piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gastrolog dziecięcy

Pilnie potrzebuje gastrologa dziecięcego, może znacie dobrego specjalistę. Proszę o namiary.
Dziękuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gastrolog dziecięcy

Pilnie potrzebuje gastrologa dziecięcego, może znacie dobrego specjalistę. Proszę o namiary.
Dziękuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gastrolog dziecięcy

Dr Katarzyna Kondej -Muszyńska. Przyjmuje w DSK w Białymstoku, prywatnie: Gastromed, ul. Wiejska 81, Białystok, tel. 85 667 20 20.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gastrolog dziecięcy

Gastrologa dla dzieci nie znam, ale mogę Ci podrzucić link do fajnego serwisu z treściami medycznymi: http://wylecz.to/ - artykuly piszą lekarze i mnie wiele razy wyratował z opresji. Wiadomo, do lekarza i tak pójść trzeba, ale kiedy trzeba czekać na wizytę kilka dni, to warto coś samemu poczytać (ale z pewnego źródła).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gastrolog dziecięcy

Ja ostatnio byłem u gastrologa w Białymstoku na NFZ, ale teraz niestety muszę wyleczyć hemoroidy. Postanowiłem poszukać jakiegoś specjalisty w innym mieście i widzę że najbliżej chyba będzie w Warszawie Flebonet. Podobno mają jakąś skuteczną technikę fal radiowych czy jakoś tak, tu można poczytać http://flebonet.pl/ czy ktoś z Was zna bo mają też placówki we Wrocławiu i innych miastach, a strasznie się boję tego zabiegu, ale muszę to wyleczyć... Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gastrolog dziecięcy

Polecam Anna Kluz -Kowal Niedźwiedzia 69, Białystok
85 732 75 88 . byłam prywatnie super kobieta i lekarz. wiem ze przyjmuje tez na NFZ .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org