamiar rodzic u tych rzezników ,to powodzenia!!!!!!.moje dziecko rodzilo sie 24 h 1 ciąza ,a lekarz w najlepsze siedzial w domku i kawe poijal.kiedy laskawie zjawil sie omało go z okna nie spósciłem.A wina lezy po stronie ordynatora wiadomo o co chodzi ,nie musze chyba tłumaczyc co to jest koperta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cesarka szpital w Łomży

Z tą kopertą to nie przesadzaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cesarka szpital w Łomży

nie przesadza :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cesarka szpital w Łomży

Ja miałam cc z powodu złego ułożenia dziecka (pośladkowe jak u Ciebie). Ogółem nie powinni stwarzać Ci problemów. Jeżeli to pierwsza ciąża, to na 100% będzie cesarka. Jeżeli rodziłaś już sama a to kolejna ciąża, to możliwe, że będą rozważać poród naturalny, ale wątpię by do tego doszło. Oni teraz boją się ryzykować, także raczej wykonają cc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cesarka szpital w Łomży

a jak tam ze znieczuleniem zewnatrzoponowym, ponoć ma byc dostepne od lipca wszedzie - w kazdym szpitalu orientuje sie ktos jak jest w lomzynskim szpitalu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cesarka szpital w Łomży

Jezeli masz zastrzezenia i obawiasz sie ze lekarz nie bedzie chcial wykonac cc a czujesz sie zagrozona wezwij na porodowke policje i powiedz ze obawiasz sie o zycie swoje i dziecka.
Zapewniam ze wtedy i koperts ne bedzie potrzebna.
Ps.masz takie prawo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cesarka szpital w Łomży

Ja rodzilam w lomzynskim szpitalu i nikt mnie nawet nie pytal o zdanie. Zrobili CC. Jesli uznaja ze taka jest potrzba to napewno tak zrobia. Ilu ludzi tyle opinii ale nie przesadzajcie.. to sa lekarze! Wiedza co maja robic. Nikt nie zostawi pacjenta i sobie nie oleje. Bynajmniej w moim przypadku tak sie stalo. Nadzorowali mnie co 5 min. I nie latalam z kopertami.

Don't judge me!
I was born to be awesome!
NOT PERFECT! :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cesarka szpital w Łomży

W łomżyńskim szpitalu po pierwszej cesarce, druga ciąża rozwiązywana jest przez cc, niezależnie od ułożenia czy innych przesłanek. Piszą we wskazaniu, że grozi pęknięciem macicy.

Świat cyrk, ludzie komedianty!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cesarka szpital w Łomży

cudawianki i to nie zaleznie ile minie czasu od pierwszej ciąży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cesarka szpital w Łomży

ze mną leżała dziewczyna co była w drugiej ciąży i jej po 10 latach i cięcie zrobili. Planowane cięcie. Przyjęła się na oddział, na drugi dzień rano miała cc.

Świat cyrk, ludzie komedianty!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cesarka szpital w Łomży

cudawianki - stanowczo przesadzasz - ja pierwszy poród miałam cc, a 3 lata później drugi poród sn. Nawet się nie zająknęli w szpitalu o cc, nie widzieli takich podstaw. Także NIE WSZYSTKIM robią drugie cc po pierwszym cc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cesarka szpital w Łomży

ja pierwszą dziecko rodziłam 17 godzin i dlatego że jeszcze nie wiedziałam co i jak bo to pierwsze dziecko jakoś się nie dopominałam niczego. Drugie dziecko było gorzej.po 15 godzinach leżenia w bólach i wodach które mi po trochu odchodziły prosiłam o znieczulenie nawet płatne na miejscu. Ale powiedzieli że nie ma anestezjologa co by mi zrobił. Jakiś czas później przyszedł lekarz i mówi skoro dziecko mi nie wychodzi to na prze porodową ze mną. Kiedy mu powiedziałam że od 15 godzi mi odchodzą wody to powiedział że na CC w takim razie, ale się nie zgodziłam. Dziwne bo kilka minut temu nie było lekarza co by mi zrobił znieczulenie a teraz nagle był. Drugie dziecko z pomocą chyba wszystkich lekarzy i położnych jacy byli wtedy w szpitalu urodziłam po 21 godzinach. Byłaby koperta byłoby znieczulenie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cesarka szpital w Łomży

Ogólnie wszyscy lekarze i położne są za porodem SN, nic dobrego niestety nie mam do powiedzenia na obsługę medyczna w szpitalu w Łomży, za wszystkim trzeba chodzić i prosić a i tak za specjalnie nie ma kogo, w nocy masakra nie można nikogo znaleźć, pielęgniarki znikaja i kobiety po cc w pierwszej dobie i kolejnych same muszą dać sobie radę z noworodkiem. Ze wszystkim jest problem nawet z dokarmianiem jeśli matka jeszcze nie ma pokarmu. Ogólnie nie polecam porodów w Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cesarka szpital w Łomży

A jak radziliście sobie z blizną po cesarce? Ja zaraz po obydwu cesarkach ranę psikałam Octeniseptem i nawet od razu w szpitalu rana była pielęgnowana w taki sposób. Położna codziennie chodziła i psikała moją ranę. Myślę, że taka rutyna też później w domu wiele zdziałała.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org