piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

Oczekiwania mam następujące:

0. Nowy, salon polski lub europejski
1. sedan / limuzyna, ew. hatchback (Nie - terenówka!)
2. przyspieszenie między 6-7 s/ 100 km (raczej bliżej 6)
3. Turbo benzyna (Nie diesel!)
4. Coś z typowych marek: Audi, BMW, Mercedes (nic ściąganego z USA)
5. Mile widziana możliwość przedłużenia gwarancji fabrycznej o kilka lat

Nie znam się na skrzyniach biegów może ktoś podpowie czy są różnice między skrzyniami Audi/ BMW / Mercedesa
Samochód ma być do codziennego użytku + raz na jakiś czas jazda dla przyjemności, bardziej dynamiczna -- czyli nie jakiś przegięty \"na tor sportowy\"

Mile widziane własne doświadczenia, uwagi, rady...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

maluch po tuningu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

fiat panda

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

Kiedyś słyszałem o takim jednym co nie miał na wypłaty a po świętach kupił sobie merca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

no niestety za 200k nie bedziesz mógł podskoczyc do salonu BMW czy merca aby kupic cos porzadnego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

Dokładnie te marki, które wymieniłeś, mają ogromny wybór nowych modeli, jest w czym przebierać, więc zabieraj kasę spod choinki i w drogę do salonu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

Jak pijany to do domu a nie głupoty pisać.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

kup se czołg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

zgłoś się do zakupu kontrolowanego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

Widać że bogaty byl Mikołaj oj musiałeś byc grzeczny. Wiesz w następnym roku popros go ossamochód a nie o kasę będziesz miał problem rozwiązany. A teraz kup sobie fiata 125 a resztę zostaw ns częśći

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

Jak dynamiczny to proponuję lawetę a resztę dla przewielebnego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?



czołk
200 000...
to źle trafiłeś!
Tu pisze głównie zgorzkniały, skapciały, moherowy, elektorat PiS czyli
bezrobotni, lipni renciści, klienci MOPS, ewentualnie ich potomstwo czyli pryszczaci gimnazjaliści...
Większość z nich nie widzła na oczy w całości 2000 zł
a co dopiero 200 000
stąd te drwiny i docinki
gdybyś zapytał jaką furmankę najlepiej kupić, żeby w niedziele dojeżdzać na Mszę to co innego...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

ja bym kupiła czołg :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

Ja jie widziałem w całości 2000 zł a bo to mennica polska wydala nowy nominał w wysoko 2000.chetnie zobaczę gdzie takie można obejrzeć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

pewnie dotacje dostales z unii jako rolnik i chcesz teraz brykie za 200 tys.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

Takie pytania to raczej na forum specjalistycznym bo tu to doradzą ci golfa 1,9 tdi koniecznie sprzed roku 2000, gdyż na współczesne (czytaj nowe) auta szkoda kasy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

i ktoś uwierzył w tę prowokację? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

jak dla mnie zadna prowokacja ale wybrałem bmwi8

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

ktoś kto kupuje auto za 200k nie pyta o takie rzeczy na takim forum.. No chyba, że ma poważne kompleksy i próbuje coś nadrobić. Nie traktowałbym tego poważnie, a już tym bardziej pytania dotyczącego tylko \"audi, bmw, mercedes\" :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

ktoś kto kupuje auto za 200k nie pyta o takie rzeczy na takim forum..

Tak, przepraszam, zadałem to pytanie na foarach \"specjalistycznych\"
też w wątkach \"Jakie auto kupić?\"

oto link do forum:

http://www.forumsamochodowe.pl/jakie-auto-kupic-vf7.htm

i

oto moje zapytanie:

http://www.forumsamochodowe.pl/jakie-nowe-auto-kupic-za-200-tys-zl-nie-suv-vt80783.htm

iiiiiiiiiiiiiii

oto co \"wyszło\"...

cdn...


