sobota, 28 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ormowiec xxi wieku....

moda na kamerki w samochodach stała się problemem . nagrywanie filmów na drodze i wysyłanie ich na komendę policji jest to kablowanie i kojarzy się z najgorszymi czasami komunistycznymi.w większości krajach unijnych jest karalne do 10tyś euro.co myśli osoba która to robi .co wy na to:

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ormowiec xxi wieku....

kamerki są potrzebne , ale w sprawach kiedy np. funkcjonariusz przekracza uprawnienia albo dochodzi do wypadku , przy niewielkich wykroczeniach to juz jest kablowanie !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ormowiec xxi wieku....

Jedyny sposób na wytępienie piratów drogowych. Chyba sam sobie fundnę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ormowiec xxi wieku....

Taka moda bo ludzie nie mają co robić to siedzą szukają sensacji i wysyłają ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ormowiec xxi wieku....

zarobku szukaja z nudow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ormowiec xxi wieku....

Moze sie i kojazy ale to dobry sposob na tych bezkarnie
jezdzacych dupkow.Najlepsze jest jego zdziwo gdy mysli
ze cos wywinal i znow sie udalo a tu wezwanie.
TAK TAK to dobre lekarstwo na was drogowe ŁAJZY!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ormowiec xxi wieku....

tak a potem na yotube mozna sie obejrzec

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ormowiec xxi wieku....

To jest bardzo dobry sposób na idiotów drogowych, czasem jak jestem w trasie i widzę głąba, który wyprzedza na podwójnej ciągłej na dodatek pod górę to sama coraz częściej myślę o zakupie takiej kamery.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ormowiec xxi wieku....

kot13713 chyba mało śmigasz autem i nie wiesz co czasami ludzie odpierdzielą na drogach- zabrać prawko dożywotnio dla takich agentów to za mało te kamerki to fajna sprawa ,rozumiem - masz ograniczenie do 90 smigasz te 130 nie stwarzając zagrożenia jest ok ale jak wyprzedasz na 3 , innych spychasz do rowów, jeździsz jak nie wiadomo kto to te kamerki przydatne są : )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ormowiec xxi wieku....

Policjant to jest zawód.Ormowiec to charakter.Prostytutka to jest zawód,qrwa to charakter \"siwysiwy\" Ormowiec był zazwyczaj człowiekiem niewykształconym,nie umiejącym poprawnie pisąć\"kiejby i ty\".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ormowiec xxi wieku....

Skoro autor zalozyl ten temat to znaczy ze
nie lubi trzymac sie przepisow.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ormowiec xxi wieku....

Jeniec,bobku mamuci,mozesz mi rowa mlasnac,wyksztalcony wypierdku lomzynski.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ormowiec xxi wieku....

Czy z takiej kamerki można ukarać ?????
Czy ma legalizacje żeby była wiarygodna???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ormowiec xxi wieku....

Tak jak z mandatami za predkosc z szuszarek które niemiamy legalizacji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ormowiec xxi wieku....

Pewnie ktoś nagrał wygłupy kota131713 na drodze i kot dostał w duupę. Teraz kot ma problem bo ma duży mandat do zapłaty i filozofuje. Tępić chamów i bandytów za kółkiem.

_________________________________________________________________
http://www.michalkiewicz.pl/
https://myslpolska.info/
http://kresywekrwi.blogspot.com/?m=0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ormowiec xxi wieku....

Gorsze ormowce to chodzą po jamie i się prężą udając gangsterów-frajerów.


Kamery można mieć - oby na policję z nimi nie lecieć. Ogólnie to dobra sprawa jest.

Brat dla Brata, Bratem a nie Katem !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ormowiec xxi wieku....

No wiecie co, żeby jeden drugiego nagrywał i za byle przewinienie posyłał to na gliny..? No tego jeszcze nie było..! Muszę uważać jak jeżdżę bo w mieście zdarza mi się tylko przekraczać prędkość :) I zeby ktoś to nagrał i na policję posłał..? Wkurzyłabym się - bo prawdziwi przestępcy chodzą w białych kołnierzykach a szarak żeby szaraka sprzedawał to już sku*wysyństwo jest...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ormowiec xxi wieku....

Wisienka tu nie chodzi o zwykłe przewinienia, mowa jest o poważnnych naruszeniach przepisów, czasem niektórym mistrzom kierownicy wydaje się, że są panami świata, za nic mają innych uczestników ruchu,wyprzedzają na podwójnej ciągłej, pod górkę, na trzeciego spychając przez to niektórych na pobocze i takich debili trzeba tępić!Jak komuś życie zbrzydło to niech się porządnie rozpędzi i pierdyknie w przydrożne drzewo, ale niech nie naraża swoim zachowaniem innych na niebezpieczeństwo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ormowiec xxi wieku....

kot13713 jeśli w tym temacie pijesz do filmiku z panią w \"wiejskiej rakiecie\" na przykoszarowej to trochę koloryzujesz.
Filmik został umieszczony na internecie, a nie przesłany na pały.
Takich filmików na necie znajdziesz miliony, miliony, miliony...
Już od paru dobrych lat jest moda na wstawianie do neta.
Więc w dużym stopniu wyolbrzymiasz sprawę.
A swoją drogą rozgrzebując temat tylko zwiększa się oglądalność tego filmiku.

