czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
praca policja i straż

witam jak jest teraz z dostaniem się do pracy w policji bądź straży pożarnej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca policja i straż

Jak nie masz wujka komendanta zapomnij.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca policja i straż

Chyba tak ale nie wiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca policja i straż

Kolego \"nieśmiały\" w 2014 starałem się do policji, w podlaskim nie masz szans tylko staraj się na mazowieckie. W Białymstoku siedzi sama klitka, albo masz plecy albo wiesz komu dać na multi i psychologowi i dalej. Znajomi którzy teraz służą na podlaskim też się wpierw starali do Białego ale im nie wyszło i poszli do mazowieckiego i od razu się dostali. Nie myśl, że dlatego gdzie indziej się dostali bo matoły tylko większe zapotrzebowanie i nie trzeba się martwić o plecy. A do straży to większe wymagania i najlepiej to mieć kogoś za plecami a dodatkowy plusem będzie jak jesteś w OSP masz wszystkie kursy, wszystkie kategorie prawa jazdy to na start masz większą punktację oraz strażak z OSP ma pierszeństwo przed zwykłą osobą niż człowiek z ulicy a zresztą do Straży większe wymagania niż do policji.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca policja i straż

No bo nie ma jak to w straży- słońca nie ma w du.e parzy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca policja i straż


Damis i poprzednicy .... nie piszcie bzdur.....

większe zapotrzebowanie ??? przecież chyba zawsze wiadomo gdzie jest ile etatów :-) ile kandydatów....

a skoro dziwi Cię Damis, że strażak z OSP ma pierwszeństwo przed zwykłym człowiekiem, no i jak ma kursy i wszystkie kategorie praw jazdy to też większe prawdopodobieństwo dostania się ... to może więcej krytycyzmu co do własnej inteligencji...
....klitka to jest male pomieszczenie .... w odróżnieniu od kliki małej zamkniętej grupy osób ....

najlepiej beczeć, że plecy, że łapówki....

nieśmiały ... zamiast się pytać składaj papiery i próbuj ... to nie boli... POWODZENIA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca policja i straż

Zgadzam się z przedmówcą. Jedni się dostają, inni oblewają. Taka kolej rzeczy i dobrze, bo cała Polska nie może pracować w Policji czy PSP.
A że do PSP wymagania wyższe? Bzdura! Po prostu każda z tych służb ma inne zadania, inną specyfikę pracy i tym samym szuka ludzi z odmiennymi predyspozycjami, np. do PSP nie ma multiselect tylko badanie psychologiczne w Poradni Zdrowia Psychicznego, a do Policji oprócz tego jest multiselect, ale za to do Policji jest dość prosty test sprawnościowy, a do straży jest trudny. Jak ktoś obleje to wiadomo, że będzie zwalał winę na nepotyzm, brak takiej osobie samokrytycyzmu. Hmm, kto wie może właśnie z tego powodu kolega oblał ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca policja i straż

pierwsze to ktos na komendzie najpierw musi rozpatrzyc swoje podanie pozytywanie a na to marne szanse daje sobie reke obciac jesli nikogo nie ma znajomego. jesli juz ktos sie odezwie to juz chyba od ciebie zalezy jak dalej zdasz testy.???? nie jestem pewna czy to multi tez nie trzeba kogos znac zeby przymknal oko????


gdzies kiedys czytalam ze koms zadali pytanie czy COKOLWIEK W SWOIM ZYCIU UKRADL??? odp.ze nie i oblal.

ale nie wiem tez czy to prawda???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca policja i straż

Panda19833, użyłaś w swoim poście zwrotów typu \"nie wiem\", \"wydaje mi się\" albo, że gdzieś kiedyś coś czytałaś. Po co więc kobieto piszesz o czymś o czym nie masz pojęcia !!?? Skąd wiesz czy akurat za to go oblali!? Jesteś psychologiem i miałaś wgląd do jego testu, który zresztą objęty jest klauzulą tajności!!?? Powiedział, że nigdy w życiu nic nie ukradł !!?? No i nic dziwnego,że mu podziękowali bo nie ma na świecie człowieka, który by nic nie ukradł!!! Kradzież to nie jest napad na bank albo rozbój. Dziewczyno nie wypowiadaj się na tematy na które nie masz pojecia, bo potem przez takie posty dyskusja sięga dna!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca policja i straż

a nie lepszy dla was stryczek niz ta policja? przemyslcie.
szybko i bezbolesnie bez kursow bez wymagan? i dla narodu przysluga?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca policja i straż