P.S.

\"No chyba, że ma poważne kompleksy i próbuje coś nadrobić.\"

Pytam szczerze i normalnie, jak Polak Polaka. Nie rozumiem insynuacji.

\"Nie traktowałbym tego poważnie, a już tym bardziej pytania dotyczącego tylko \\\"audi, bmw, mercedes\\\" :)\"


Gdybym pytał o Opla, Forda, czy jakieś badziewie koreańskie czy chińskie
nie padła by kwota 200 tys tylko może 80! Więc widzę, że kompletnie nie znasz cen!

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

Autor: zBig (81.15.239.---) Data: 25-12-14 19:49

Takie pytania to raczej na forum specjalistycznym bo tu to doradzą ci golfa 1,9 tdi koniecznie sprzed roku 2000, gdyż na współczesne (czytaj nowe) auta szkoda kasy.
------------------------------------


A oto jakie wątki zastałem na forach \"specjalistycznych\"
i nie otrzymałem żadnej odpowiedzi na moje pytania.

http://www.forumsamochodowe.pl/jakie-auto-kupic-vf7.htm


\"Student chce kupić auto duże i wygodne do 10 tyś zł.\"
http://www.forumsamochodowe.pl/student-chce-kupic-auto-duze-i-wygodne-do-10-tys-zl-vt80727.htm

\"Autko do 10tys zł dla 22latka\"
<http://www.forumsamochodowe.pl/autko-do-10tys-zl-dla-22latka-vt80766.htm#p496891>

\"Pierwszy samochód 2-2,5 tys.\"
<http://www.forumsamochodowe.pl/pierwszy-samochod-2-2-5-tys-vt80786.htm#p496856>

Pierwszy samochód 2-2,5 tys.
http://www.forumsamochodowe.pl/pierwszy-samochod-2-2-5-tys-vt80786.htm

Diesel do 15-16 tyś.
http://www.forumsamochodowe.pl/diesel-do-15-16-tys-vt80533.htm

i mniej więcej w tym stylu całe forum \"specjalistyczne\"...
--------------------
Ludzie! Ja nie Pytam o Porsche czy Lamborghini! Tylko o typowe auta, które można zobaczyć codziennie na ulicy! Co z tego, że nie chcę bitych i kręconych złomów z Niemiec a auto z salonu? Tu chodziło o merytoryczne uwagi, chciałem porównać je między sobą, żeby potem nie żałować wyboru!

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

http://otomoto.pl/osobowe#osobowe?s=pd&fq%5Bprice%5D%5Bfrom%5D=100000&fq%5Bprice%5D%5Bto%5D=200000&fq%5Bnew_or_used%5D=new

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

Autor: czołg, na jakim Ty świecie żyjesz? kpisz czy o drogę pytasz? a nie jesteś tu nowy na tym forum, wszak masz coś ponad 600 postów i jeszcze się nie zorientowałeś, że 90% tu piszących to gimbusy bądź bezrobotni bez zasiłku, fachmani od siedmiu boleści, bez wykształcenia i kwalifikacji wiecznie szukający roboty, co by dużo zarobić i się nie narobić , zero umiejętności a wymagania z górnej półki,
hahaha:):) Ty tu pytasz jak wydać 200 000zł ? a skąd biedne żuczki mają wiedzieć jak wygląda taka kwota pieniędzy, skoro to pozostaje w sferze ich nigdy niedoścignionych marzeń, tu ludziki gdyby mieli choćby połowę tej kwoty, to wiedzieli by co z tym zrobić - wyrwali by się wreszcie z pod opieki mamy i kupili wymarzone M2 na rynku wtórnym, by jak im to jest przypisane nie siedzieć całe życie na garnuszku rodziców,
o co Ty chłopie tu pytasz, jakiej porady poszukujesz od sfrustrowanych lewusów , którzy NIDGY nawet nie siedzieli w aucie wartym 200 koła:):):) skąd mają wziąć takich znajomych ( wśród swojego środowiska ), którzy by ich TAKIM autem na wycieczkę zabrali? no, może do ślubu płatnie mogą coś raz w życiu wynająć na wieczór ? :) by póżniej pół życia spłacać imprezę !
nawet jak tzw robotnicy sezonowi złapali już parę groszy na saksach przy szparagach, pieczarkach, czy zmywaku, to i tak muszą jeszcze długo spłacać kredyty za własne skromne M....?
ludzików nie stać niejednokrotnie na życie, opłaty rachunków , nie mówiąc o tzw wyższej kulturze, wyjściu do lokalu czy aktywnym życiu w sferze rekreacji, sportu ( kto tu jeździ na wakacje/ferie, no chyba, że na ojcowiznę pod łomżyńską wieś :):) )

