sobota, 28 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
działalność gosp

Gdzie można
informacje na temat założenia własnej działalności i gdzie pytac odnośnie jakichś dofinansowan do niej . Pup odpada, tam nic nie chcieli powiedzieć bo nie jestem bezrobotna (na razie) ale nie długo będę wiec juz chciałabym się zorientować w temacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działalność gosp

no ale jesli chodzi o dofinansowania,to wydaje mi się że takowych informacji udziela pup.Dziwne ze wypieli się dupą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działalność gosp

tu możesz założyć i poczytać

https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/CEIDG.Public.UI/DecisionAdditionalParameters.aspx?type=1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działalność gosp

Odsyłali mnie od pokoju do pokoju . bylam w trzech a na końcu trafillam do starszej pofarbowanej na rudo i tak mi tłumaczyła żebym nic mu zrozumiała

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działalność gosp

To niestety dziala tak ze te dotacje unijne na rozpoczęcie działalności sa dawane tylko po znajomości.(znam kilka przypadków)... beda ci utrudniać odsylac od jednego do drugiego a na koniec powiedzą ze sie nie należy. Jak kogos znasz to dostaniesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działalność gosp

piotrek ma rację, jak nie znasz nikogo to nic nie dostaniesz. Wszystko dla kumpli idzie. Sam to przerabiałem. Pozostaje tylko jakiś kredyt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działalność gosp

daj se na luz .... kolejka obowiazuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działalność gosp

Idź z kamerą i nagrywaj. Zaraz się zesrają ze strachu i wszystkiego się dowiesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działalność gosp

Jak to dla znajomych.....? Przecież to zlodziejstwo,nie wierzę..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działalność gosp

??????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działalność gosp

W PUP pytaj. Mój znajomy brał dofinansowanie, gdy zakładał firmę budowlaną. Jak masz dobry pomysł oraz doświadczenie w tym co chcesz robić, to na pewno dostaniesz wsparcie. Znajomy wziął coś około 20 tyś. PLN

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działalność gosp

A to prawda że do tej śmiesznej kwoty trzeba znaleść poręczycieli, i to nie byle jakich?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org