piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wymiana walut

Tak się składa, że za parę dni wyjeżdzam do Wielkiej Brytanii i wypadałoby zaopatrzeć się w obcą walutę jaką niewątpiwie jest funt. Stąd moje pytania:
Który kantor w Łomży uważacie za najlepszy?
Gdzie najbardziej opłaca się wymiana walut? Gdzie kurs kupna jest najwyższy a sprzedaży najniższy ;)? Który kantor pozwala 'negocjować' cenę. Etc.
Czekam na merytoryczne wypowiedzi i z góry dziękuję.

-----------------------------------
Uważam, że należy opodatkować wszystkich, którzy stoją w wodzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana walut

Najczęściej pod kantorami kręci się sporo koników albo cyganów, którzy zawsze mają lepsze ceny od właścicieli kantorów. Nie daj się tylko zrobić na tzw. przewawłkę. Widziałem takie numery na filmie (Wielki Szu, czy jakoś tak). W każdym razie zauważyłem, że kurs sprzedaży czasami jest wyższy niż kurs kupna.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana walut

Piszesz że kurs sprzedaży czasami jest wyższy niż kurs kupna. to mniemać należy że na codzień jest odwrotnie, to powiedz kiedy będzie kurs kupna wyższy niż sprzedaży to warto będzie u niego kupić i od razu jemu sprzedać po wyższej cenie. Chyba to nie nastąpi nigdy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana walut

Faktycznie to dobry pomysł. Można byłoby nieźle zarobić. Nie pomyślałem o tym.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana walut

przejdz sie po kantorach na ulicy dwornej. szczegolnie ten przy olipmicu sprawdz, reklamuja sie ze mozna sie negocjowac. hmm, moze sprawdzisz ? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana walut

na dwornej ostatni kantor ten co ejst u zlotnika:D facet konkretny bo jak moze to da wiecej. nie polecam tego w budynku biedronki- tam zawsze waluta spada i nic nie dadza wiecej

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana walut

najczęściej pod kantorami kręci się sporo koników albo cyganów.... buhhehehheh CHŁOPCZE GDZIE TY ICH WIDZIAŁEŚ?? CZYM SIĘ RÓŻNI "KONIK" OD CYGANA?? TO SĄ LUDZIE . ALE CZAS PARKINGU "DOLARKA" JUZ SIĘ SKOŃCZYŁY.

...W każdym razie zauważyłem, że kurs sprzedaży czasami jest wyższy niż kurs kupna... TO ODKRYŁEŚ AMERYKĘ BUHEHEHHEE JESTEŚ DOWNEM.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana walut

ZIELONE DOLARY MARKI CZERWONE BONY SPRZEDAM BONY HAHA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana walut

cześć ja wymieniam co tydzień dolary na legionów w kantorze przy 4,napewno wiesz gdzie to jest .tam najbardziej sie opłaca wymieniac facet zawsze cos podniesie.pozdrawiam

macho

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana walut

loko: to ty jesteś downem i klownem przy okazji, kiedy nie potrafisz odróżnić konia od człowieka. Twierdzisz, że końik to człowiek?? Chłopcze ... koń to zwierze, które ciągnie cygański wóz. Czego rżysz odnosnie kursu sprzedaży i kupna ?? Ty nawet nie wiesz: który jest który. Oświeć nas życzliwie chłopcze... :)))


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana walut

ty Peter ty byles kiedys w kantorze??? haha, polecam wspomianego p. Sokołowskiego, to jest ten kantor w ktorym jest złotnik, mozna sie dogadac :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana walut

Polecam kantor przy rogu ulic Krotkiej i Dwornej.To chyba najstarszy kantor w Łomży.Mają najlepsze ceny moim zdaniem,a i z gosciem mozna sie dogadac.

Pozdrawiam

Dyzmir

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana walut

musisz uwarzać uwarznie bo te kursy to nie stoją w miejscu. One potrafia się zmienić nawet na drugi dzień !! I jusz wtedy nie można niestety zwrucić. Trochę to chyba nie jest sprawiedliwe, ale wiadomo, że pieniądz rządzi niestety.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana walut

jusz wtedy nie można niestety zwrucić... WIDZĘ PETER ŻE MASZ WAKACJĘ GÓWNIAKU.WIĘC WEŹ SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY . IDŹ POCHODŹ POD KANTORAMI PIERDOLCU. MOŻE POROBISZ ZA "KONIKA" W CUDZYSŁOWIU. PRZY PIERWSZEJ LEPSZEJ OKAZJI WYŁAPIESZ W PAPE POD KANTOREM ZNAWCO.


JEST TAKIE FAJNE PRZYSŁOWIE NA TAKICH KMIOTÓW JAK TY " ... W DUPIE BYŁEŚ GÓWNO WIDZIAŁEŚ ..."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana walut

loko: zdenerwowałeś się?? No weś przestań. Idż napij się soku z ogórków, beknij i się wyluzuj. Ja może się nie znam na kursach, ale Ty zapewne także nie wiesz o co chodzi? Bo przechodzić obok takiego sklepu - nie znaczy znać jego asortyment. Także też pochodź z papą obok kantorów - znawco :))


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana walut

CO NAJWYŻEJ MOŻESZ MI OBCIĄGNĄĆ BUHEHEHEHEHEHEHE KLOCKU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana walut

a co to znaczy?? Napisz więcej szczegółów. Hmm, nie znam się za bardzo na Twoim hobby ! Obciągacie sobie z kolegami nawzajem? Napisz jak to jest ??