chłopie, gdybyś zapytał ILE można wydać na starego szrota za 2 000- 5 000zł , to byś tu miał setki opinii fanów złomu składanego z importu, a tak masz tu TYLKO głupie komentarze zawistnych frustratów !

PS: nie podpowiem Ci , bo kryteria, które przedstawiłeś ( cena nówki/salon ) są i dla mnie za wysokie, pomyśl o wózku 2- 3letnim w TEJ samej cenie a gwarantuję, że z salonu polskiego nawet eksploatowanego w polskich warunkach i po polskich drogach NIE BĘDZIE MIAŁ TAKICH DUZYCH PRZEBIEGÓW JAK AUTO Z ZACHODU i trafiają się perełki quazi nówka sztuka, ludzie bogaci, mający w swojej stajni kilka aut, raczej fury nie niszczą a spadek wartości rok do roku jest znaczny,
osobiście auto trzymam do dwóch lat i też zmieniam na coś z wyższej półki ( ostatnio kupiłem z 29 000 km, z UDOKOMENTOWALNEGO PRZEBIEGU, NIE BITE, Z POLSKIEGO SALONU, KSIĄŻKA I WSZYSTKIE WPISY ORYGINALNE ---- wózek nawet jeszcze w środku pachniał świeżością , 21 miesięcy i NIŻEJ od ceny nówki o ok 30 % !!!!!








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

Czołg,albo nie masz samochodu i nigdy nie miałeś albo masz za dużo kasy,i nie masz czasu myśleć co wybrać.Polecam Lincoln Navigator,co prawda pali trochę dużo 20 litrów z silnikiem 5.4 w benzynie,ale masz 350 koni pod machą.Jak Cię stać na auto będzie stać i na paliwo.To prawdziwy amerykański wóz,który można kupić w Polsce.Nie jest to terenówka,chociaż ma napęd 4x4 oraz blokadę,dobra limuzyna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

po kigo ch..a mu ten krążownik proponujesz jak Lincoln Navigator był produkowany do 2002 r ?
- doróbki kilka latek póżniej , a on pisze o NÓWCE z salonu i NIE TERENOWKA !!!!!!!

co za matoły tu piszą >>>>>

puzon ,lepiej graj i fotopstrykaj!








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

ja myślę, że dziecku wystarczy na początek rower.

cyt: \"Samochód ma być do codziennego użytku + raz na jakiś czas jazda dla przyjemności, bardziej dynamiczna -- czyli nie jakiś przegięty \\\"na tor sportowy\\\"


Drogie dziecko .... jeżeli jesteś aż taki otwarty na dyskusję, to powiedz, do jakiej firmy będziesz codziennie dojeżdżał. Nie wierzę, że do szkoły. Dla mnie, użytkownika auta od kilkudziesięciu lat przyjemnością jest kiedy do niego nie wsiadam. Ludzie w Łomży często jeżdżą autami kikakrotnie droższymi od twojej ceny wywoławczej i się nie pytają o wybór na forum. Zapytaj ojca, matkę, albo starszego brata. Dorośnij chłopaku.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

