piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
smartfon

witam wszystkich, chce wymienić telefon na nowy tylko nie wiem jaki, kwota jak chcę przeznaczyć to max 750zł, telefon ma być na androidzie więc chyba zostaje tylko xperia i samsung tylko teraz jaki model??? Chce żeby miał dobry aparat bo chce nim robić fotki na wykładach i żeby był w miarę wytrzymały - jak spadnie to się nie rozleci. Jakie jest wasze zdanie? Jaki polecicie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: smartfon

Ja proponuje samsunga galacy s4 mini, dla mnie telefon okej problemów z nim nie mam, pomimo zaistalowania w miare sporej ilosci aplikacji telefon chodzi plynnie, ja mam wersje ta black edition. Za ta kwote znajdziesz nowke od prywatnej osoby, ja sam dalem 650 zl z 3 lata gwarancji u samaunga a telefon z plusa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: smartfon

xperia m2 polecam. Na olx jest od reki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: smartfon

Polecam xperia m2.A tutaj słowa wielkiego człowieka
http://zlotemotywacje.pl/img.php?id=237

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: smartfon

M2 nie podoba mi się, jak już to bym wolał Z. Z samsunga chyba zrezygnuje, dobry jest SIII ale ma słąbą wytrzymałość, palastiki, zaś z xperii to na początku myślełem nad J, potem L, V i na koniec Z, i teraz którą z tych czterech wybrać??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: smartfon

U mnie znajomi maja xperie to narzekaja sam mialem zperie to zrazilem sie do tej firmy, znajomi tez mowilii ze to ostatnia ich xperia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: smartfon

Jeśli chodzi o Xperie to słyszałam, że ostatnio zdarzają się im wadliwe modele, osobiście posiadam xperie S i jestem z niej bardzo zadowolona, zastanawiałam się nad wymianą jej na xperie Z, ale dużo osób to odradza i w tej chwili w sumie jestem przed podobnym dylematem;) w salonie proponują mi samsunga SIII i w sumie skłaniam się ku tej opcji pomału. Jeśli zastanawiasz się nad Z to najlepsze opinie słyszałam o Z1 compact;)

Greta

Ja opalam ekologicznie, a Ty?
(korzystnie z SekPolem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: smartfon

Są jacyś użytkownicy SIII i Xperii L, bo między tymi dwoma wybieram, w cenie różnica +- 100zł na korzyść L, jak one wyglądają po dłuższym użytkowaniu?

Z1 compact to już inna liga, ponad 1000zł a te są w granicach 500-600zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: smartfon

SIII chyba używany za 500-600 nie nowy, ja ogólnie sam nie miałem SIII ale słyszałem pozytywne opinie i miałem okazje pare się bawić nimi to stwierdzam ze telefon okej sam miałem sobie kupić SIII ale znalazłem SIV mini w lepszej cenie nówke

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: smartfon

Jaki to sens kupować s3 skoro s5 już jest na rynku od dłuższego czasu i s6 wyjdzie prawdopodobnie w ciagu 2-3 miesięcy. Zawsze wychodziłem z założenia żeby kupować najlepszy to wystarczy na nastepne 2 lata. Kupowanie telefonu 2 lub 3 generacje wstecz jest bezsensowne. Zobacz na swappa.com jakie sa realne ceny telefonów. Jezeli budżet nie pozwala to kup uzywany w dobrym stanie a reszte zostaw i zbieraj na nowy telefon. Już dzisiaj niektóre gry maja wymagania że s3 ledwie nadąża. S3 to byl hit w 2012 roku. Poszukaj uzywane s4 lub note3 . Te telefony prawie napewno otrzymają update do android Lollipop i powinny współpracować z najnowszymi aplikacjami przez najbliższe 2 lata.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
zalany samsung

Witam poszukuje komisu zeby naprawic telefon chodzi o samsunga s3 zalany woda, moze ktos wie ile mniej wiecej moze kosztowac naprawa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: smartfon

Samsung GALAXY ACE 4 to bardzo fajny telefon. Dostaniesz go nawet za 600 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: smartfon

Ja polecam Alcatel OneTouch POP C7, używam go ponad 2 miesiące, nawet jako netbooka (klawiatura na bluetooth i myszka na usb) i sprawuje się dobrze

PAWEŁ S. DĄBROWSKI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: smartfon

Poszukuje jakiegoś serwisu do naprawy tableta ma pęknietą szybke



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: smartfon

Komis Nikea na Legionów koło Orange jeśli chodzi o naprawy tabletów i telefonów. Sam korzystałem :)

http://photolomza.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: smartfon

Co do ceny za mojego \"zalańca\" 40 zł wzięli, więc niedroga naprawa.

http://photolomza.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: smartfon

Teraz jest taki wybór telefonów że ciężko się zdecydować na jakiś konkretny model. Ja ostatnio trafiłam na https://mobismart.pl i po przejrzeniu zestawienia smartfonów udało mi się wybrać odpowiedni dla siebie. Tobie też radzę tam zajrzeć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: smartfon

mam samsunga note edge w sumie fajny telefon jak był nowy ale teraz bym go wywalił przez okno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: smartfon

polecam xiomi redmi 4x ;) miesci sie w tej cenie, a czesto jest utozsamiany jako odpowiednik iphona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: smartfon

Mam dwa smartfony obecnie i służbowa motorola moto e jest naprawdę super jak na taki tańszy telefon https://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/motorola-moto-e-lte-czarny.bhtml swój prywatny mam dwa razy droższy a bym go na tą motorolkę zamieniła na pewno. Także ogólnie polecam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org