piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
szafa na wymiar

Szukam kogoś kto zrobił według projektu szafę o wymiarach. Wys 255-260 szer.70 dlu 345 -350 kolor wenge z obramowaniem z płyty 18mm wszystko w środku drzwi z logobelli 3SZT . Prosze o namiary na uczciwego fachowca .Jaki jest koszt za metr bieżący lub m2 lub całości w Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szafa na wymiar

Polecam p.Lewickiego zam.Bochaterów Monte Cassino blok nr.4 czwarta klatka szegułów nirznam ale fachowiec super

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szafa na wymiar

Zamawiałem na Nowogrodzkiej 112. Szybko, solidnie i w przyzwoitej cenie. Jestem zadowolony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szafa na wymiar

PAN Piotr z Krzewa!!! Solidnie, wg opracowanego projektu, dokładnie (wzmocnione ściany w cenie) - podpowie ciekawe rozwiązania np. schowek na odkurzacz, pólka na żelazko :) - no i cenowo bdb (za ten sam projekt inni życzyli sobie o 1,5 tys więcej) Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szafa na wymiar

Prosze o numer Pana z Krzewa .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szafa na wymiar

A może ktoś robił szafę z Kupisk.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szafa na wymiar

Kup z IKEA.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szafa na wymiar

Zadzwon pod ten numer.505 420 191.jestem bardzo zadowolony. Solidna firma z Jeziorka ,na czas robota. jak Cie interesuje moge pokazac moje szafy ktore mi zrobili. Ceny bardzo dobre.zadzwon porownasz i sie przekonasz. pozdrawiam

YNWA.!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szafa na wymiar

ja polecam pana Szczęsnego. Jest w miare tani i robi mi teraz kuchnie i jestem bardzo zadowolona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szafa na wymiar

Witam.Mi robił Pan z Zambrowa, cenowo był tańszy od naszych łomżyńskich stolarzy. Możesz zadzwonić i zapytać to jego nr 602791321.Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szafa na wymiar

ja robiłam jeszcze większą szafe i jestem zadowolona zapłacilam za dużo jak za mniejszą podaj e-maila to prześle ci nr.oprócz szafy robiłam meble kuchenne i duże szafki w łazience jestem b.zadowolona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szafa na wymiar

Jak liczą w Łomży z zrobienie od całości ,za metr czy metr2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szafa na wymiar

Stolarz,który mi robił liczył od całości, większość liczy za metr. Jeśli chcesz to podaj mi meila wyśle ci fotkę szafy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szafa na wymiar

modzelka17@op.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szafa na wymiar

Może jakiś stolarz prześle mi propozycję na @ z ofertą cenową

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szafa na wymiar

pomocy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szafa na wymiar

Kto Ci wyśle propozycję cenową? Kobieto zastanów się! skąd kto ma wiedzieć z jakiego materiału chcesz,jakiego koloru itd. itd Jedna płyta może kosztować przykładowo 50 zł m2 a inna 250 lub 300. znając życie każdy by chciał mieć tą za 300 a zapłacić za 50. Jeśli chcecie mieć dobrze i tanio trzeba robić 2 sztuki jedne żeby były dobre a drugie tanie.pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szafa na wymiar

Przecież jestem świadoma ze nikt nie powie ceny ale podanie ze za metr biorę np od 1000 to żadna tajemnica lub za takie wymiary przedział cenowy zaczyna się od .... .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szafa na wymiar

A po drugie podałam kolor ,grubość płyty i z czego drzwi resztę kosztów nie znanych to wyposażenie .Jeśli ktoś zrobił podobny wymiar na zamówienie to zna przedział cenowy .Ja zamawiam pierwszy raz więc chce poznać przedział cenowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szafa na wymiar

