środa, 26 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wesele w CONCORDII- opinie

Czy ktoś organizował/ był na weselu w Concordii? Jak wrażenia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wesele w CONCORDII- opinie

wrazenia jak najbardziej pozytywne, super lokal i obsluga, w kwesti potraw ,to juz wybór tego kto zleca , jeden preferuje kawior,a ktos inny parówki, polecam ten lokal.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wesele w CONCORDII- opinie

około 2lata temu byłam tam na weselu,sala jak sala duża150osób ,jedzenie super-ale tak jak przedmówca powiedział co zamówisz to bedzie,obsługa super,czysto i szybko,moim zdaniem wesele to dużo zależy od zespołu i kamerzyści,na tym co byłam ja było supeeer polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wesele w CONCORDII- opinie

Bywałem na weselach sylwestrach imprezach firmowych praktycznie w kazdym takim lokalu w Łomży i okolicach i nr 1 RYŚ jak dla mnie jesli chodzi o jedzenie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wesele w CONCORDII- opinie

Byłam tam na weselu w tym roku i sądzę że było okej. Jedzenie ogólnie dobre, porcje dań głównych nie były duże ale uważam że to w sumie działa na plus bo nie trzeba na początek się nie wiadomo jak objadać :) Obsługa też dawała rade :) No i sala jest bardzo ładna :)
Nie wiem jak w kwestiach cenowych dotyczących wesela, ale jak się dowiadywałam żeby zorganizować imprezę to w porównaniu do innych sal za taką samą ilość dań i przystawek tutaj było najdrożej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org