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana walut

Lepiej zamiast się zabawiać z chłopcami doradziłbyś zovo, gdzie kasę wymienić bo jak zwykle oprócz radosnego i podniecającego rżenia nic nowego do temtau nie wniosłeś. Koniec tematu.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana walut

z karzdym mozna sie dogadac jak
dluzej u niego kupujesz lub sprzedajesz a z marszu jest inaczej kolo olmpika idz chlopaki sa wporzo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana walut

Ja zawsze wymieniam na dwornej przy biedronce a nie u zadnego zlotnika, ktory wedlug mnie jest co najmniej niemily. Cena jest okazyjna, sprawdz tez w kantorze alior bank bo czasem naprawde sie oplaca:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana walut

10groszy przeplacisz na zakupnie paru funtow nie stracisz tysiecy nie kupujesz chlopie ogarnij sie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana walut

Spamer – osoba zajmująca się spamowaniem, czyli wysyłaniem spamu
Autor: Etno
Autor: Karp30
Autor: Borowka



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana walut

SPRZEDAWAĆ TRZEBA TAM GDZIE OD RAZU PROPONUJĄ CI DOBRĄ CENĘ, A NIE TRZBA WYPROSIĆ. RAZ CI DA DOBRĄ, A DRUGI RAZ CIĘ ORŻNIE.POLECAM KANTOR: RÓG SIENKIEWICZA A DWORNEJ. TAM ZAWSZE OD RAZU PŁACĄ CENĘ ZBLIŻONĄ DO GIEŁDOWEJ, NAWET W MAŁEJ ILOŚCI. POZDRAWIAM I SPRAWDŻ GDZIE OD RAZU PROPONUJĄ DOBRĄ CENĘ, A NIE SZUKAJĄ JELENIA I CZEKAJĄ AŻ SIĘ UPOMNISZ,BO INACZEJ CIĘ ORŻNĄ.(TYLKO NIE MÓWCIE ILE DOSTAJECIE W INNYM KANTORZE, A PRZEKONACIE SIE KTÓRY KANTOR MA DOBRE CENY.)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana walut

A WIESZ JAK JEST ZE JAK WRACASZ DRUGI RAZ TO JESZCZE GOZEJ CI PROPONUJE HAAAA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana walut

polecam kantory internetowe lepsza kase oferuja od naszych lomzyniakow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana walut

Kampa może opowiesz nam o prowizjach przy wymianach internetowych, bo takie też są pobierane :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana walut

trolle ruszyły do pracy .....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana walut

kolejna menda odkopała temat by wkleić link za parę groszy ... sp.ier.da.lac z tego forum mendy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana walut

Ja polecam internetowe kantory, wydaje mi się że kurs jest minimalnie bardziej korzystny :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana walut

Może jakiś kantor internetowy? Często mają dobre warunki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana walut

Wydaję mi się, że cenę można negocjować dopiero jak wymienia się sporą kwotę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana walut

Gdzie znaleźć euro w najlepszych cenach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana walut

Jednak w internecie jest najtaniej wymieniać walutę, ja sama najczęściej na Pluskantor wymieniam bo mają tanie przelewy zagraniczne, tylko 5zł za EUR no i sa bezpieczni, nie miałam nigdy żadnych problemów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana walut

Dość przydatne są te porady :) Dzięki wielkie, z całą pewnością przydadzą mi się :)

W najczarniejszej godzinie jedynie miłość może nas ocalić...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana walut

A kantory online? Korzystacie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana walut


jojoanka nic ci nie da nabijanie sobie komentarzy trollu jeden

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana walut

Jaki jest teraz kurs dolara z Łomżyńskich kantorach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana walut

DO wymiany walut zdecydowanie polecam aplikacje Revolut!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana walut

A czy nie lepiej sprawdzić kurs dolara https://kurs-waluty.pl/waluta/usd[/url ? Myślę, że jest to o wiele wygodniejsze oraz gdy będziesz chciał wymienić walutę, wyjdzie Ci to o wiele taniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana walut

Dobrym pomysłem jest założyć sobie kantor internetowy. Aktualnie w zasadzie każdy popularny bank posiada coś takiego w swojej ofercie. Co można za pośrednictwem takiego kantoru internetowego zrobić? Ot chociażby kupować waluty po iście rynkowych stawkach, a później wypłacać w swoim banku. Proponuję jeszcze sprawdzić pod niniejszym linkiem: https://www.tanie-konto.pl/ranking-kont-osobistych/ Porównywarka kont bankowych, w jednym miejscu znajdziesz informacjie na temat tego, co gdzie i za ile.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana walut

hi everybody

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana walut

Można je wymienić już po przyjeździe, to lepiej. A kurs wymiany jest bardziej odpowiedni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana walut

Kantor bankowy wychodzi teraz najkorzystniej niestety f
https://pozyczkase.pl/pozyczka-na-500-plus/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana walut

Kryptowaluta jest dziś jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji. Kto zajmuje się górnictwem, od dawna stał się milionerem, kupił wyspę na Bali i żyje dla swojej przyjemności. Oczywiście musisz mieć mózgi, aby nie wypalić się na ryzyko. Ale kto nie podejmuje ryzyka, nie pije szampana. Oto aplikacja mobilna - https://pl.cryptonisation.com/najlepsze-aplikacje-mobilne-do-handlu-kryptowalutami/ , od której zacząłem. Rekomenduj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org