czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
lekarz rodzinny

Witam. Proszę o polecenie przychodni oraz lekarza rodzinnego w Łomży, zarówno dla dziecka i dla osoby dorosłej. Mieszkam przy ulicy Ks. Janusza. Proszę bez zbędnych komentarzy, oczekuję mądrych wskazówek. Dziękuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarz rodzinny

ul.Reymonta. Chyba są warci polecenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarz rodzinny

Ja mam 2 niepełnosprawnych dzieci, sami z mężem też nie jesteśmy najzdrowsi więc polecamy dr Zielińska - Tyszka ul. Piękna. Nie ma problemów ze skierowaniami, badaniami itp. Do tego jest specjalista pediatrii, neonatologii i jest lekarzem rodzinnym. od 18 lat jest naszym lekarzem

Barbara

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarz rodzinny

Dla dzieci to jest pediatra a nie lekarz rodzinny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarz rodzinny

Tylko nie reymonta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarz rodzinny

wyszynskiego 9
862166555
kiedys byl na makowej
na przeciwko biedronki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarz rodzinny

Wybierz polecanych lekarzy z porozumienia zielonogórskiego a opiekę co roku w styczniu masz gwarantowaną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarz rodzinny

Danielscy DanMed 862180478 na Ks. Anny.Ja tam mam dzieciaki zapisane.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarz rodzinny

przychodnia \"Puls\" mieści się w hotelu pielęgniarek obok szpitala

Paradox

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarz rodzinny

Również polecam DenMed na Ks. Anny Zapisani jesteśmy my rodzice i dziecko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarz rodzinny

oj z dr Zielińska na pięknej to bym polemizował z tymi skierowaniami i badaniami
kiedyś była lepsza teraz coś się popsuła



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarz rodzinny

Też polecam Danielskich, ja co prawda jestem u kogo innego, ale zastanawiam się nad przeniesieniem, bo dużo dobrego o nich słyszałem, a najważniejsze, że nie pajacowali, że im mało, gdy większość gabinetów była zamknięta, oni pracowali. To dla mnie jasny przekaz, że szanują swoich pacjentów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarz rodzinny

Czy ktoś może zmieniał lekarza rodzinnego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarz rodzinny

Pytasz się czy może trudno jest zmienic takieg lekarza? To powiem Ci, że bardzo łatwo! Możesz zrobić to bezpłatnie 2 razy do roku:
https://portaldlazdrowia.pl/lekarz-rodzinny-jak-dokonac-zmiany-lekarza-poz/

Zerknij sobie tutaj Na stronie opisana jest cała procedura zmiany lekarza poz. Przy wyborze przychodni rodzinnej wybierany jest też lekarz rodzinny oraz pielęgniarka POZ i położna POZ.
Czasami warto jest zorientować się czy przychodnie prywatne nie świadczą usług na narodowy fundusz zdrowia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarz rodzinny

dobre :))))))))

\" ja co prawda jestem u kogo innego, ale polecam\"
jak to rozumieć ???? nie lubisz nas ? na minę wprowadzasz ?

ja nie polecam swojego lekarza, mechanika, hydraulika itp.
po cholerę mam w kolejce stać lub płacić drożej, bo w/w staną się oblegani przez klientów czy pacjentów
a jak już polecę to prywatnie, nie na forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarz rodzinny

spadaj mendo z tym trolowaniem. G.ówniana klinika skoro musi płacić takim trollom jak ty by znaleźć pacjentów. Do najlepszych jest problem by się zapisać bo mają pełną listę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarz rodzinny

Obecnie powinno to być coraz łatwiejsze,w końcu każdy lekarz został zaszczepiony i nie powinien się obawiać przyjmować swoich pacjentów w gabinecie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarz rodzinny

Jeśli chodzi o specjalistę dla dziecka to tutaj https://www.cmpromed4kids.pl/drenaz-uszu-u-dzieci-wszystko-co-warto-o-nim-wiedziec/ ciekawa publikacja na temat chorób związanych ze słuchem itp.

Zuzanna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarz rodzinny

W przypadku problemów ze zdrowiem często korzystam z usług nowoczesnego Centrum Medycznego Babka Medica, które specjalizuje się m.in. endokrynolog warszawa . Zdrowie jest bardzo ważne, dlatego warto o nie odpowiednio dbać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org