środa, 25 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
szkoły podstawowe

Niedługo zaczynają się zapisy do klas pierwszych, obowiązkowo idą już 6latki, cały rocznik 2009 a więc dziecko urodzone pod koniec roku nie ma jeszcze nawet 6 lat.
Bardzo proszę rodziców o opinię na temat łomżyńskich podstawówek. szczególnie nr 7 i 10.
Jaka jest Państwa opinia na temat bezpieczeństwa dzieci w tych szkołach i przypilnowania tak małych dzieci?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoły podstawowe

Z mojego doświadczenie nie polecam szkoły nr 7, czas zachwytów i renomy tej szkoły mija, wszystko co dobre o tej szkole to to że gro rodziców prowadzających tam dzieci interesuje się ich wynikami i dba o to by uczyły się dobrze więc klasyfikacja szkoły na tle innych jest bardzo dobra, ale podejścia do dzieci nie ma tam żadnego, przez parę lat uczęszczania moich dzieci miałam wrażenie że jest to szkoła dla trudnej młodzieży którą z góry trzeba źle traktować i nie wierzyć w większość co mówią i o co proszą, klasy I-III jak trafi się do dobrej nauczycielki polecam, ale IV-VI stanowczo odradzam, oczywiście jest tam część osób którym zależy ale stanowisko dyrekcji nie zawsze sprzyja ich pracy i potrzebom rodziców, polecam SP 10 i podobno coraz lepszą jest SP 5,
Z relacji moich dzieci SP 7 to najgorszy czas szkolny jaki miały, zaznaczam że bardzo dobrze się uczyły i nie miałam z mini problemów wychowawczych.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoły podstawowe

Dziękujemy reformatorom oświaty i wychowania.Poślij dziecko tam gdzie jest jego rejon administracyjny.I już.I nie dowóż do szkoły i nie odbieraj,to jest najlepsza szkoła.Jak jest mądre to zrozumie że wiedza nie boli,nie ważne gdzie zdobyta,tego nikt nie ukradnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org