niedziela, 22 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Studia mgr.

Gdzie polecacie iść na mgr. Warszawa, Białystok może Olsztyn i jakie perspektywy pracy. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia mgr.

Anglia 5000zł na dzień dobry i bez szkoły ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia mgr.

świetnie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia mgr.

Zacznijmy od tego jakie studia Cię interesują. Dzienne czy zaoczne? Uczelnia państwowa czy prywatna? Kierunki humanistyczne czy matematyczne, a może informatyczne? Z czego zdawałeś maturę i z jakimi wynikami? Zdawałeś coś na rozszerzeniu czy wszystko na podstawie? Jakie masz zainteresowania? Czy pracujesz obecnie czy nie? I co najważniejsze jaki zawód chciałbyś wykonywać docelowo w życiu?
Dopiero po odpowiedziach na te pytania ktoś może Ci coś zaproponować albo doradzić, rozumiesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia mgr.

Kolego Sido w Anglii nikt nie zarabia 5000 złotych, bo w Anglii walutą nie jest złoty :-) zrozumiałeś aluzję?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia mgr.

Po skrócie \"mgr\" nie stawia się kropki, a na końcu zdania pytającego stawia się znak zapytania (?), więc polonistyka to raczej nie jest...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia mgr.

Rondo czy twoja wypowiedz coś wnosi do tematu ? Więc sorry ;)
Mietek12345 mam skończony licencjat z administracji, interesuje mnie zapewne kierunek humanistyczny, zaocznie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia mgr.

To odpowiedz sobie sam na resztę pytań, które wyżej napisałem i z pewnością coś dla siebie wybierzesz :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia mgr.

Kolego mnietek wziomar poszukuje magazynierow.placa 5000 funciakow ms.
Zrozumiales zaluzje.
Arcy kur...inteligencja szpagatowa przez f na koncu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia mgr.

Powiem inteligentnie - jesteś debilem i nie będę z Tobą dyskutował :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia mgr.

Dzisiaj bardzo łatwo można dostać magistra, nawet są firmy wyspcjalizowane w pisaniu prac np. http://www.redagowanie-sos.pl/ także nic tylko robić :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia mgr.

Troche odbieglismy od tematu. Jeżeli Warszawa to uczelni jest bardzo dużo. Jeżeli chcesz mieć jednak możliwości szybkiego zatrudnienia i to już w czasie studiów to możesz wybrać uczelnie techniczną. Spory wybór ma UTH Chodkowskiej - http://www.uth.edu.pl . Najlepiej na jakieś studia inżynierskie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia mgr.

Ja chodziłam na studia podyplomowe na prywatną uczelnię http://www.academyofbusiness.pl/pl/
Byłam na audycie wewnętrznym i bardzo polecam każdemu, kto chciałby pracować w tej branży. Powiem tak, opinię o prywatnych uczelniach znam, jak każdy, ale w praktyce wygląda to dużo inaczej. pewnie, że jeśli się zapłaci, to często jest łatwiej, ale egzaminu nikt za nas nie napisze. Do tego fakt, że płacimy uczelni sprawia, że się jednak nas inaczej traktuje, nie odsyła z kwitkiem i nie burczy się na nas w dziekanacie. A jeśli chodzi o wykładowców, to są albo ci sami, co na państwowych studiach, albo całkowici praktycy, pracujący w w branży.

Praw­dzi­wa miłość nie wyczer­pu­je się nig­dy. Im więcej da­jesz, tym więcej ci jej zostaje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia mgr.

haha każdy myśli że jak skończy te studia prowincjonalne to zaraz pan dyrektor i **** na dzieńdobry 5000 złotych w Łomży ahahahah karaluchy do roboty fizycznej won polskie pachoły bo nic więcej nie znajdziecie w tej dudolandii albo od razu najlepiej powiesić się jak macie takie podejście zero skromności magistry z POlandii po kupionym dyplomie na jakiejś uczelni w gminie co trzepie kasę na jełopach co nie dali radę dostać się na UJ bo za głupi



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia mgr.

Czy miasto ma znaczenie? Wydaje mi się że nie. Bardziej skupiłbym się na wyborze kierunku studiów, po ukończeniu którego znajdziemy dobrą pracę - a nie jest to łatwy wybór. Humanista nie pójdzie na Politechnikę - wiadomo z jakiego względu. Ja byłem w takiej sytuacji i wybrałem kierunek prawo na WSP http://www.prawowroclaw.edu.pl/oferta/5-letnie-studia-prawnicze/ we Wrocławiu. Odległość nie była dla mnie przeszkodą, bardziej liczyła się dla mnie Uczelnia i kierunek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia mgr.

Każdy jest kowalem własnego losu, jeśli pójdziesz na jakiekolwiek studia, to lepiej wybrać renomowana uczelnię i w trakcie nauki starać się o staże (nawet darmowe), po to aby mieć doświadczenie zawodowe.
Wiadomo gołe studia nic nie dają, a referencje oraz dobre relacje z pracodawcą u kogo były praktyki dają szansę na otrzymanie pracy po studiach.
Tak więc rękawki zakasujemy po łokcie i do roboty ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org