sobota, 19 września 2020 napisz DONOS@
Forum ogólne

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Remont mieszkania- koszty

Witam,

Zamierzam rozpocząć remont mieszkania w bloku z płyty, mianowicie generalny remont łazienki (mała- 3 mkw), kuchni (6 mkw) i przedpokoju (6 mkw).

W grę wchodzi:
- wymiana drzwi wewnętrznych,
-wygładzenie dwóch ścian w kuchni i położenie płytek
-terakota w kuchni i przedpokoju
-wymiana instalacji wod-kan
-wymiana instalacji elektrycznej
-w łazience kompletny remont (stare płytki będą już usunięte)
-wygładzenie ścian w przedpokoju i położenie struktury
-do tego dochodzą meble na wymiar w kuchni i przedpokoju.

Poszukuję fachowców do tej roboty, proszę o ewentualne namiary i kosztorys takich prac, na forum bądź mailowo archi3209@gmail.com

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Remont mieszkania- koszty

na pewno nie polecam ekipy niejakiego pana szmita czy szmitta czy jak sie to pisze.

Zadzwoń 604-933-798, dobra ekipa z Łomży

Zadzwoń 733492955. Zrobię wycenę i wykonam jak się dogadamy. Jestem nie pijący.

Nawet zimnego piwka? Tak latem po robocie ;)

Remont z wymiana armatury urzadzen c.a. trzeba liczyc ok 1000 zł na m2, mi tak wyszlo przy remoncie kapitalnym (z elektryka hydraulika, meble w kuchni na wymiar, sprzet AGD). Rozbieznosc cenowa w stolarzach w lomzy na mojej kuchni od 3500 do 7000 wiec lepiej sprawdzic u kilku

ja mogę zrobić tanio, też nie piję, a ludzie to jak popadnie. ale zawsze wyganiam na balkon. Nienawidzę jak piją w robocie. Co innego po 17.00 bo dłużej nie zmuszam, każdą robotę trzeba szanować. Najgorzej będzie z elektryką, bo to duża płyta. Nie bardzo jak w tej płycie robić bruzdy, więc rozumiem, że nowe kabelki nadtynkowe? Mogę zrobić dokładny kosztorys, tylko podaj wymiary hawiry.

Pozdrowienia.

Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.
Facet jest jak niemowlę. Jak jest niezadowolony trzeba dać mu cycka lub butelkę.

kabelki nadtynkowe? hahahahaha
zawsze jak czytam to forum to mi się humor poprawia!

Uśmiech na twarzy Miód w sercu Ołów w pięściach

Jakie te kabelki? Nadtynkowe? A może linię napowietrzną pociągnij? Będzie można suszyć pranie ;)

505670210

Do samodzielnego tworzenia instalacji będą Ci potrzebne różne materiały a zwykle w sklepach są bardzo drogie, ja kupowałem tutaj http://www.elserwis-siedlce.pl/el-serwis/materialy-elektrycz ne-siedlce/ . Ceny dużo niższe niż w sklepie

Do samodzielnego tworzenia instalacji będą Ci potrzebne różne materiały a zwykle w sklepach są bardzo drogie, ja kupowałem tutaj http://www.elserwis-siedlce.pl/el-serwis/materialy-elektrycz ne-siedlce/
. Ceny dużo niższe niż w sklepie

Najlepiej jak wycenisz to u różnych osób i zobaczysz jaka będzie cena. Ja ostatnio robiłam podobny remont i wyniósł mnie około 15 tyś.

Przy każdym remoncie nie może zabraknąć drabiny aluminiowej, bo trzeba w wygodny sposób pomalować sufit oraz ciężko dostępne miejsca, a bez pomocnika jakim jest drabina się nie obejdzie.

jak ja nie lubie remontow.

Jak planujesz remont mieszkania to lepiej zrobić zakupy w necie, bo jest naprawdę dużo taniej. Jak planowałam remont mieszkania to znalaząłm w internecie sklepe www.alekafelki.pl. Sklep ma bardzo duży wybór płytek, czy potrzebujesz terakotę, czy też płytki na ścianę. Obsługa sklepu jest bardzo pomocna, wybrałam fajny wzór płytek w dodatku po korzystnej cenie.

Spory ten remoncik. Będziesz potrzebował sporo materiału, najlepiej zamów przez internet, taniej będzie.

Ja póki co robię remont jedynie przedpokoju. Boję się zabierać za wszystko na raz, bo może leżeć i leżeć. I tak się trochę pośpieszyłem, bo meble do przedpokoju już kupione, a ściany nie pomalowane, panele nie położone i trzeba przenosić z jednego końca na drugi. Przynajmniej na przyszłość będę mieć nauczkę.

Nie znoszę remontów!! Ale cóż, czasem trzeba. Zastanawiam się czy w Łomży jest jakaś godna polecenia firma remontowa - tak jak ta z Chorzowa. Zależy mi na Waszej opinii i poleceniach bardzo, gdyż nie chcę celować w ciemno, a w rynku tych usług kompletnie się nie orientuję.

