wtorek, 20 sierpnia 2019 napisz DONOS@
Forum ogólne

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie ubezpieczenie mieszkania

Gdzie ubezpieczacie swoje mieszkania? Czy jest możliwość wykupienia wyłącznie ubezpieczenia od kradzieży? Kupiłem sobie nowy rower tak więc chętnie ubezpieczyłbym tylko piwnicę razem z mieszkaniem właśnie jedynie od kradzieży. Ile to może kosztować ?

Joł joł

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Gdzie ubezpieczenie mieszkania

Idź i zapytaj

AVIVA - składki ok a co najważniejsze musiałem skorzystać 2 razy z ubezpieczenia, naprawdę bezproblemowo zlikwidowali szkody

Na pewno nie bierz niczego na gorąco. Warto jest spokojnie usiaść sobie i przejrzeć poszczególne oferty. Nie patrz się jedynie na cenę.
Może jednak warto byłoby ubezpieczyć mieszkanie kompleksowo? Nie jest to duży koszt a jednak będziesz bardziej pewny. Nigdy nie wiesz czy na przykład Cię nie zaleją.

Idź do ubezpieczyciela, który powinien udzielić ci wszelkich informacji i pokazać w warunkach te paragrafy, które odpowiadają za konkretny zakres ubezpieczenia.
Musisz jasno powiedzieć o co ci chodzi i oczekiwać odpowiedzi, a nie ogólników.

Ostrzegam: Wiele osób kupuje tanie ubezpieczenia, które nie gwarantują zwrotu w przypadku szkody.
Więc zastanów się, czy chcesz mieć po prostu polisę (nic nie wartą), czy ubezpieczyć majątek.

Ile mniej więcej może kosztowac ubezpieczenie mieszkania 49m2 dwupokojowe z piwnicą?
Nie ukrywam,że wygodnie byłoby dla mnie aby była opcja wykupienia sobie ubezpieczenia przez internet. Czy jest taka możliwość?

Joł joł

Wyłącznie przez internet to kontaktują się \"dzieci internetu\" i nieudacznicy pozycjonujący czyjeś usługi jak Ty. Chcesz ubezpieczyć mieszkanie, bo kupiłeś rower? Żenada! Ukradną Ci go jak będzie stał przed szkołą, do której dojeżdżasz !

Pozdrowienia.

Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.
Facet jest jak niemowlę. Jak jest niezadowolony trzeba dać mu cycka lub butelkę.

Są różne rowery. Moze jego jest drogi? Nie wiem. Ja swego czasu wykupowałam ubezpieczenie u takiej jednej pani, która miała biuro w centrum .Fajna babka, potem zamknęła swoje biuro.
W sieci jest wiele firm, które mogą Ci doradzić co wybrać. Na przykłac comperia ( ostatnio mi doradzali).

A gdzie wasze żałosne linki?

Najlepsze ubezpieczenia to Uniqa. Może nie najtaniej, ale jak coś Ci się przytrafi to nie ma problemu z wypłata tak jak np. w PZU że szukaja dziury w całym albo ich rzeczoznawca tak Ci wyceni że pożal sie Boże...

annamania: no to powiedz bliżej, gdzie ta firma ubezpieczeniowa się mieściła w Łomży? Piszesz w centrum. A gdzie to centrum Łomży jest? Pleciesz dalej, że może rower drogi ! To gościu w mieszkaniu nie posiada żadnego sprzętu RTV AGD (TV, komputer), że rower postanowił ubezpieczyć od kradzieży? Takie bzdury piszecie w tych reklamowych postach, że nie wiem, czy ktoś wam w ogóle za to płaci ! Zwłaszcza, że już po pierwszym wpisie wszyscy użytkownicy forum wiedzą, że to ściema.

Pozdrowienia.

Facet jest jak niemowlę. Jak jest niezadowolony trzeba dać mu cycka lub butelkę.