Lepiej wydaj tą kasę na leczenie bo chyba nie bardzo u ciebie coś z głowa jak takie pytania zadajesz na forum



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

Zonk,wystarczy wpisać w Google i poczytać,chyba sam jesteś matołem i chodzisz na piechotę.Lincoln do dzisiaj jest produkowany,jest NIE TERENÓWKĄ tylko SUVem.poczytaj sobie
http://autokult.pl/938,nowy-lincoln-navigator-2015-oficjalny-debiut

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

Widać że gimbaza ma wolne i zakłada tematy marzeń z nudów... może za 300 lat uzbierasz na takie autko, powodzenia ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

Szok trochę czytać, że są ludzie, dla których 200 tys. stanowi kwotę tak niebotyczną. Nie powiem, że jest to dla mnie kwota mała, i zajęło mi to pełne 2 lata, żeby odłożyć ją w formie oszczędności. Pracuję, i dodam, że żyję dość skromnie, ale nieco ponad 8000 zł mogę miesięcznie zaoszczędzić. W związku z tym, że przyzwoite nowe auto to moje marzenie postanowiłem takowe se kupić. Wcześniej miałem tylko używane, ale doszedłem do wniosku, że raz w życiu chyba można zaszaleć? W końcu to dla ludzi? Nie palę, piję okazyjnie co już generuje spore oszczędności samo w sobie. Oczywiście, można by rzec, że mógłbym się zadowolić autem za 100 tys. Pewnie i tak. Wcześnie miałem 6 letnie Audi S3 i byłem z tego auta bardzo zadowolony. Niestety wiek robi swoje, zaczęły się wizyty w serwisach... Nadal myślę właśnie o Audi ale też rozważam BMW w podobnej cenie. Np. 328i xDrive. Teoretycznie można skonfigurować nawet poniżej 200 tys jeśli zrezygnujemy z kilku dodatków. Auto normalne, klasyczne limuzyna a ma to co lubię najbardziej czyli fajne przyspieszenie... Problem polega na tym, że ich skrzynia biegów nie jest 2-sprzęgłowa i na jeździe próbnej byłem nieco rozczarowany... Muszę to jeszcze z kimś omówić. Może ktoś ma nieco wiedzy na temat automatów w BMW?

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

200 tys w ciagu 2 lat odlozyc rzecz normalna mnie to nie dziwi co napisal Autor: czołg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

Autor: boski (---.skybroadband.com) Data: 29-12-14 12:01

200 tys w ciagu 2 lat odlozyc rzecz normalna mnie to nie dziwi co napisal Autor: czołg

ja wiem, że jest dużo biedy i innej patologii. Ale choćby z powodu krzywej Gaussa w każdej, nawet łomżyńskiej populacji powinno być 10-15% ludzi w miarę finansowo ustabilizowanych... czyżby tu nie działały takie prawa ?


Poza tym, nawet nie wspominam o autach naprawdę drogich w stylu Porsche, czy droższych modelach BMW jak 5, 7... (jest masa w cenie około 0,5-1 milion!)
Ludzie, przecież pytam o najtańsze modele z tych, wcale nawet nie średnio-drogich marek?
Co tak szokuje współrodaków.... Ludzie, czy ja o czymś nie wiem????

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

Jakiś czubek powyżej (dopiero doczytałem) napisałem, że mój post to prowokacja...

Pytanie do onego, kogo i w jakim celu chcę sprowokować i do czego?