Bardzo lubię uśmiechnięta być!

spadać mendy z tą dziadowską reklamą

Jeśli chodzi o wyposażenie łazienek to do mnie najbardziej przemawiają stylowo wykończone wnętrza. Bardzo podobają mi się np. wykończenia z kamienia naturalnego takie jak robi np. Firma http://www.jppilch.pl/pl/ Wyglądają bardzo elegancko ale też są trwałe.

Nigdy nie wyliczysz dokładnie i zawsze zabraknie :) Sprawdzone :)

My musimy do naszego remontu kupić ogranicznik przepięć klasy b+c, bo trzeba się tym zająć, bo z instalacją jest chyba coś nie tak. Znalazłam coś takiego na stronie https://www.stukpuk.pl/artykuly-elektryczne/aparatura-modulowa/ograniczniki-przepiec/klasy-b-c i muszę pokazać mężowi, gdy wróci do domu, ponieważ nie wiem, czy do końca o to chodzi. Ja się an tych wszystkich remontowych sprawach naprawdę nie znam.

nie wyliczysz co do grosza

Dokładnie tak, my planowaliśmy wydać na remont kuchni około 10 tysięcy. W trakcie remontu już doszły jakieś dodatkowe koszty bo a tu jakieś zawory trzeba wymienić, a tu znowu przydałyby się nowe rolety rzymskie zamiast starych zasłon.
W mgnieniu oka kwota, którą planowaliśmy wydać zwiększyła się o prawie drugie tyle a mąż sam wszystko remontował, pewnie gdyby to robił ktoś z ekipy budowlanej zapłacilibyśmy jeszcze więcej.

Znajomy korzystał z usług tej ekipy remontowej i bardzo sobie chwalił. Może warto zadzwonić i popytać o kosztorys.

Moim zdaniem warto poszukać dobrego fachowca z poleceń od znajomych.

Miłość nie potrzebuje powodu. Nienawiść potrzebuje powodu

Koszta remontu mieszkania nie są niskie.Polecam zrobić sobie kosztorys na początku ale doliczyć do niego pewien margines błędu (jakieś 20%) ponieważ remont kosztuje zwykle o wiele więcej niż sie na początku zakładało....

Jesli chcielibyście nieco zaoszczędzić na podłogach to proponowałabym skorzystać z oferty sklepu Dobre Dla Domu:
https://www.ddd.com.pl/uslugi

W sklepie można zdecydowac się na montaż. Przy wybraniu usługi montażu koszt samych paneli jest znacznie niższy.

Co do remontu i kosztów polecam tu zadzwonić: 698506240 - telefon grzecznościowy jestem zadowolony z usługi

Licz 1000zł na metr mieszkania.u mnie tak wyszło.

Pozdrawiam

Remontowałam właśnie kuchnię i wywaliłam wszystkie stare i niepotrzebne mi sprzęty. Zamówiłam sobie nawet taką nową Candy płytę indukcyjną http://www.candy.pl/pl_PL/produkty/gotowanie/plyty-grzejne/-/catalog/1530921/cfid-36-wifi . Najnowsza technologia oparta na współpracy z naczyniami. Posiada funkcję, która wykrywa ich kształt i położenie. Prawda, że to niesamowite cacko?

Do ogólnych kosztów remontu czasem warto doliczyć koszt zatrudnienia firmy sprzątającej. Po co firma sprzątająca? Ponieważ nie zawsze jesteśmy w stanie sprostać bajzlowi, który powstanie po remoncie. Miałem do czynienia z tą firmą: https://www.smore.com/hyeas-stanbest-kompleksowe-sprz-tanie i powiem Wam, że warto wziąć ją pod uwagę.

Jak to u was wychodzi? Zastanawiam się nad płytkami do łazienki dla żony https://www.homebook.pl/produkty/plytki Jakie wy dobraliście do swojej, kierujecie się projektem?

Kurcze nie pamiętam nazwiska faceta, który robił nam meble. Dostałam do niego tylko telefon wiem, że nazywa się Mirek i ma swój salon gdzieś blisko centrum. U nas załatwiała to wszystko teściowa ale jesteśmy bardzo zadowoleni z mebli. Są świetne. Fronty drewniane, a blat granitowy ciemny. Nawet pod kolor blatu udało nam się dobrać także granitowy zlew narożny i całość prezentuje się bardzo elegancko. Teraz czeka nas remont w łazience także kolejne szaleństwo :D

No na pewno trzeba wziąć pod uwagę koszty potrzebnych narzędzi, a nie zawsze łatwo jest przewidzieć, jakie konkretnie się przydadzą. Przy wyborze elementów mocujących warto się na przykład zdecydować na kotwy do wysokich obciążeń https://www.rawlplug.com/pl/produkty/kotwy-mechaniczne/kotwy-tulejowe-do-wysokich-obciazen, wtedy można mieć pewność, że wytrzymają prawie wszystko.