opowiem Ci \"przygodę\" ze stolarzami z Łomży...
potrzebowałem kawałek zabudowy do przedpokoju, na prawdę kawałek!
jeżeli ktoś ma pojęcie, to zrozumie... półtorej płyty... kolor jasny orzech...
byłem w kilku zakładach np. \"K.....\" cena 1200zł, zakład \"M.....\" cena 1300zł!
o reszcie nie wspomnę!
traf chciał, że trafiłem do stolarza, z którym kiedyś pracowałem w F.M. w Łomży.
dobrze, może i po znajomości trochę było, ale 600zł!!!
dokładnie... materiał (płyta, obrzeże plastyk, prowadnice szuflad, podpórki półek, ślizgacze i wkręty) ... razem 310zł! reszta to robocizna.
uchwyty we własnym zakresie... (bo tak chciałem)
do czego zmierzam?... ceny z kosmosu!
a co z jakością wykonania? widziałem produkty z w/w zakładów i niczym się nie różnią od tego, co dzisiaj odebrałem!
a znam się na tym trochę, bo długie lata przepracowałem w tym fachu.
oczywiście mowa tu jest o wykonaniu z samej płyty i nie mówię np. o drzwiczkach z klejonki czy innych. sama płyta.
następna będzie zabudowa do kuchni... pytałem... 600zł za m kw. a potem właśni też szafa, ale po znajomości weźmie mniej!

stolarzy w Łomży i okolicy \"na pęczki\"... ale się cenią.. a za paręnaście lat, jak \"drzewną\" zlikwidują... no właśnie..co to będzie?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szafa na wymiar

Jak by nie patrzeć szafa jest duża oraz drzwi przesuwane pewnie jeszcze jakieś szkło lub lustro więc 2 tyś.na pewno wyjdzie a nawet więcej zależy gdzie pójdziesz bo jeden ci powie tako cenę a drugi będzie kombinować jak najtaniej ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szafa na wymiar

\"a drugi będzie kombinować jak najtaniej\"...
\"kombinować\"... ja uważam, że to ten, który koszt materiału robi x3 za robociznę, kombinuje!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szafa na wymiar

Stolarz - pan Piotr z Krzewa - tel. 500096927
Przyjedzie, wymierzy, wybierzesz z szerokiej oferty materiały (kolor) / na miejscu wyliczy koszty - i..Twoja decyzja :) Ale naprawdę warto. Mam szafę od niego - jest super zrobiona- solidnie, szybko i co ważne - jak się umawia to jest!! Poza tym szafę przywieziono w tzw modułach - samo składanie to 2 godz. :) Nie jest \"przyklejona\" do ściany. Ma własną podłogę na podeście - wyregulowane drzwi ze szczoteczkami :) , boczne podwójne ścianki - więc nic się nie wygina :)
Stolarz inny za taką samą chciał 1tys więcej i bez szuflad - bo wtedy jeszcze więcej. A tak mam i szuflady i wysuwane półki na buty, półkę na żelazko, miejsce na deskę do prasowania, na odkurzacz ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szafa na wymiar

Dzięki dzwonie na podane numery i czekam na wycenę. Jak podejmę decyzje i ocenie jakość pracy to dam znać .
Dziwi mnie ze w innych rejonach kraju ceny zaczynają się od 700 za metr lub 290 za metr 2 z dowolnym wyposażeniem plus dopłata do szkła a u nas w Łomży nawet nie ma co marzyć o takich cenach . Widziałam jakość wykonania szafy w takiej cenie w Krakowie i była nie raz lepsza od wykonanych u nas .A i płyta u nich jest droższa a my mamy w Grajewie wszystko .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szafa na wymiar

Zrobiłam rozeznanie i ceny u nas się wachaja kosmicznie od Pana który zrobi za 3,2 tys do ceny 8,6 .za to samo .firma .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szafa na wymiar

Zgadza się, najlepiej porównać oferty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szafa na wymiar

Ja sam sobie zrobiłem taką szafę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szafa na wymiar

Do 4000 tyś

marcello

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szafa na wymiar

IKEA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szafa na wymiar

Modelka znalazłaś coś odpowiedniego. Jak Ci wycenił?

marcello

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szafa na wymiar

szaf-Mix ? meble mało estetycznie i niefunkcjonalne jak dla mnie to i drogie :)
nie polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szafa na wymiar

http://assogroup.pl/ to totalna porażka, nie polecam - chłam i brzydkie jakieś są :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szafa na wymiar

UWAGA SPAM !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szafa na wymiar

Ja myślę, że Ikea w tym zadaniu sprawdzi się doskonale ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szafa na wymiar

Szafa przesuwna tylko gotowa. Zawiodłam się na szafach na wymiar. Była źle wymierzona, po roku się rozleciała a zapłaciłam dwa razy tyle ,co za obecną szafę.

beata.lisek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szafa na wymiar

Moim zdaniem Ikea będzie idealna do buildnow gg tej pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org