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

Czołg wynika z tego, że niewiesz w Łomży jest ogromne bezrobocie, bieda, dla większości ludzi taka suma nigdy nie będzie osiagalna,ludzie często harują tu za najniższą krajową i to jeszcze się cieszą jak mają pracę.Sama często jestem świadkiem biedy,średnio co drugi dzień widzę starszą panią która grzebie w śmietniku, kiedyś ją zagadałam, akurat wynosiłam śmiecie, kobieta ze łzami w oczach stwierdziła, że po przepracowanych 30 latach ma nędzne 830 zł emerytury, z czego 350 zł co mc wydaje na leki i to jest niestety nasza polska rzeczywistość.Bieda jest wszechobecna, tylko, że widzi ją ten, kto patrzy dalej niż na czubek własnego buta i ten który umie się podzielić tym co ma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

Autor: De. (---.lomza.vectranet.pl)

ale dlaczego na każdym kroku musimy nawiązywać do czyjejś biedy i nędzy?
Przecież nie jest to forum <www.opiekaspoeleczna.gov.pl>, ani forum dla bezdomnych?
Jaki związek ma mój post z wieloma złośliwymi komentarzami?
Czy wynika to z biedy? Czy siedzą tu \"biedni\" po to by szydzić z wszystkiego co z biedą się nie wiąże? Mamy wiecznie wałkować tematy biedy?

A może pownieniem czuć się winnym, że nie jestem \"biedny\", choć są na świecie tacy, i to nawet milion, dla których jestem dziadem, i którzy zarabiają w godzinę więcej niż ja przez całe życie...

Też o tym nie wiesz?

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

Czołg winny nie musisz się czuć, gdyż nie masz ku temu powodów, a ludzie często są zawistni i złośliwi, taka brzydka ludzka przypadłość, a mój post miał zasugerować Ci to, że raczej na tym forum takiej odpowiedzi nie otrzymasz, gdyż dla wielu mieszkańców taka suma jest nieosiągalna.A Ciebie niektórzy traktują jako \"fantastę\" i robią sobie jaja, takie to jest to nasze forum, kilka osób tu piszących to poważni ludzie, a reszta to tacy których wypowiedzi czyta się z przymrużeniem oka i nie bierze na serio.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

czołg słuszne słowa.
Tylko widzisz mentalność polaka (zwłaszcza łomżyniaka) jest taka, że trzeba wszystko skrytykować i zhejtować. Ludzie dobrze usytuowani nie potrzebują krytykować innych tylko zawsze coś doradzą. Natomiast hejt wywodzi się z biedy i zazdrości. Te forum jest doskonałym przykładem świadczącym o statusie większości mieszkańców naszego miasta. Na konkretne pytanie nie dowiesz się nigdy czegoś ciekawego, bo nawet jeśli ktoś ma widzę i doradziłby w jakimś temacie to woli przemilczeć, gdyż 90% tematów kończy się bluzgami i obrażaniem innych.

Ps. czy ccc to jakaś ukryta reklama ;)?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

Ps. czy ccc to jakaś ukryta reklama ;)?

nie, wpisalem byle co w polu sygnaturka

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

Co do samochodu to ja osobiście wybrałbym zdecydowanie BMW. Jeżeli masz rodzinę to też nie 3 tylko F10 i z minimum 3 litrowym silnikiem. Także zależy do czego to auto ma Tobie służyć, ale jeśli ma być uniwersalne to poodkładaj jeszcze trochę i kup 530, bo będziesz żałował po jakimś czasie. Nie jestem mechanikiem, ale raczej skrzynie biegów z BMW uchodzą za bezawaryjne przy odpowiedniej eksploatacji, czego nie można powiedzieć o AUDI.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

Dzięki, podobnie o Audi piszą na forach motoryzacyjnych. A szkoda, bo miałem S3 i byłem bardzo z niego zadowolony. Ale podobno producenci VAG zaczęli świadomie i celowo pogarszać jakość, tzw. słynne \"celowe postarzanie\", żeby się auta szybko psuły... Moim faworytem jest zatem nadal BMW 328i xDrive, i zdecydowanie nie chcę większego ani rodzinnego samochodu. To już zupełnie inny przedział cenowy i niezgodne z moimi skromnymi potrzebami. Do tego nie lubię samochodów o dużych rozmiarach, \"3\" to max o jaki mi chodzi. Jako alternatywę biorę pod uwagę Merc A lub CLA, tych jeszcze nie testowałem. Ewentualnie Volvo ale max... V40... szkoda, że nie produkuję S40...
Natomiast buda \"60\" jest już zdecydowanie za duża.

