czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
materac

Wiecie może gdzie/u kogo mogę zamówić materac do tapczanu. Tapczan jest ok, ale materac przydałoby się wymienić, ale nie wiem gdzie...:) Dziękuję za ewentualne namiary

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: materac

sorry, ludzie !!!!
zawsze śmieszy mnie takie pytanie,

czego TY oczekujesz i jakie masz wymagania i ILE KASY NA KAPRYSY ???

od tego zacznijmy !!!!








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: materac

na allegro poszukaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: materac

poszukajcie JAKA jest rozpiętość cenowa w zależności od standardu wykonania ? hahahah

co Ci mamy doradzić ? wersję ekonomiczną czy luksusow.ą ?

każdy patrzy według swojej kieszonki HAHAHAHAH!








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: materac

czytać ze zrozumieniem się nauczcie niedouki! Pytam czy ktoś wie GDZIE w Łomży mogę zamówić materac na wymiar. Nie proszę o poradę w sprawie ceny ani wymiarów! Nie wiecie to się nie wypowiadajcie i tyle!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: materac

Zadowolenie z wyboru materaca to już jest kwestia indywidualna. A ma ktoś z was może materac przeciwodleżynowy rurowy ? Osobiście go używam i sobie chwalę wysypianie się :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: materac

chick faktycznie musisz być nie wyspany przez ten materac, w pewnym sensie popieram przedmówców bo napisałeś ogólnikowo, jak do tapczanu to raczej chodzi o wymianę wnętrza tego tapczanu a nie luźny materac. Moja rada to podjedź do jakiegoś stolarza a on siedząc w tej branży powie Ci kto robi wersalki lub łóżka i po temacie.

_____________________
Łomża...... cała prawda!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: materac

chick faktycznie musisz być nie wyspany przez ten materac, w pewnym sensie popieram przedmówców bo napisałeś ogólnikowo, jak do tapczanu to raczej chodzi o wymianę wnętrza tego tapczanu a nie luźny materac. Moja rada to podjedź do jakiegoś stolarza a on siedząc w tej branży powie Ci kto robi wersalki lub łóżka i po temacie.

_____________________
Łomża...... cała prawda!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: materac

Powiem ci z doświadczenia, że nie zawsze jest sens kupować materac, jeśli masz stary tapczan to zastanów się czy jest sens wymieniać sam materac. Taniej wychodzi nieraz kupno rozkładanej kanapy lub nowego narożnika niż samego materaca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: materac

zizikam na pewno nie warto kupować tego badziewia które polecasz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: materac

Tapczan kojarzy mi się z czymś starym. Czym się różni tapczan od łóżka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: materac

tym ze tapczan jest stary
ikea ma dobre materace, godne polecenia tylko nie wiem czy do twojego loza cos podejdzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: materac

Dlaczego badziewia? Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z kanapy kupionej w tym sklepie :)

kamyki_80

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: materac

odezwał się troll z innego konta. odradzam ten pseudo-sklepik


Autor: kamyki_80 (---.zapnet-isp.net)
Data: 02-12-19 13:13
Ja zdecydowałam się na zakup mebli przez internet i zaoszczędziłam nie tylko czas ale i pieniądze...
https://www.mirjan24.pl/


Autor: kamyki_80 (---.zapnet-isp.net)
Data: 11-08-17 11:16
a zobacz sobie tutaj https://www.mirjan24.pl/
może coś wpadnie Ci w oko :)
Ja kupiłam tu narożnik i jestem zadowolona :)


Autor: kamyki_80 (---.zapnet-isp.net)
Data: 07-06-17 13:28
Czy kupowaliście meble przez internet? A dokładniej na tej stronie: https://www.mirjan24.pl/


Autor: kamyki_80 (---.zapnet-isp.net)
Data: 24-09-19 13:00
Jeśli w końcu zdecydujesz się na zakup to pomyśl o dobrej jakości meblach :)
Ogromny wybór znajdziesz tutaj: https://www.mirjan24.pl/13-meble
wady i zalety?


Autor: kamyki_80 (---.zapnet-isp.net)
Data: 10-04-19 13:49
Powiem tak: bardzo długo zastanawiałam się nad wyborem mebli kuchennych... I zdecydowałam że będą one bardzo nowoczesne (najlepiej w połysku) jednak cena u stolarzy zwaliła mnie z nóg!! Masakra!
Ostatecznie zdecydowałam się na gotowy zestaw...
Ale nie żałuję bo całkiem ładnie się prezentuje a nie przepłaciłam ;)
https://www.mirjan24.pl/21-kuchnia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: materac

Dobry materac, to materac z dobrym poszyciem. Takim, które się nie podrze po roku, a przy tym jest miłe w dotyku i wygląda dobrze nawet bez żadnych pokrowców.
A przy tym jest w rozsądnej cenie. I takie tkaniny techniczne produkuje dobry producent tkanin i dzianin Trans-Tex. Warto zwracać uwagę na to, co kupujemy również pod tym kątem...

---
Nie ma nic przyjemniejszego, niż czytanie ulubionego Bloga :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org