dobra armaturę ma firma www.armaret.pl

nie ma wiekszego idiotyzmu niz kupowanie w sklepach wysylkowych z wyjatkiem jesli obejzymy to w sklepie i w necie znajdziemy taniej, ja od siebie polecam patio color, idziesz, widzisz, wybierasz co cie cenowo satysfakcjonuje

ja mogę zrobić tanio, też nie piję, a ludzie to jak popadnie. ale zawsze wyganiam na balkon. Nienawidzę jak piją w robocie. Co innego po 17.00 bo dłużej nie zmuszam, każdą robotę trzeba szanować. Najgorzej będzie z elektryką, bo to duża płyta. Nie bardzo jak w tej płycie robić bruzdy, więc rozumiem, że nowe kabelki nadtynkowe? Mogę zrobić dokładny kosztorys, tylko podaj wymiary hawiry.

Haha dobre, stare ale dobre ;)

@F10n47 no nie wiem, nie zgodzę się. Oglądając rzecz w danym przedziale cenowym raczej wiem czego się spodziewać. Ja ostatnio zamówiłam taką półkę nad pralkę https://sklep.akord.net.pl/meble-lazienkowe/1197-slupek-regal-lazienkowy-fin-nad-pralke-bialy-5901738166684.html Zwykła biała i nie droga a jaka przydatna. Zdecydowanie wolę kupować takie rzeczy przez internet bo po co przepłacać. Oglądanie rzeczy w czyimś sklepie stacjonarnym i zamawianie przez internet u kogoś innego to trochę buractwo.

Z internetu meble na rysunku ładnie w ręku i użytkowaniu dziadostwo najtańsza płyta oklejona.

niestety jest jak piszesz Gogus, jesli przez net i tanio to tylko ikea brw itp, zadnych takich jak proponuje malania, co z tego jak kupisz taniej jak po 2 latach o ile przetrwa tyle nie bedzie sie nadawac do niczego, meble sa dzielone na 2 grupy, tanie lub solidne, zaden ceniacy sie producent nie wsadzi zawiasy bez miekkiego domkniecia czy szuflady bez dociagu jak to w linku wyzej, dobry mebel ale taka wyzsza polka jest z drewna a jesli juz wiorowka to 18mm i napewno nie do samodzielnego montazu, musisz jedynie zawiasy klamki przykrecic ale nie skladac bryly

Może będzie Państwo zainteresowane zainstalowaniem hali magazynowej, w tej sprawie zapraszam do kontaktu z firmą Maglo
https://www.maglo.com.pl/

Nie zgodzę się w kwestii mebli z internetu. Sama zamawiałam wyposażenie salonu, łazienki, a nawet całą kuchnie online i u mnie wszystko jest ok. To chyba kwestia sprawdzonego i poleconego źródła, u mnie to akurat https://www.mirjan24.pl/

Czy ktoś przerabiał może tematykę podwieszanego sufitu? Zastanawiam się nad samodzielnym montażem w celu ograniczenia kosztów. Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał?

o co ci chodzi? jak wykonac czy se poradzisz?
zeszlej wiosny tynkowalem klejone plyty bo klient chcial przyoszczedzic i przykleil sam, srednio na tym wyszedl pomijajac stracony czas

... a jak można tynkować płyty karton-gips ?

Nie tynkujesz. Jedynie wypełnia się spoiny z wykorzystaniem gipsu. Następnie taką powierzchnie się zaciera.
Po zatarciu uzyskuje się idealnie gładką powierzchnię, którą można pomalować, uprzednio gruntując.
Tak to w dużym skrócie wygląda w praktyce.
Istnieją rożne systemy które można wykorzystać do tego typu prac.
W sieci masz dużo filmików oraz poradników typu https://www.siniat.pl/pl-pl/blog/buduj-z-nami-porady-montazowe/montaz-sufitow-podwieszanych-oraz-zabudowy-poddaszy-w-systemie-mfc
Można to spokojnie samemu ogarnąć, tylko trzymaj poziom, ułatwiaj sobie pracę z wykorzystaniem podnośnika na płyty G-K.

Ile kosztuje wynajem mieszkania w warszawie?

Najlepiej neutralne kolory (biel, szarość, ewentualnie drewnopodobne), np białe ściany ewentualnie jedna z jakimś dekorem plus jakąś fajną wzorzysta podłoga. Też miałam problem z decyzją ale tak zrobiliśmy i jestem zadowolona.

Koszt łazienki zależy od
skomplikowania
od ekipy
od wielkości
od tego jakiej jakości mamy tam armaturę oraz ceramikę

Odsyłam do dobrego sklepu internetowego z płytkami https://home100.pl/ - mają sporo promocji na firmowe płytki/

Jeśli będziecie już wybierać dodatki na nowe remontowane mieszkanie to pamiętajcie o firankach. Możecie kupić je na stronie https://kasandra.com.pl/firanki-c-3.html tutaj jest bardzo duży wybór firanek i zasłon. Polecam serdecznie ten sklep.

Ja natomiast odradzam ten sklep.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0