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

No to w takim razie F30 będzie chyba najlepszym wyborem. Volvo i Merc A zupełnie jakoś mnie nie przekonują. CLA jest jeszcze godne uwagi. Tylko, że chyba w kwestii BMW czy MERC jestem trochę nieobiektywny ;).
Z ciekawości ile trzeba dopłacić do xdriva?
Jeżeli chcesz jeszcze przeanalizować wszystkie marki to nikt nie wspomniał o lexusie, którego chyba wg subiektywnej oceny stawiałbym przed volvo. W lexusie możesz zaszaleć i wejść w hybrydę ;).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

Z ciekawości ile trzeba dopłacić do xdriva?

to sie spokojnie miesci w moim budzenie, nie chce mi sie odpalac konfiguratora... ale podst wersja z xdrive jakies 168 tys

http://www.bmw.pl/pl/pl/general/carconfigurator/content_h5vco.html

czyli wystarczy 10 tys...

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

No to do 10 tyś to warto dołożyć biorąc pod uwagę mniejszą utratę wartości aut z xdrive i większy popyt na nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

czy natomiast warto brac, jako dodatek najtanszy (!) gps/ nawigacja za prawie 12.000 zl?

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

No to już raczej ciężko przeliczyć ;). Nie warto, ale jak to mówią \"kto bogatemu zabroni\" ;). Musisz sam przeanalizować czy jest sens 12000 dawać dla bajeru wg swoich potrzeb i możliwości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

biedny bogatego NIGDY nie zrozumie i odwrotnie :):):)








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

&zonk pierwszy raz chyba czytam jakąś Twoją rozsądną wypowiedź bez wyzywania innych. Brawo, ale jeszcze pewnie nawet w tym temacie nadrobisz ;). Moim zdaniem jeszcze bogaty biednego zrozumie, bo bardzo często kiedyś też był biedny, ale biedny nie był bogatym, żeby zrozumieć bogatego ;).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

ja piszę tylko oczywistą prawdę, a że boli to większość tu piszących biednych niezaradnych żuczków, cóż nie moja to wina, że prawda w oczy kole hahahaha








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

To jest lepsze niż allegro! Wczoraj znalazłam tę stronkę z aukcjami: http://tanieaukcie.com na której można wylicytować różne przedmioty: tablety komputery telefony itp. Każda aukcja zaczyna się od 1 zł. Strona jest nowa i mało znana bo ja wylicytowałam telefon za 22 złote. Przekonajcie się sami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

-->oliwkamack
W-O-N stąd !!!

_________________________________________________________________
http://www.michalkiewicz.pl/
https://myslpolska.info/
http://kresywekrwi.blogspot.com/?m=0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

Kup BMW ze skrzynia automatyczna i o mocy ponad 300km będziesz zadowolony. Jeżdżę takim autem i po trasie nikt nie szans wymieniać ale mandatów już trochę nazbiralem Teraz nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

Czolg dla mnie to ty jestes biedny ale inaczej i jeszcze jedno bieda to nie patologia .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

Celuj w mercedesa, nie ważny model.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

Czolg powiedz nam czym sie ty zajmujesz ze odkladasz 8 tys co miesiąc.chetnie sie tam zatrudnię co ty jak tyle można odłożyć i mówisz ze to normalna sprawa.czy ty pierzesz brudne pieniążki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

Kiepski pomysł. Lepiej kilkuletnie auto - wtedy spora kasa zostaje w kieszeni. Kupujesz nowe i tracisz kilka tysia po opuszczeniu salonu. Gdzie w tym sens? A masz np. [ur]http://www.premiumselect.pl/bmw.html auto kilkuletnie, z niskim przebiegiem, za te 70 koła. Oczywiście - to Twoja kasa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

