piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Choinki swiateczne w doniczkach

Witam tych co kupili choinki swiateczne w doniczkach , jesli chcecie je posadzic do ziemi posiadam duza dzialke zapraszam . Moge rowniez odebrac z Panstwa domu . Zapraszam pogoda wspaniala na ognisko , chata kurpiowska w Nowogrodzie www.chatanowogrod.pl tel 505 61 61 30

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Choinki swiateczne w doniczkach

chłopie zapomniałeś, że teraz to ZIMA ! i przymrozki - DRZEWKO TRZYMANE wcześniej W WARUNKACH DOMOWYCH - NIGDY SIĘ TERAZ NIE PRZYJMIE WSADZONE DO GRUNTU!!!!








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Choinki swiateczne w doniczkach

Te eco choinki w doniczkach to ja wiem ze szanse na przyjecie to 20 -50 % . Kiedys zabralem taka wystawianiona w Warszawie przed klatke kolki juz sie sypaly ,wsadzilem do gruntu i chorowala ze dwa lata i teraz pieknie rosnie. A co do mrozow to sa i dni z przyjemniejsza aura na dworze . Mam duza dzialke do obsadzenia wiec zapraszam Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Choinki swiateczne w doniczkach

to i tym razem poszperaj po śmietnikach :)
chłopie, mając taki biznes jak chata kurpiowska w Nowogrodzie www.chatanowogrod.pl tel 505 61 61 30
OBCIACH sobie robisz tym dziadowaniem!

Autor: km,
niby słusznie ekologiczna idea, ale człowieku pomyśl co proponujesz ?
KTO pojedzie do Ciebie ( i nie wiadomo gdzie?) sadzić drzewko?:):) czy to jakaś przyjemność dla obcej osoby posadzić niby swoje \\\" personalnie\\\" drzewko na CZYJEJŚ PRYWATNEJ POSIADŁOŚCI , gdzie NIGDY nie będzie miał prawa wstępu ( nawet i za 30 - 50 lat ? ) prywatna działka , to raczej nie ogólnodostępny park! gdzie ktoś , kiedyś z wnukami przyjdzie i powie, że patrz wnuku ja tu posadziłem drzewko!

z drugiej strony, jak się przyjmie, to lepiej jak sobie rośnie co by miało wylądować na śmietniku, ( a sam odbierzesz i zasadzisz ) ALE chłopie zapomniałeś, że teraz to ZIMA ! i przymrozki - DRZEWKO TRZYMANE wcześniej W WARUNKACH DOMOWYCH - NIGDY SIĘ TERAZ NIE PRZYJMIE WSADZONE DO GRUNTU!!!!

dobra rada : jak masz dużą działkę i czas , rób rozsady, poczekasz 4-6 latek i będziesz miał swoje - bez łachy !!!!








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Choinki swiateczne w doniczkach

A ja już dwa razy miałem taką sytuację, że choinka wyniesiona na dwór ładnie się przyjęła :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Choinki swiateczne w doniczkach

ma pomieszczenie do wiosny przetrzyma i posadzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Choinki swiateczne w doniczkach

Nie wiem po co sadzić takie drzewka ani to urodziwe ani pożyteczne. Kup sadzonki drzew liściastych, przynajmniej owady i ptaki będą miały z tego jakiś pożytek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Choinki swiateczne w doniczkach

Ten temat to kolejna reklama tej chatki, której właściciele nie wywiązują się z umów z klientami i nie chcą zwrócić wpłaconych zaliczek?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org