sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Klinika na Parkowej Białystok-opinie

Witam,
mam pytanie do Mam, które rodziły w klinice na ul. Parkowej w Białymstoku o ich wrażenia z porodu i pobytu tam. Jak wspominacie poziom opieki tam? Poleciłybyście tę klinikę czy lepiej zdecydować się na cc u Arciszewskich?

Dziękuję za wszelkie pomoce opinie i pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klinika na Parkowej Białystok-opinie

Ja sie urodziłem w domu i żyje:) dobrze żyje:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klinika na Parkowej Białystok-opinie

Rodziłam tam syna parę lat temu i zarówno opieka podczas porodu jak i po porodzie była super. Nie wiem jak jest tam teraz, ale jak najbardziej polecam. Pomimo iż nie udało mi się drugiego dziecka u nich urodzić (córce bardzo spieszyło się na świat) to i tak dzwonili aby dowiedzieć się jak przebiegał poród i czy wszystko jest ok.

Kobiety są po to by je kochać, nie rozumieć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klinika na Parkowej Białystok-opinie

szczerze polecam poród w Ostrołęce. Żona rodziła tam 4 miesiące temu i opieka była na najwyższym poziomie. Do dyspozycji był i gaz i znieczulenie do kręgosłupa. Była piłka i drabinki, oddzielna łazienka i prysznic. Personel miły i bardzo pomocny. Szczerze bardzo polecam, szczególnie że wysoki standard opieki jest w ramach NFZtu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klinika na Parkowej Białystok-opinie

Moim zdaniem warto dobrze przemyśleć wybór lekarza... Według mnie najlepszy ginekolog w Białymstoku to dr Nowak u Arciszewskich ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org