Informacja dla wszystkich zainteresowanych: \"nieśmiałych\" nie przyjmują ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca policja i straż

to co chcialam to napisalam a ty mi nie bedziesz zabranial.

takie cos czytalam na forum policyjnym i pisal ktos kto nie zdal tych testow.

wiec to ty chyba nie masz pojecia o czym piszesz???

poza tym znam paru policjantow ktorzy maja dziwnym trafem kogos w rodzinie kto pracuj na komendzie wiec chyba cos w tym jest? z reszta tak jak wszedzie i coraz mniej osob sie z tym kryje ze komus cos po znajomosci, po rodzinie za przysluge zalatwil albo mial zalatwione.

wydaje mi sie ze to ty masz zerowe pojecie na ten temat, wypowiadasz sie o czyms o czym przed chwila poczytales na jakims forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca policja i straż

Prawda jest taka, że część osób których nie przyjęli będzie pisać, że trzeba mieć układy, rodzinę, czy kasę dać, bo jak to możliwe, że JA się nie dostałem. Czy to do straży, czy to do policji.

Do straży jak dobrze zdasz testy sprawnościowe i testy z wiedzy, a ponadto jesteś zdrowy na ciele i umyśle to będziesz wysoko na liście rankingowej i się dostaniesz. I nie będzie trzeba mieć żądnych znajomości. Ale jak jesteś flegmatykiem co się nawet dwa razy na drążku nie może podciągnąć to proste, że się nie dostaniesz.

Podobnie do policji. Jak jesteś zdrowy na ciele i na umyśle, zdasz dobrze testy z wiedzy, testy sprawnościowe, a ponadto posiadasz profil psychologiczny pożądany w policji to będziesz wysoko na liście rankingowej i się dostaniesz. I nie będzie trzeba mieć żadnych znajomości. Ale jak jesteś flegmatykiem, co przez skrzynie nie umie skoczyć, albo nie masz za grosz samokrytycyzmu (np mówiąc: \"skoro JA się nie dostałem tzn, że trzeba mieć wujka komendanta) to proste, że się nie dostaniesz.

Znam wielu strażaków i policjantów, co się dostali i nie mieli żadnych znajomości, chociaż czasem niektórzy dostawali się za którymś z kolei podejściem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca policja i straż

pandzia, alboś ty za głupia, albo masz za duże wymagania w stosunku do twoich kwalifikacji !

i nie pisz głupot, jak zawsze, że : coś , gdzieś, kiedyś słyszałaś hahaha

nie powielaj plotek, podaj fakty i konkretny przypadek !








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca policja i straż

Dokładnie! Haha. Ktoś, coś, gdzieś, z kimś, o czymś, kiedyś.... Dziewczyno, po prostu nie będę się wdawał z Tobą w dyskusję, bo za przeproszeniem za tępa jesteś.

kxxn, mądrze napisałeś, pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca policja i straż

Jak dostać się do policji???? Zapytajcie Kalosza jak znowu wróci z Belgii. On doskonale wie haha :D Najpierw kradł , *** wie co robił , chłopaków dobrych oszukiwał złapali go na włamaniu na stacje paliw to sprzedał Dzieciaka , Surówe, Zakrzesia, Hierusa Emila ,Tercjaka też sprzedał Bytka dziuple ( garaż).Pózniej wystawial *** złodziei . Aż się zbuntował przestał dawać to go zamkneli i w wiezieniu sprzedawał w mielęcinie peronki sprzatał jechali tam z nim chłopaki .Najlepszy jest jego tekst -Pokazta papier !!! hehe Prosze bardzo napisz do sądu i sam wez kopie akt ze sprawy z surówą, dzieciakiem z tych wszystkich spraw! jak jesteś taki czysty :) ale nie nie Ty tego nie zrobisz :D Jak 17 lat miałes pierwszy raz się już rozjebałeś u nas na osiedlu !!!!!!!!!