Spoko,nie ma się co ekscytowac a nade wszystko czytac i nie daj Boże słuchac wypowiedzi ignorantów,znających tego typu wozy z oglądu na ulicy.
Miałem już Mercedesa E-klasse, dobry - ale już nigdy więcej bym nie kupił - napęd tylny - czytaj dalej).
Obecnie mam Audi 6 - (krytyków proszę nie doszukiwac się skąd forsa - nie jestem z Łomży - aczkolwiek mam słabośc do tego miasta - stąd czasem czytam forum) - quattro z 3 litrowym dieslem - ma 3 lata i jestem zachwycony (kupiłem go 2- letniego - nie mam aż tyle forsy aby kupowac w salonie ) a ostatni kupiłem żonie (a raczej Ona sama sobie kupiła - ja byłem dostarczycielem kasy) BMW 328 i xdrive roczny - taniej ponad 20 tysięcy niż nówka.
Nie chciałem ani Mesia ani BMW - miałem szalone kłopoty z Mercedesem zimą w górach i to nie tylko w Alpach ale nawet (a może głownie w Czehzach).To koszmar.
Sprawa jest jasna - jeśli BMW to tylko xdrive - inacze pożałujesz.
Nawet jeśli masz forsę - zastanów się nad kupnem w salonie - na rynku u dealerów są roczne,góra dwuletnie ,sprawdzone z przebiegiem 20-30 tys (tak,tak) - za 200 tys można miec brykę aż oczy bolą.
Nie słuchaj tych którzy piszą,że mają takie za wielokrotnośc 200 tysięcy - ile Porsche Panamera lata po Łomży - nie mówiąc już o Ferrari czy Maybachach - tylko się dowartościowują na forum.
Pozdrawia i życzę dobrego wyboru - o ile to nie prowokacja - bo 200 kafli to niemała kwota na samochód.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

Popatrz sobie po okazjach - http://www.premiumselect.pl
Przecież kilkuletnie auto z segmentu premium w dalszym ciągu będzie dawało bardzo duże możliwości, a przede wszystkim powinno być bezawaryjne. Kwestia zakupu auta po przeglądach, z niskim przebiegiem i w bardzo dobrym stanie technicznym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

zwolennik ma racje to pisze jakis desperat co zachorowal
na kryzys wieku sredniego



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

zwolennik ma racje to pisze jakis desperat co zachorowal
na kryzys wieku sredniego



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

Pytać biednych, zazdrosnych łomżyniaków (którym gula skacze nawet o 50zł)
o zakup auta za 200 tys.zł to raczej kiepski pomysł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

FORD MUSTANG Eco Boost 2.3



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

jakiego helikoptera bysta mi polecili A600 talon czy SW 4 Puszczyk
bo nie wiem co wybrac a krowy na pastwiskach trza dogladac bo albo misiek albo
miski mi je wpier....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

jakiego helikoptera bysta mi polecili A600 talon czy SW 4 Puszczyk
bo nie wiem co wybrac a krowy na pastwiskach trza dogladac bo albo misiek albo
miski mi je wpier....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

zbysiu, co bierzesz, też bym tego chciał , podaj namiary na dilera haha

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

myślę,że autobus

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

ja tylko trawe jaram wlasnie przynioslem jedna bele ze stodoly do chaty
wbijaj do mnie u mnie swojsko i za free jest tych hektarow do koszenia
pewnie kupie autosana on taki prawie Bieszczadzki



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

oj, skończysz ty dzidzia jak rysiek

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

Pierwszy perkusista Dzemu Gier co cpal z Ryskiem wyleczyl sie w Bieszczadach
i tu mieszka :) wlasnie dowalilem siana z komina siwy dym



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

fajnie czasem wyrwać się z miasta na tzw zew natury,
na dwa, trzy tygodnie w roku , pożyć niby w warunkach survivalu,

... powiedz nam co ten Gier teraz robi?
gdzie i w jakich warunkach mieszka na co dzień ?
ma rodzinę coby mu dziecko własne podało na stare lata szklankę wody do popicia lekarstw ?
jakim autem jeżdzi?
... ma jakąś odłożoną kasę na stare lata, czy może na ZUS wpłacał ?


