sobota, 28 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
sala weselna JHBmotel

Witam, czy ktoś z Was był może albo ma jakieś opinie na temat w/w sali weselnej. Mam możliwość rezerwacji jeszcze na ten rok. Dodam,że zaklepane jest już w Jędrusiowej tylko na tej mniejszej, a możliwe, że jednak potrzebna będzie większa. Bardzo proszę o jakąś opinię , bo nie wiem czy rezygnować i ryzykować . :)
Dziękuję z góry.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna JHBmotel

Hej, byłem na imprezie w tym miejscu, według mnie sala jest przestronna, dobór kolorystyki z gustem, bez zbednego, często występującego przesadyzmu, jedzenie smaczne, zróżnicowane (ale zapewne jest to zależne od ustaleń z klientem). Moim zdaniem sala wyróżnia się ogólnym wyglądem w porównaniu do sal na których bywałem. Warto zapytać o jakieś fotki z imprez, samej sali, czy obejrzeć po prostu (jeżeli jeszcze nie byłeś/aś).
Reasumując dla mnie osobiście nie występuje ryzyko.
Pozdrawiam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna JHBmotel

reklama

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna JHBmotel

JHBmotel gdzie to jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna JHBmotel

Na Stacji Paliw w Kisielnicy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna JHBmotel

dissreklama..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna JHBmotel

Nie trać czasu i kasy koleś olej ślub to nic nie polepszy a pogorszyć może. Żyj se na kocią łapę albo na kurzą jak wolisz i kaska w kieszeni i kobita nie będzie fochów robić. A tak kaganiec i krótki łańcuch dostaniesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna JHBmotel

Polecam

grzybek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna JHBmotel

Zbychu dobra rada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna JHBmotel

Jeśli potrzebujesz większej sali to zmieniaj, tutaj masz kilka zdjęć z wesela, na którym miałem wielką przyjemność być gościem! Młodzi rewelacja i zdecydowanie atmosferę można zawdzięczać właśnie im! Co do samej sali nie mam zastrzeżeń, alkohol zrobił swoje i bawiłem się świetnie!

http://yourstory.pl/2013/12/20/kasia-i-grzegorz-reportaz-slubny-ceremonia-wesele-lomza-kisielnica/

Miłego oglądania i trzymam kciuki za wybór jakikolwiek byłby :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org