piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czarno złota sukienka na wesele

Witam mam pytanie, czy wypada iść w czarno złotej sukience na wesele? Przeważa kolor złoty, góre ma tylko czarna... nie urażę panny młodej?

ja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czarno złota sukienka na wesele

Wydaje mi się, że wypada.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czarno złota sukienka na wesele

obyś nie wyglądała lepiej niż panna młoda a czy wypada myślę że tak tylko w naszym rejonie tak bardo przywiązujemy wagę do stroju w większych miastach lub na południu oraz centralnej Polsce dominuję małe czarne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czarno złota sukienka na wesele

Spokojnie możesz iść w takim stroju. Sama byłam w czarnej sukience bershka z Domodi.pl. Zresztą widziałam kilka dziewczyn, które miały bardzo ładne ciemne sukienki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czarno złota sukienka na wesele

A dlaczego nie? Bedziesz sie rzucala w oczy na zdjecach :) Jak ostatnio bylam na slubie i robili zdjecia z super firmy http://www.studioeste.pl/portfolio/sesje-slubne/ to podkreslali, ze im barwniej tym lepiej :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czarno złota sukienka na wesele

jak dla mnie nie masz się czym przejmować, sukienka pewnie jest piękna, a przecież dodatki zapewne też będziesz mieć czarne (buty czy torebkę) , po za tym wydaje mi się że teraz aż tak się nie zwraca uwagę na stroje gości, szczególnie na własnym weselu, to nie dawniejsze czasy, raczej patrzy się na to żeby gościom było dobrze i niczego im nie zabrakło, ważne żebyś nie miała białej sukienki jak panna młoda, a reszta zupełnie się nie liczy, dobrej zabawy do samego rana Ci życzę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czarno złota sukienka na wesele

Możesz spróbować na sobie inną sukienkę, znajomy polecił http://www.evewholesale.com/Maxi-Dresses



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czarno złota sukienka na wesele

Możesz. Piękna kolorystyka. Kiedyś karawany na takie malowano ale dziś nikt już nie ma takich skojarzeń.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czarno złota sukienka na wesele

Jasne ze możesz. Ostatnio byłam na weselu to dużo osób miało czarne sukienki ;-)

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czarno złota sukienka na wesele

Jasne ze możesz. Ostatnio byłam na weselu to dużo osób miało czarne sukienki ;-)

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czarno złota sukienka na wesele

Teraz wypada iść nawet w białej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org