piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
włamania do mieszkań

Uwaga w okolicy ulicy Hugona Kołłątaja pojawiają się włamania do mieszkań. Latem w moim bloku były dwa ,a tydzień temu znów pojawili się włamywacze w moim bloku trzy klatki dalej okradli mieszkanie pod nieobecność lokatorów, wykręcili zamki w drzwiach . Bądźmy czujni i zwracajmy uwagę jak nie znajome osoby kręcą się po klatce schodowej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: włamania do mieszkań

ulica Hugo Kołłątaja- dobrze wiedzieć gdzie się mieszka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: włamania do mieszkań

Kołłątaja, Śniadeckiego ... sama patologia tam mieszka, wystarczy popatrzeć na ryje co sterczą wieczorami po klatkach ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: włamania do mieszkań

ulica Hugo Kołłątaja- dobrze wiedzieć gdzie się mieszka

Jak już poprawia się kogoś warto mieć pewność.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: włamania do mieszkań

I terez wiadomo kto tam zamek ukręci.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: włamania do mieszkań

Mnie niepokoi jedno.
Kiedyś, zwłaszcza w tzw. starych blokach wszyscy się znali. Często przesiadywali na ławkach plotkując do woli. Ważne było to, że ludzie utrzymywali ze sobą kontakty. Mieli jakieś wspólne relacje, mieli o czym rozmawiać. Dziś mieszkam w nowym bloku i mam wrażenie, że nie ma już tej samej więzi. Często nie zna się nawet sąsiadów ze swojej klatki. Niestety. Postęp niszczy podstawowe wartości. Zatracają się kontakty między ludźmi. Żyjemy coraz bardziej anonimowo, zamiast być częścią naszego małego społeczeństwa. Naszego bloku, osiedla... szkoda. Miało to wiele plusów.
Taka mała refleksja tym temacie - sorry za off top.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: włamania do mieszkań

Święta prawda !!! Teraz nawet ławek nie ma :(, wcześniej wszyscy wiedzieli że ktoś obcy się kręci.
Pozdrawiam

ketjowr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: włamania do mieszkań

Ławki fajna sprawa. Dlaczego poznikały? Przecież gro starszych ludzi lubiło przesiadywać przed blokiem na ławeczce. Porządnej takiej. Z oparciem. Dziś na placu zabaw u mnie stoją prowizorki. Deska bez oparcia, chyba tylko po to, aby zniechęcić do korzystania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: włamania do mieszkań

Teraz bydło obsiaduje ławki co chlew robi wokół - puste butelki, śmieci, pestki, chrachanie, pety ... syfzmalarią ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org