Jak mi daszkase to ci ubezpieczę za niedrogo i możesz spać spokojnie dopuki się nie zapali

Na stronie każdej znanej firmy ubezpieczeniowej masz opisane oferty, zobacz - https://www.lu.pl Porównaj, przeczytaj - zawsze te oferty są inne, ale masz też wyłącznie ubezpieczenia od kradzieży.

kampa: kolega pytał grzecznie, więc odpowiedz, a nie wklejasz bezczelnie linki: gdzie ubezpieczyć od kradzieży nowy rower w starej piwnicy? Mało tego, gdzie to zrobić w Łomży? Naucz się, że podatki zostawiamy w miejscu, gdzie mieszkamy ! Ponadto, rower jest koloru białego (ostatnio modnego).

Pozdrowienia.

A czy mieszkanie położone na parterze jest droższe w ubezpieczeniu niż to na 2 czy 3 piętrze?

najtańszymi ubezpieczeniami cechują się mieszkania usytuowane w suterenie (nie mylić z sutenerem - część budynku znajdująca się poniżej poziomu terenu, przystosowana do celów mieszkalnych. etymologia: franc. francuski sous-terrain). Otóz zawsze trzeba dopłacać złodziejom, aby wynosili z tych lokali zgniłe meble i bewartościowe rzeczy. Odnośnie lokali na parterze sytuacja wygląda inaczej. Tam menele chętnie wyniosą dobytek życia, bo nie trzeba go targać po schodach. Dlatego ubezpieczenie może (ale nie musi) być wyższe !

Pozdrowienia.

Polecam agencję ubezpieczeniową na Al. Legionów 21. Pani tam pracująca wszystko Wam wyjaśni i podpowie dobre rozwiązanie https://www.facebook.com/agencjaubezpieczeniowaferro?fref=ts

Życie zaczyna się po 50-tce WYBOROWEJ :)

Firmę, jaką podał Nynus, mogę także szczerze polecić. Profesjonalna obsługa, wiele propozycji różnych towarzystw ubezpieczeniowych (tzw. multi-agencja). No i zawsze oferta dostosowana do klienta. Pani prowadzi firmę na wysokim poziomie zawodowym, zawsze znajdzie optymalne rozwiązanie.

Pozdrowienia.

Jest kilka dobrych agencji ubezpieczeniowych w Łomży np ta przy Sienkiewicza 10 czy Pani Bożena Łojek przy Kazańskiej 1.
Trochę lepsze oferty pod względem warunków znajdziesz też w superpolisie, w sensie tutaj http://superpolisa.pl/. Tam w zakładce \"ubezpiecz się\" masz kreator ubezpieczenia.
Określ w nim parametry swojego mieszkania, na tej podstawie otrzymasz wycenę wraz z warunkami. Wszystko można załatwić przez neta.

Wybór ubezpieczenia jest tylko z pozoru prostą sprawą. Często OWU zapisane drobnym drukiem w ilości ogromnej, pozbawiają nas wielu praw i możliwości dochodzenia odszkodowania. Nie polecę konkretnej firmy, bo zapewne każdemu będzie odpowiadał inny zakres ubezpieczenia i inna składka, ale tutaj http://blog.tueuropa.pl/1389-ubezpieczenie-mieszkania-o-czym-nalezy-pamietac-wykupujac-polise znajdziecie poradnik czym się kierować wybierając takie ubezpieczenie.

Sprawdź te propozycje:
https://rankomat.pl/ubezpieczenie-mieszkania-i-domu/kalkulator

Chyba najbardziej konkretne ubezpieczenia jeśli chodzi o mieszkanie. Miałam ubezpieczenie co roku w każdym z nich po kolei.

Najprościej wziąć polisę z ochroną all risks - wtedy nie będziesz się martwić czy uznają ci szkodę czy nie. A są takie, które obejmują nawet zostawione żelazka.

Ja jak wychodzę z domu to zostawiam żelazko nigdy nie zabieram go ze sobą

Dobre zakresowo i niedrogie chociaż nie najtańsze - Concordia Ubezpieczenia na Sienkiewicza.
Po za tym wyrabiają z likwidacją bez kąbinacji.

