niedziela, 22 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Praca dla 17 latki? to nie żart

Witam, mam 17 lat , jeszcze. Czy gdzieś w Łomży przyjmują osoby niepełnoletnie do pracy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca dla 17 latki? to nie żart

do macdonalda idz sie zapytaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca dla 17 latki? to nie żart

A co tam bede robiła?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca dla 17 latki? to nie żart

po primo idz sie zapytaj czy przyjmuja ,jak tak to sie dowiesz na miejscu (na dachu snieg bedziesz odgarniac:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca dla 17 latki? to nie żart

bardzo smieszne..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca dla 17 latki? to nie żart

dlaczego smieszne trzeba isc sie zapytac skad moge wiedziec co bedziesz robic jak przyjma moze hamburgery bedziesz robic moze sprzatac ,a moze i kierowniczko zostaniesz idz sie zapytaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca dla 17 latki? to nie żart

Jak jesteś ładna to poczekaj z rok i znajdziesz sponsora.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca dla 17 latki? to nie żart

Na kierowniczkę się zapis, dlaczego jeszcze rok ma czekać? sponsorzy są zawsze.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca dla 17 latki? to nie żart

natalia ... napisz na mojego maila - jest w profilu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca dla 17 latki? to nie żart

uciekaj do angli dziewczyno albo do niemiec!! : )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca dla 17 latki? to nie żart

Szukaj pracy na np. Ulotki, Opiekunka itp. Przeglądaj codziennie ogłoszenia a na pewno znajdziesz prace. A na Wakacje jak jesteś pracowita to do Niemiec na prace Sezonowe

ASUS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca dla 17 latki? to nie żart

...ciekawe, czy chce pracować głową, czy ręcami...


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca dla 17 latki? to nie żart

ostatnio jest wiele ofert pracy , przeglądaj codziennie może będzie coś ciekawego ulotki itd mozesz oczywiscie tez sprzątać teraz jest wiele osób którym nie chce się sprzętać swoich domów i wynajmują ludzi do tego ale zycze powodzenia w szukaniu pracy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca dla 17 latki? to nie żart

smutne, dużo młodych chce pracować a nie ma gdzie, a jak już coś się znajdzie to z wielką łaską i/lub za marne grosze..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca dla 17 latki? to nie żart

Wykształcenie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca dla 17 latki? to nie żart

Spróbuj jako hostessa - nie wymaga to od Ciebie specjalistycznej wiedzy a raczej dobrego wychowania i zachowania:) Wiem, że w Polsce działa między innymi agencja hostess www.sallyyumeno.com, w której lokalizacja nie jest wymogiem koniecznym więc mieszkając w Łomży możesz się u nich zarejestrować. korzystałam z ich usług więc wiem, że ich pracownicy sa lojalni i pracowici więc jesli takie środowisko Cię motywuje to polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org