poniedziałek, 23 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PUP-rejestracja-numerki

Witam,
W skrócie:Chciałem zarejestrować się. O godzinie 1100 dostałem numer 60 z info że jest 33 osoby wcześniej.Czekałem 3 godziny, a numerki skakały od góry np. 28 potem 3.W poczekalni było ciągle około 10 osób. Oczywiście ludzie wchodzili z zewnątrz i wychodzili.W końcu zrobił się szum bo byli ludzie którzy czekali od 0930. Wytłumaczono nam że Ci którzy już byli i wyszli załatwiać dokumenty mają pierwszeństwo.W końcu panie zaczęły wychodzić pytając kto ma najniższy numerek, taki bałagan.To po prostu kpina. Wszędzie na całym świecie i w Polsce czy to poczta, bank, inny urząd po minucie jest zapalany następny numer i nikt kto ma wcześniejszy nie jest obsługiwany!!!. Z tego co wiem to samo działo się w urzędzie komunikacji, ba nawet sprzedawano numery ale to zostało zmienione. Wybieram się tam jeszcze raz i tym razem to udokumentuję.

ketjowr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP-rejestracja-numerki

Wejdź sobie na pup.lomza.pl i tam się zarejestruj, na drugi dzień przyniesiesz tylko dokumenty bez kolejki na wyznaczoną godzinę. No chyba, że nie masz nic lepszego do roboty :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP-rejestracja-numerki

Zgadza się, teraz tak zrobię tylko dlaczego niczemu winni ludzie muszą znosić takie upokorzenie ze strony niedouczonych urzędników z klapkami na oczach itd.

ketjowr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP-rejestracja-numerki

Widać w tej instytucji nic się nie zmieniło. Zawsze był tam problem z obsługą interesantów. Za moich czasów nie było internetowej rejestracji, trzeba by pojawić w godzinach bardzo wczesno porannych, stać i mieć nadzieje że dziś wystarczy numerków, bo dziennie nie było wydawanych nie więcej niż kilkanaście, a chętnych zawsze było więcej. Zawsze mnie to irytowało - dwa czy trzy piętra pracowników, rejestracja trwa raptem 15, max 30 min i dziennie byli w stanie zarejestrować 12-16 osób.
Przypuszczam dwie przyczyny tego problemu.
Albo urzędnicy reprezentują klasyczną postawę \"czy się stoi czy się siedzi\" i się nie przepracowują,
albo jest to jakaś wyszukana metoda hamowania wskaźnika wzrostu bezrobotnych w mieście, bo nie każdy może sobie pozwolić na kilkukrotne podejście do rejestracji - a może ktoś się zniechęci.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PUP-rejestracja-numerki

dokladnie dzien wczesniej rejestracja online mozna sobie nawet godzine wybrac i nie ma kolejek

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org