niedziela, 22 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Akomaty jednorazowe - dają rzeczywisty wynik?

Czy alkomaty jednorazowe dają rzeczywisty wynik? Można im ufać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Akomaty jednorazowe - dają rzeczywisty wynik?

nie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Akomaty jednorazowe - dają rzeczywisty wynik?

W dzisiejszych czasach nie można zaufać nawet sobie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Akomaty jednorazowe - dają rzeczywisty wynik?

Są kiepskie.Nie lepiej jest zainwestować w coś porządnego?
Tutaj masz tańszą opcję bezustnikową:
http://www.bron.pl/alkomaty/alkomaty/alkomat-bezustnikowy-dat-simple?qrtc_slt=slt_category&qrtc_tpl=tpl_user_category&qrtc_typ=usr&qrtc_pos=1
80 zł a przynajmniej wskaże Ci jaki jest rzeczywisty poziom alkoholu. Bo w przypadku tych jednorazowych mogą być większe wahania.
Mamy taki z mężem. Jak jesteśmy po imprezie na drugi dzień to zawsze przynajmniej człowiek jest pewny jak wraca do domu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Akomaty jednorazowe - dają rzeczywisty wynik?

Autor: kasja:

cyt: Są kiepskie. Nie lepiej jest zainwestować w coś porządnego? \"

Alkomat za 80 zł to wg ciebie coś porządnego? Żenada, z tym swoim doradztwem, to idzi ty w buraki. Jeździsz z mężem samochodem za 450 zł ? Jeżeli już chcesz tu pozycjonować jakieś produkty to rób to z klasą. Mąż też wirtualny? Mam jakieś tam doświadczenie w zakresie tych urządzeń. Śmiem twierdzić, że urządzenia, o których piszesz, to w tym przedziale cenowym, największe badziewie !! Człowiek jest pewny jak wraca do domu, wracając taksówką !


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Akomaty jednorazowe - dają rzeczywisty wynik?

i słusznie wypiłeś nie siadamy za kierownice a wtedy będzie ok.

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Akomaty jednorazowe - dają rzeczywisty wynik?

Peter Idź sobie wypij jakieś ziółka na uspokojenie ponieważ byle głupim tematem się spinasz.
Pozycjonowanie? Czy Ty jakiś głupi jesteś? Na forum siedze od jakiegoś czasu, jest to chyba pierwszy link jaki dałam. Nic się nie da tutaj podpowiedzić ponieważ jakiś świr krzyczy,że to spam.
Założyłam dwa tematy, na żaden nie dostałam sensownej odpowiedzi do tej pory. Dochodzę do wniosku,że na forum lomza siedzi sama gimbaza ( co mozna również wywnioskować tym obleśnym obrazkiem w Twojej stopce).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Akomaty jednorazowe - dają rzeczywisty wynik?

Dobry, miarodajny alkomat to koszt minimum 1000zł. Na tańsze zamienniki zwyczajnie szkoda kasy, bo można się kiedyś zdziwić. Jak kogoś nie stać na alkomat to polecam wizyty na komendzie policji. Za darmo przebadają dobrym, skalibrowanym sprzętem mającym świadectwo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org