piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Komis meble?

Macie namiary na jakiś komis meblowy który osobiście odbiera meble? Mam na sprzedaż sporo b.dobrych mebli używanych których przez najbliższy rok nie wykorzystam i pomyślałem o wstawieniu do komisu właśnie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komis meble?

A jakie meble masz na sprzedaż?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komis meble?

Co gdzie i za ile ?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komis meble?

Nie wiem czemu ktos moje posty kasuje. Jak dawalem reklame swojego lokalu i placilem to bylo ok, teraz nie ukazuja sie ani ogloszenia, ani nic napisac nie mozna? Co to, forum dla wybranych? Mam kompletna sypialnie drewniana, mam kompletny pokoik dzieciecy, 2 sofy z fukncja spania, komode i witryne drewniana, ceny i foto zapraszam na krzysiek620@wp.pl.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komis meble?

i oczywiscie meble nie sa z lokalu tylko moje prywatne :). Ktos ma info na temat tych komisów? Bede wdzieczny :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komis meble?

Znalazłam takie namiary, ale nie wiem czy aktualne:

kupiski tel 609-305-150

KOMIS MEBLOWY ŁODZIŃSKA ANNA
Łomża
ul. Długa 17
tel.: 862167576

KOMIS Z MEBLAMI I AGD
Łomża
ul. Obrońców Łomży 2A
tel.: 862150325

KOMIS Z MEBLAMI ŁOZIŃSKA ANNA
Łomża
ul. Małachowskiego 2
tel.: 862188217

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komis meble?

dzieki, a ktos ma moze jakies osobiste doswiadczenia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komis meble?

zapytaj w komisie Nikea na legionów, koło CH4+, obok apteki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komis meble?

Takie meble to kilka płyt więc samemu można je poskręcać, ale takiego narożnika albo kanapy sam nie zrobisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komis meble?

Nie wiem czy ktoś jeszcze kupuje meble w komisach. W sklepach można dostać nowe w bardzo dobrych cenach. I jest dostępne praktycznie wszystko - od meblościanek https://www.promyk-meble.pl/?pl_mebloscianki,21 po szafy, łóżka czy zestawy mebli do przedpokoju. Wszystko nowe, idealnie takie jak chcemy i na gwarancji. Zakupy w komisie to zawsze ryzyko...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komis meble?

Coś w tym jest, nigdy nie wiadomo w jakim stanie znajdziemy meble, a mi teraz zależy żeby były trwałe. Czytałam wpis o narożniku pokojowym http://wnetrzeistyl.pl/meble-systemowe-nadal-popularne-co-oferuja-meble-systemowe/ czy taki mebel to dobre rozwiązanie do małego pokoju? Jak radzicie sobie z aranżowaniem małych powierzchni?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org