Z każdego punktu widzenia nie ma w tym wypadku żadnego konfidentcwa.
Co sam również potępiam. (H.j w d..e konfirurom :))
Takie filmiki w świecie to codzienność, jedynie w Łomży można znaleźć zacofanie i negatywne spojrzenie na coś nowego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ormowiec xxi wieku....

De. no tak, też się często spotykam z takim czymś..To co innego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ormowiec xxi wieku....

Jak ktos jezdzi w miare normalnie to nie ma sie co wstydzic i bac ze ktos poleci na policje bo jechal przez miasto 60km/h. Kamerki idealne na debili ktorzy mysla ze sa krolami szos...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ormowiec xxi wieku....

Człowieku co ty powypisywałeś tu to załamka-mało powiedziane.Jaki problem w tych kamerkach ? Właśnie bardzo dobrze,że ludzie je montują będzie większa świadomość tych co łamią przepisy albo jeżdżą jak wariaci.Już nie przesadzaj,że ktoś będzie wstawiał w internet/wysyłał policji filmik jak najedzie na linie,bo to przesada.Każdemu może się takie błahe złamanie przepisu zdarzyć,nikt nie jest idealny.Tu chodzi o tych co dostali prawo jazdy w czipsach,bądź myślą,że drogi publiczne to tor wyścigowy.A skutki potem tego są jakie są.Ja mam taką kamerkę i wole mieć dowód w postaci filmiku,niż późniejsze kłótnie i dochodzenie w sądach.Każdemu też polecam.Nie wiem ile masz lat,ale pojęcia nie masz co to było ORMO,straszne nie trafione porównanie.W większości krajów Unii Europejskiej jest karane posiadanie kamerki w samochodzie ? Totalna bzdura.Dużo jeżdżę po Europie,miałem trochę kontroli policji czy straży granicznej i nikt nie zwrócił uwagi na to.Podasz dokładny przepis wtedy będziesz miał rację.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ormowiec xxi wieku....

Kłócicie się o te kamerki i kłócicie . Kamerki to jest dobra sprawa . Nie jestem za tym aby ktokolwiek, kiedykolwiek leciał na policję ! ale uważam że kto chce je mieć , niech je ma . Każdy człowiek jest inny i ma inne poglądy 20 letni chłopak nie może wymagać od 60 latka żeby ten jak go napadną to nie szedł na policję tylko walczył i dojeżdżał małolatów .
Ja osobiście nigdy nie poleciałbym z kamerką na psy . Ale będę ją miał po to aby np wystraszyć złodzieja od samochodu . Niech se kradnie ale nie mi :)
No i po to żeby przy jakiejś stłuczce nikt nie wkręcił mi choroby że to moja wina :) No i po to żeby nagrywać policjantów i strażników wiejskich :) jak sami bezczelnie łamią prawo :) Pozdrawiam .

A co do ormowców to oni dalej są na usługach Policji :) Nawet nie wiecie ilu chłopaków z sąsiedztwa lansiarzy dresiarzy jest ormowcami. A na plecach bluza JP :) a w telefonie prywatny numer nr do Janka :)
Chodzą śmiecie po 10 lat przypał walą i nie siedzą ! Farciarze ! Do normalnej roboty by się wzieli! To są ormowcy prawdziwi .
A nie ludzie któzy widząc pijanego kierowce dzwonią na policję żeby takiego ormowca matki czy ojca nie przejechała nachlana świnia .

Brat dla Brata, Bratem a nie Katem !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ormowiec xxi wieku....

poruszając temat chodziło mi oto czy powinniśmy wykroczenia innych,a morze i swoje przekazywać policji-a jeśli tak to jak potem się czujemy- czy jesteśmy z siebie zadowoleni.policjanci prywatnie też różnie myślą na ten temat..sami wiecie że nieraz są sytuacje życiowe że popełnia się przekroczenia i kilka na raz .każdy kierowca coś takiego miał albo będzie miał .takie jest życie . - prywatnie też jeżdżę dużo po europie -ostatni mandat zapłaciłem w styczniu tego roku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ormowiec xxi wieku....

Zwykle przewinienia oczywiscie ze nie zglaszac, nie stwarzajace zagrozenia. niestety niektorzy prowadza bez wyobrazni. w lato byl przypadek jak koles przy predkosci 100-130 jakims zlomowatym golfem na bkl wyprzedzal mojego ojca gdy ten mial migacz wlaczony w lewo i skrecal, gdyby nie to ze spojrzal w lusterko to moglbym juz ojca nie miec. takich h*jow bez wyobrazni karac zabierac auta i dopierdzielac mandaty.

Nie mam 14 lat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ormowiec xxi wieku....

Kandydaci na kierowców :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ormowiec xxi wieku....

Londyn.Co drugi na motorze posiada kamerkę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org