czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szukam Neurologa

Witam szukam dobrego Neurologa w Łomży, co powiecie o dr Marta Paprota Kuskowska przyjmuje na Rycerskiej? A może kogoś innego możecie polecieć?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam Neurologa

lepiej na bialystok, w lomży nie ma dobrych, szkoda kasy i zdrowia, leczenie kończy sie na ostukaniu młoteczkiem

malina_ad4

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam Neurologa

dr Marta paprota Kuskowska godna polecenia jak najbardziej, jest z B-stoku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam Neurologa

Paprota ( sorki )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam Neurologa

Polecam dr.Najda przyjmuje w szpitalu w poniedziałki od godz. 1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam Neurologa




Zajżyj tu ...................



http://www.ermail.pl/dolacz/V39eamQA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam Neurologa

nikt tam nie zajrzy na pewno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam Neurologa

a ja szukam dobrego neurologa dzieciecego mozecie kogos polecic?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam Neurologa

Polecam prof. Jóźwiaka. Przyjmuje prywatnie w Warszawie, mimo wysokiej ceny warto jechać! Jest kierownikiem Kliniki Neurologii w Centrum Zdrowia Dziecka. Nie polecam natomiast Pani Doktor z Sybiraków. Mały zakres wiedzy, od razu proponuje leczenie farmakologiczne!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam Neurologa

Dr mira Ołdakowska rybaki caritas przychodnia lub przy pks dworcu na przeciw ale prywatnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam Neurologa

Polecam Ci dr. ślirzewską z białegostoku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam Neurologa

dla dziecka P. Ołdakowską ? nie bądź śmieszny. w łomzy do leczenia dziecka nie ma specjalisty.te co są to sie dopiero óczą :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam Neurologa

Dla dziecka polecam białystok - poradnie przy DSK na fundusz zdrowia a lekarze są dobrzy - sama miałam ten problem, nawet o akademie gdańska się oparłam - z polecenia zostałam w białymstoku

Barbara

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam Neurologa

Dr Malinowska z Warszawy na NFZ. Wspaniały neurolog dla dziecka. Poczytaj sobie opinię w necie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam Neurologa

Dr.Wołk białystok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam Neurologa

Ołdakowska ze wszystkich robi świrów i do psychiatry wysyła :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam Neurologa

Jeździliśmy do dr Wołk prywatnie. Może i jest dobrym specjalistą, ale moim zdaniem o wiele lepsza jest dr Malinowska. Wybór należy zawsze do rodzica dziecka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam Neurologa

dr Kuskowska NIGDY mnie nie zbadała chodziłam do niej 2 lata, ponadto na skierowaniach na rehabilitacje pisała że jestem po operacji co jest nieprawdą nigdy nie poinformowała mnie o swoich diagnozach wypisywała leki na padaczkę bezzasadnie

tak więc odradzam stanowczo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam Neurologa

Moi mili imiona i nazwiska piszę się zawsze dużymi literami. Nie ma wyrazów zaczynających się literą ó. Słowo óczą nie istnieje. Zresztą komputer sam na czerwono podkreśla.
I ostatnia uwaga że trzeba być niezłym czubem aby Dr Ołdakowska go do psychiatry wysłała. Ja w razie jakiegoś bólu kręgosłupa leczę się u niej od niespełna 40-tu lat i nigdy nie pomyślała aby mnie gdzieś indziej jak tylko do poradni rehabilitacyjnej na masarze kierować.
Że ciebie kierowała do psychika to nic dziwnego bo po twoim wpisie konieczność taką widać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam Neurologa

Franio11- ucząc innych poprawnej pisowni zacznij od siebie.
Komputer na czerwono Ci nie podkreślił?
Dla dziecka polecam prof. Jóźwiaka- pracuje w Centrum Zdrowia Dziecka. Prywatnie drogo, ale polecam. Świetny specjalista.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam Neurologa

Jeśli chodzi o neurologa, to najlepiej skorzystać z najlepszych klinik, bo są to sprawy poważne. Szczególnie, gdy coś nam dolega. Myślę, że świetną opcją będzie klinika PsychoMedic w Warszawie. Zarejestrować można się pod numerem telefonu 22 253 88 88.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam Neurologa

Pani Paprota nie polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org