piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Oddłużanie przedsiębiorstwa/firmy

Witam!
Jeżeli ktoś posiada własną firmę to doskonale wie co za tym idzie.
Można bardzo łatwo narobić sobie długów w tym kraju i zamiast kilkudziesięciu pracowników, zostanie garstka, o ile uda nam się wygrać z długami. Dlatego biorąc pod uwagę kraj w którym żyjemy lepiej jest skorzystać z firmy zajmującej się takimi sprawami jak właśnie oddłużanie firm. Jeżeli ktoś poszukuje dobrej firmy która ma takie coś w ofercie to polecam:
http://www.kredyt-zaufania.pl/oddluzanie-firm-wobec-zus-i-us
Naprawdę świetni jeśli chodzi o finanse i pomoc w uniknięciu większego zadłużenia. Wiem, że mało tematycznie ale może komuś się przyda :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddłużanie przedsiębiorstwa/firmy

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddłużanie przedsiębiorstwa/firmy

Ja pie..ole¡¡¡

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddłużanie przedsiębiorstwa/firmy

Oddłużanie firmy i wyjście na prostą najlepiej potrafi nowy prezes pks wraz z ekipą. Telekomunikacja Polska to jeden z przykładów a teraz pks

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddłużanie przedsiębiorstwa/firmy

vxvx co ty piersolisz? lol ale glab :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddłużanie przedsiębiorstwa/firmy

lol! yeah, wiem co piersole

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddłużanie przedsiębiorstwa/firmy

Na pewno trzeba działać systemowo przy oddłużaniu, tu musi być jakiś pomysł i taktyka. Jestem zadowolony z postępów jakie w mojej sprawie robi Lexa (o tę kancelarię mi chodzi – kancelarialexa.pl). Powoli ale skutecznie pozbywają się mojego długu..to znaczy nie do zera, swoję muszę spłacać, ale są to już koszty które jestem w stanie regulować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org