sobota, 28 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
imprezy w adwent

Witam, jak w temacie czy w lomzy lub okolicach sa jakies imprezy w adwent? Jak jest z yam caffe?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: imprezy w adwent

SiEmA! W JeZiOrKu NaPeWnO BeDo ImPrY, TaKżE śMiAłO sZyKuJ wYjŚcIoWy dReSiK i LeCiSz Na DeNsInG :)

W adwent się nie imprezuje. Tylko wiejskie buraki i gimbaza szuka wtedy ImPrEz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: imprezy w adwent

Na pewno jest dyskoteka w klubie Quattro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: imprezy w adwent

Piotr, mam nadzieję, że ty sobie jaja robisz... Ja piernicze! Łomża to jednak nawet nie Polska B ale w najlepszym wypadku F... Wbrew kato_wizji świata, są tacy którzy nie obchodzą adwentu. Nie jestem katolikiem i nie zamierzam żyć wg waszych praw. Nawet jeśli ksiądz proboszcz mówi inaczej.

kk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: imprezy w adwent

ps Tak, znaczy to również, że jem mięso w piątek...

kk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: imprezy w adwent

To powinno być jakieś odrębne miejsce dla takich jak ty pod nazwą Adwentowe Imprezki :) I odrębna knajpa Piątkowa Mięsna Wyżerka :)
A my się bawimy cały rok, adwent to jest adwent. Albo idź popytaj - moze zorganizuję coś special for you

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: imprezy w adwent



Zajżyj tu !!!!!!!!!!!!!


http://www.ermail.pl/dolacz/V39eamQA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: imprezy w adwent

nie zaglądajcie !!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: imprezy w adwent

Jeśli kiedyś wyjedziesz dalej niż do Piątnicy, zauważysz, że to raczej w Łomży jest \"miejsce dla takich jak TY\" :) Oczywiście jeśli ksiądz pozwoli na taką wyprawę.

kk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: imprezy w adwent

Autor: kk2, nie dyskutuj z fanatykami książeczki zwanej biblią, :):):)
oni zawsze poprą baśnie z tysiąca i jednej nocy








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: imprezy w adwent

oj a kto komu zabroni tańcować w adwent..? tańcujta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: imprezy w adwent

no wiśnia jak zawsze najmUndrzejsza ! :):):)
hahaha :) ksiundz tak powiedział, to ona wieży, że w piątek jedzone mięso jej zaszkodzi :)

i taka mała dygresja : od wieków KK uznał mięso bobra z rybę , ot tak by pasibrzuchy w sułtannach mogli obejść post !!!hahaha
a kogo w tamtych latach było stać na mięso bobra ???????

ciemny ludek na takie luksusy NIGDY nie mógł sobie pozwolić








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: imprezy w adwent

kk2 no już chyba sam styl pisania powinien ci sugerować że robię sobie jaja.

Chcecie to się bawcie, ja nie mam nic przeciwko.
Masz moje przyzwolenie ;)

W każdym większym (od Łomży) mieście większość dyskotek i klubów jest otwarte w ten okres. Ale tu mowa o dyskotekach i klubach, a takich lokali w Łomży nie ma.
Nie nazywa się mianem klubu baru z kawałkiem parkietu, a tylko takie lokale są w naszym mieście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: imprezy w adwent

&zonk w XXI wieku UE uznała ślimaka za rybę, a marchewkę za owoc. Krzycz dalej na KK za średniowiecznego rybiego bobra.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: imprezy w adwent

A mojego przyzwolenia na zabawe w adwent i jedzenie miesa w wpiatek nie maja !

\" Grzesznych napominajcie ! \"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: imprezy w adwent

haha &zenek, imprezowicz za dyche się znalazł :D kojarzysz mi się z 60-letnim siwym grubym wrednym chłopem w ciasnej czarnej jesionce wrednie spoglądającego wokół siebie.. :D Żonka odeszła do młodszego, kochanka znalazła bogatszego.. Nie dziwię się że masz takie podejście.. współczuję ci ale cóz, życie.. Trzeba być twardym anie miętkim. Twoje wyżywanie się na forumowiczach nie zmieni twojego losu

PS &zenek jak ty dajesz rady tak z każdym się kłócić? Ujadasz jak stary pies.. Zajrzyjcie na forum polityczne - dopóki go tam nie było to jeszcze można było przeczytac ciekawe wpisy a teraz masakra.. Tylko ubliżanie jeden drugiemu.. Jako zezowate szczescie dawał dobrze popalić a teraz jako &zonk. Znów może ci się sprawa skończyć w sadzie tak jak z Radkiem użytkownikiem 4łomża ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: imprezy w adwent

&zonk !!

I wszystko jasne :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org