czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dom z wbudowanym garażem czy bez?

Co będzie lepszą opcją dom z wbudowanym garażem czy bez? Różne są opinie na ten teamt. Jedni mówią, że śmierdzi w domu spalinami. Inni, że przy dobrej wentylacji nic nie będzie śmierdziało. Jak to z tym jest?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dom z wbudowanym garażem czy bez?

Nic nie śmierdzi, najtańsza i najpraktyczniejsza opcja to właśnie garaż połączony z domem, obok domu dużo drożej postawić, a bez garażu to pomyłka.Mam i polecam.Bramy na pilota, przy pogodzie przydkiej, wjeżdżasz i wyjeżdżasz sucho, ciepło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dom z wbudowanym garażem czy bez?

lomza1 ma rację, żeby nie smierdziało to zrób dobrą wentylację w garażu a między domem a garazem wstaw drzwi zewnętrzne. Będzie cieplej i szczelnie. I niży podatek od nieruchomości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dom z wbudowanym garażem czy bez?

Dokładnie, podatków mniej , ja mam najtańsze drzwi bez żadnych szyb, otworów miedzy garażem i domem i zero jakichkolwiek \"zapachów\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dom z wbudowanym garażem czy bez?

Jeżeli lubisz skrobać szyby samochodu zimą to nie buduj garażu :)

Przy normalnie funkcjonującym samochodzie i szczelnych drzwiach nie ma mowy o żadnych dziwnych zapachach w domu.

http://urzadzajtanio.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dom z wbudowanym garażem czy bez?

Jeśli w garażu ma stać Golf 3, to i podwójne drzwi nie pomogą ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dom z wbudowanym garażem czy bez?

tylko i wyłącznie dom z wbudowanym garażem. Nie wyobrażam sobie inaczej;) Jeśli o zapach chodzi, to nigdy nie zauważyłam, aby było coś u mnie czuć. Jest to wygodne rozwiązanie, bo wysiadasz i w razie deszczu czy śniegu nie musisz biec do drzwi wejściowych. Oczywiście jeśli drzwi garażowe masz na pilota;)

Greta

Ja opalam ekologicznie, a Ty?
(korzystnie z SekPolem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dom z wbudowanym garażem czy bez?

Jak nie masz na pilota to żonka robi za napęd i się otwierają też ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org