I klepią Cię po plecach klepią :) Gangsterzy zakichani Cie klepią a stara gwardia oprócz zęba twoje grzechy zna od A do Z :)
Rzygac mi się chciało jak obok mnie ostatnio gruba parówko przechodziłaś TFU !! Z wiezienia jaka ty opinie masz z wolności też a Cię klepią . Chleba dałeś i u nas na osiedlu i chłopakóm z całego miasta z białegostoku też chleba dałeś- Chajnowskie Chleba !!


Al;e wracając do tematu - Kalosz wam powie jak dostać się do policji nawet bedac karanym :)

Brat dla Brata, Bratem a nie Katem !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca policja i straż

Stary, wylewaj swoje żale gdzie indziej, dobra? Nie każdy ma ochotę czytać Twoje frustracje z dzieciństwa. Potrzebujesz jakiś namiar do psychologa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca policja i straż

No dobra Mieciu masz rację :)



A co do tematu to teraz w skrócie zapytajcie Kalosza on wam powie jak sie dostac do policji może być tak :)

Brat dla Brata, Bratem a nie Katem !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca policja i straż

tempy to ty jestes barani lbie.


nikt ci nie kazal odpisywac na to co ja napis. ki chuuuuuu..j wtracasz sie w rozmowe??? nie jestes autorem tematu.


a ty zonk nie pisz ze ja cos tam zawsze tylko slyszalam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca policja i straż

Tutaj http://www.postawnaswoim.pl/kariera/jak-zostac-policjantem/ masz wpis co trzeba zrobić:) Powodzenia!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca policja i straż

Z tego co wiem to nie jest zbyt łatwo sie tam dostać ale trzymam kciuki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca policja i straż

Za mnie też możesz trzymać kciuki, bo w tym roku będę próbowała swoich sił. Już od kilku miesięcy przygotowuję się do każdego etapu postępowania rekrutacyjnego - uczę się teorii, dbam o kondycję fizyczną, ale potrzebuję czegoś więcej, dlatego pomyślałam o kursie o którym niedawno usłyszałam. To kurs przygotowawczy do pracy w służbach mundurowych, w tym policji, organizowany przez UTH w Warszawie. Na ich stronie internetowej można dowiedzieć się więcej szczegółów. Co sądzicie o takim pomyśle? Bo mnie kurs ten zaciekawił przede wszystkim ze względu na sporą ilość ćwiczeń, a nie ukrywam, że trochę obawiam się tego toru, a przede wszystkim tego, czy pokonam go w dobrym czasie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca policja i straż

Trzymamy kciuki. To prawda, w małych miejscowościach bez pleców do policji się nie dostaniesz, próbuj w mazowieckim. Aglomeracja warszawska potrzebuje dużo pracowników, więc szanse są większe. Do straży trudniej się dostać, więcej wymagań, większa sprawność potrzebna, dużo zdanych kursów... ale próbować zawsze można.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca policja i straż

Tylko Warszawa tutaj nie masz co liczyć ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca policja i straż

jeśli bez znajomości to tylko w większych miastach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca policja i straż

Kto jest w policji to mial zalatwiane zeby nim byc.malo kto naturalnie sie dostanie do policji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca policja i straż

Jeśli ktoś chciałby pracować w policji i chce się sprawdzić to warto skorzystać z testów do policji Pana Jarka- http://testydopolicji2018.com.pl/ ma dobrze opracowane testy. Pan Jarosław zwany nofx jest osobą obytą w temacie policji więc śmiało możecie kontaktować się z nim.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca policja i straż

Teraz znowu są nabory do policji. Trzeba jednak pozytywnie zaliczyć egzamin. Nie jest to wcale takie trudne jakby się mogło wydawać. Tutaj https://odpowiedzi.com.pl/ są dostępne testy wraz z odpowiedziami. Można sobie poćwiczyć, poduczyć się i bez problemu zaliczyć taki test. Pomyślcie o tym. Taka praca daje wiele możliwości i przede wszystkim jest stabilna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org