sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Renowacja z bieleniem parkietu dębowego

Kogo polecacie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Renowacja z bieleniem parkietu dębowego

Dobrze sie zastanów nad tym bieleniem! Wychodzą łaty, plamy (przebarwienia). Ja bym z tym bieleniem nie ryzykowała. Renowacja tak ale jakieś bejcowanie to ryzyko, wiem z doświadczenia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Renowacja z bieleniem parkietu dębowego

No właśnie chodziło mi o bielenie. Na prospektach fajnie to wygląda i chcialabym tak odnowić parkiet. Odnowić, a nie spartaczyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Renowacja z bieleniem parkietu dębowego

Na prospektach czy nawet wzorniku wszystko ładnie wyglada a w rzeczywistości bywa..., jak wyjdzie. Ja podziwiałam nienajlepsze efekty, na szczęście nie na mojej podłodze. Jeśli masz gruby parkiet to próbuj, najwyżej wycyklinujesz jescze raz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Renowacja z bieleniem parkietu dębowego

nie słyszałem wcześniej o takich usługach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Renowacja z bieleniem parkietu dębowego

W kwestii wszelkich prac związanych z parkietem ze swojej strony mogę polecić usługi firmy Pana Grzegorz Grymuzy http://www.parkietygrymuza.pl/oferta . Zleciliśmy mu renowację parkietu w naszym salonie i podłoga wygląda teraz zupełnie jak nowa. Prawdziwi fachowcy z wielką wiedzą na temat tego typu posadzek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Renowacja z bieleniem parkietu dębowego

Szczerze odradzam. Raz skorzystałam z usług firmy, którą zachwalał HenryG i okazała się dramatem. Wniosek jest jeden. Płacą mu za to by ich chwalił a prawda jest zupełnie inna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Renowacja z bieleniem parkietu dębowego

Można też spróbować samemu wykonać takie prace!
Wystarczy dobry środek...
Osobiście polecam Altax
A jak to zrobić i być zadowolonym z efektu końcowego? Trudna sztuka,nie koniecznie ;)
Warto posłużyć się gotowymi rozwiązaniami,jak tu:
https://www.altax.pl/rozwiazania

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org