Co do ubezpieczenia All Risk - wszystko dobrze bo od wszystkich ryzyk ale pamiętajcie żeby przeczytać wyłączenia odpowiedzialności. Ubezpieczamy od wszystkiego co nie jest wyłączone:) tzn. może sie okazać, że to nie takie ALL.

sam szukałem ostatnio ofert i korzystałem z miesca, gdzie można je porównać http://www.finmarket.pl/ubezpieczenia/mieszkanie-i-dom - samemu można się na coś zdecydować. ;)

Ja także niedawno natknęłam się na porównywarkę ubezpieczeń i przyznam, że to dobre narzędzie bodajże w tym miejscu widziałam http://superpolisa.pl przynajmniej można od razu uświadomić sobie na jakie wysokości trzeba się nastawić. A jeśli chodzi o internet - to moim skromnym zdaniem szkoda energii i czasu by pukać od drzwi do drzwi ubezpieczycieli. pozdrawiam

A co myślicie o PZU? Może najtańsi nie są, ale na pewno mają dobrą renomę. Ja też szukam jakiegoś ubezpieczenia mieszkania, ale te wszystkie porównywarki tak się od siebie różnią, że masakra.

Trolle mają pożywkę ....

ja w Idea Fair Play mam ubezpieczone, mają dobre korzystne warunki, no i przez internet można się ubezpieczyć, fajnie też że przy okazji można wesprzeć jakąs wybraną organizacje

Ja skorzystałam z pomocy Broker4U przy wyborze odpowiedniego dla mnie ubezpieczenia. Porównali dla mnie wszystkie dostępne możliwości i wybrali najbardziej odpowiedni. Jestem zadowolona, ponieważ nie przepłacam, a to najważniejsze.

Ja swoje ubezpieczam w TUI

Proszę sprawdzić tutaj: http://www.artgraf.com.pl/ Ja u nich ostatnio przyciemniałem i było spoko. Nadal wszystko działa, zrobili kawał dobrej roboty.

Ja mam ubezpieczenie mieszkania w PZU. Bardzo sobie chwalę więc polecam.

My mamy w PZU, ale nie polecam.

Ja zarówno ubezpieczenie finansowe, jak i OC czy mieszkanie powierzyłem firmie allrisks: http://www.allrisks.eu/ubezpieczenia-finansowe
Moim zdaniem jedna z najlepszych ofert na rynku.

Trudno wskazać nam konkretnego ubezpieczyciela, gdyż tak naprawdę nie znamy szczegółów. Nie wiemy, jaką powierzchnię ma Twoje mieszkanie oraz na ile zostanie wycenione :-(. Jedno jest jednak pewne - wspomniane ubezpieczenie warto mieć. Szukając ubezpieczyciela, u którego mógłbyś je wykupić, warto korzystać z porównywarek, które po wpisaniu niezbędnych danych wskażą Ci ubezpieczyciela, u którego zapłacisz najmniej. Jedną z nich znaleźć możesz pod adresem https://wygodnie.pl/.

Mam ubezpieczenie w Aegon i myślę też o czymś takim jak Program Finansowania Studiów + https://www.aegon.pl/Strona-glowna/Edukacja/Oferta-produktowa/Produkt-edukacyjny/Program-Finansowania-Studiow/?d_tab_id=62532 bo chciałabym zapewnić dziecku dobry start i możliwość wybrania dowolnej uczelni, nawet za granicą jeśli zechce.

Tam gdzie aktualnie mają najkorzystniejsze oferty. To proste :)

Bo i jest to mądra decyzja. Osobiscie dziwi mnie,ze ludzie maja kasę na wyjście do restauracji, mają kasę na remont mieszkania ale nie mają czasu na ubezpieczenie. Potem przychodzi trudna nieprzewidziana sytuacja taka jak pożar, kradzież czy zalanie i narzekają że nie mają z czego wyremontować lokum... Podczas gdy ubezpieczenie mogłoby wypłacić sporą sumę, z której można pokryć te niedogodności.

W skali roku nie jest to duża suma, warto jest porównać sobie oferty poszczególnych towarzystw ubezpieczeniowych, polecam jednak ze swojej strony zobaczyć sobie to co ma do zaoferowania Nationale Nederlanden https://www.nn.pl/dla-ciebie/nieruchomosci-i-dobra bo sumy oferowanych przez nich ubezpieczeń są bardzo wysokie.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0