... parę baranów chowa, ser robi, bimber pędzi , piszczałki struga i tyle, ale to starczy na starość ?

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

Gier gra ze Slaska Grupa Bluesowa zerknij na youtube, mieszka z partnerka
i prowadza agroturystyke. Nie dawno zmarl Jan Kyks Skrzek wokal SGB ale graja dalej
super gitarzysta roku Winder. Latem pomagalem mu razem z Siczzką
wokal KSU odbudowywac tratwe. Czasami wbijam do niego na chate z whisky
moka zono :) Ma sie dobrze super z niego gosc :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

chłopie masz problem, jak do baby będziesz się dobierał pierwszy raz to tez założysz temat na forum ???
wchodzisz na otomo... lub alllezło i masz do wyboru do koloru
http://allegro.pl/bmw-535i-x-drive-305km-3-0-2014r-i5889586438.html

30 sekund szukania .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

http://allegro.pl/bmw-528-lci-adaptive-led-licznik-led-luxury-line-i5891255367.html , 6 dych jeszcze zostanie to załozysz lpg , tylko będziesz musiał wieczorami tankować , bo to kicha taka fura i lpg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

MR on chcial przyszpanowac bo jednia dziunia z 2c wchodzi i zna jego nick :)
Temat przeszedl na Biesy Czady i bluesa :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

Vox a jak chcesz survival ekstremalny to musisz za mieszkac jak
król włóczęgów Juliusz I, mieszka na wyspie ostatnio Kossakowski u niego byl.
Wygogluj chate :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

Ja raczej skłaniam się w stronę samochodów używanych. Ciekawa opcja to auta po leasingu http://autakrajowe.com.pl/index.php?k1,auta-osobowe Mają zweryfikowany stan techniczny i pełną dokumentację, a większości przypadków możemy też liczyć na pisemną gwarancję techniczną i to na wiele miesięcy. W porównaniu z samochodami z salonu ceny też są atrakcyjne i mowa tutaj o nowych rocznikach z 2013 czy 2014 roku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

po leasingu powiadasz ? To odpowiedz jaki samochod wjedzie na krawzenik
taki zajebiscie wysoki ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

Polecam Passata https://www.volkswagen.pl/pl/modele/passat-gte.html w tej wersji. Hybryda bardzo oszczęda. Dobrze się prezentuje, nie pali dużo i nic nie traci a dynamice czy walorach wizualnych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

Noerto cioto spadaj trollowac gdzie indziej. Menda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

Noerto kup sobie rower i zjeżdżaj stąd. DLACZEGO ? bo jesteś dupek.

____________________________________________________________
Ludziom uczciwym zawsze należy oddać sprawiedliwość.
A nieuczciwym, pieniądze.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

Fajną ofertę ma akutalnie toyota wyprzedaż, warto zajrzeć :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

Z takimi osiagami ok 7 sek do setko to mondeo nowe w najlepszej wersji kupisz i zostanie jeszcze a o bemie czy audi zapomnij 400tys to tak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

I super duze piekne auto w sumie 240KM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

A 6 sek do setkit do min 300km muszisz szuakac to mysle ze w nowych min 300tys

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie nowe auto kupić za ok. 200.000 zł?

sprawdz sobie ofertę Bawaria Motors BMW, ja u nich fajną brykę kupiłam, mają też samochody używane w ofercie, na pewno coś trafisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org