piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
gdzie kupić buty ochronne

witam, w jakim sklepie mogę kupic buty zgodne z bhp, chodzi mi o buty robocze do pracy na magazynie/budowie, żeby były jakieś konkretne coś w tym stylu http://www.legallais.pl/produkt/buty-ochronne-niskie-huric-s3-src/852 - nie za wysokie, najlepiej sznurowane, a nie na rzepy , ale nie w tej cenie, bo dla mnie trochę za drogo

dzięki za dyskusję!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupić buty ochronne

Sklep BHP u zbiegu ulic Woj.Polskiego i Spokojnej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupić buty ochronne

znowu pozycjonowanie i reklama sklepu internetowego
spadaj stad oszuscie !
tak ,tak cie nazwe .
o 6:26 pyta o buty,załozył/a nawet nowe konto !
ps.Szanowni Forumowicze,jesli widzicie jakis link w zalozonym temacie to nie klikajcie w niego,bo to zazwyczaj reklama lub pozycjonowanie i nie odpowiadajcie oszustowina manipulatorskie zapytania typu gdzie kupie grzejniki ,jakie najlepsze wczasy,olejki,nawet wrazliwe typu samotność.
Bądźmy czujni . Dziekuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupić buty ochronne

jaki nr Cie interesuje ? mam takie dbuty tanio nowe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupić buty ochronne

My z chłopakami zakupiliśmy buty w sklepie http://promocjabhp.pl/. Dodatkowo zakupiliśmy też nakładki antypoślizgowe oraz zabezpieczenie do prac wysokościowych. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze sprzętu i jak dotąd nie zawiedliśmy się na ich jakości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupić buty ochronne

w internecie jest chyba najtaniej!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupić buty ochronne

my kupujemy na giemzik.pl. Mają naprawdę dobre buty, solidnie zrobione iw wygodne, do tego ceny sa ok - jak na taką jakość, to można powiedzieć, ze są nawet tanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupić buty ochronne

Nie mam zbyt obszernej wiedzy w tym obszarze tematycznym. Dlatego też raczej nie jestem w stanie pomóc...

Złe przeczucia, statystycznie rzecz biorąc, znacznie częściej się sprawdzają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupić buty ochronne

Widziałem w \"mrówce\" buty robocze. Całkiem fajne i tanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org