poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sukienka na sylwestra

Witam :) Nie wiecie gdzie w Łomży mogę kupić niedrogą sukienkę na sylwestra?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sukienka na sylwestra

jak cos to ci doloze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sukienka na sylwestra

co to znaczy NIEDROGĄ ? ile to dla ciebie ?








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sukienka na sylwestra

Może w nowo otwartym sklepie z odzieżą używaną na Wojska Polskiego 61, przy Fenixsie. Mają tam fajne i niedrogie ciuszki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sukienka na sylwestra

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sukienka na sylwestra

Ja swoją sukienkę zamawiam na allinside.pl. Jest przepiękna. Teraz jest troszkę późno żebyś tam zamawiała, ale na karnawał w sam raz :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sukienka na sylwestra

Ja kupuję ciuchy w http://shop.mango.com/PL/ Wyprzedaże teraz. Dla kobiet znacznie większy wybór niż dla mężczyzn.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sukienka na sylwestra

Just12345, też znam te allinside.pl i faktycznie mają fajne kiecki. Miałam na sylwestrze sukienkę z tego sklepu i zrobiłam furorę :D

http://www.google.com/recaptcha/api/img/clean/refresh.png

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sukienka na sylwestra

Nie boicie się kupować w necie? Ja się czaję na taką www.lattore.pl/sukienka-gorsetowa-camea.html,ale się trochę boję. Mój chłopak ostatnio zamawiał sobie kurtkę przez neta. On zawsze wszystko nosi w rozmiarze L, ale w tym przypadku tabela rozmiarów pokazywała, że ta konkretna kurtka będzie o wiele za mała. On jednak i tak zamówił L i leży jak ulał. Dlatego nie wiem, czy zamawiać zgodnie z moim stałym rozmiarem, czy wymierzać dokładnie z tabeli sklepu.

who do you running from?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sukienka na sylwestra

Ja polecam sklep Quiosque.pl dużo fajnych sukienek w normalnych cenach. Może znajdziesz coś dla siebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sukienka na sylwestra

http://olx.pl/oferta/sukienka-versace-nowa-sylwester-studniowka-CID87-ID9kl8x.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sukienka na sylwestra

jeżeli juz ma być niedroga to wiadomo ,że najlepiej na internecie. Jednak warto zawsze przymierzyć i zobaczyc na zywo ,a na odsyłanie nie ma czasu. Polecam zajrzeć w okolice starego rynku, wzorcowni lub do sklepu z odzieżą używaną. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sukienka na sylwestra

najlepiej idż z gołą dupą po co ci sukienka potem z nią same problemy,...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sukienka na sylwestra

Twister śledziu białostocki trollu spadaj jak nic mądrego niemasz do napisania!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sukienka na sylwestra

Ja na tegorocznego sylwestra kupiłam sukienkę w sklepie http://nunu.pl/ zresztą na wesele brata też tam kupowałam :) świetny sklep

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sukienka na sylwestra

A czemu nie szukasz przez net? Też zawsze myślałam, że na mieście łatwiej coś dopasować, ale to bzdura. Chodziłam cały dzień i nic nie znalazłam, po czym w godzinę wybrałam fajną sukienkę w sklepie Navona. Pójdziesz do galerii to masz ze dwie sukienki na modelkach, a reszta na wieszakach. W necie wszystko jest pokazane na modelkach i wiadomo czego się możesz spodziewać. A nie ryzykuję niczego, bo nawet jeśli jakimś cudem sukienka by nie będzie pasowała, to przecież jest czas na zwrot. Przy czym jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, żebym faktycznie musiała zwracać. Zresztą – tej samej marki to już mogę kupować bez specjalnego sprawdzania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sukienka na sylwestra

Też uważam, że przez internet jest łatwiej i większy wybór. Oczywiście istnieje ryzyko niedopasowania, ale od tego są zwroty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org