piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kamerka samochodowa - jaki model?

Nie znalazłem takiego tematu - a ostatnio dużo jeżdżę i zastanawiam się nad zakupem takiej kamerki. Czasami rzucają takie do biedronki czy lidla. Ale czy dają radę pod względem jakości?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamerka samochodowa - jaki model?

Nie dają.Nawet rejestracji w samochodzie przed potem nie odczytasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamerka samochodowa - jaki model?

http://allegro.pl/kamera-samochodowa-rejestrator-jazdy-trasy-full-hd-i4681499991.html


Jestem zadowolony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamerka samochodowa - jaki model?

Wszystko zależy od tego do jakiej kwoty. Dobre są kamerki Mio, ale nie są najtańsze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamerka samochodowa - jaki model?

Nie kupuj tej tanizny, bo szybko się rozczarujesz. Za około 340 zł kupisz sobie ferguson eye drive SHD100. W tej kategorii cenowej to jedna z lepszych opcji. Masz tam nagrywanie w jakości HD, czujnik ruchu który sam uruchamia kamerę gdy auto ruszy, każdy plik filmowy zapisywany jest w oddzielnym pliku. Poza tym kamerka ma mechanizmy które chronią ją od intensywnego światła słonecznego z którym czasami kierowcy mają do czynienia. Tutaj masz demonstrację możliwości
www.youtube.com/watch?v=pMLgnDXEg4w a na www.ferguson-digital.eu/pl/rejestratory-samochodowe/464-ferguson-eye-drive-shd100.html masz specyfikację ze strony producenta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamerka samochodowa - jaki model?

Zgadzam się z przedmówcą. Kamera Ferguson Eye driVe shd 100 to zdecydowanie jeden z najlepszych modeli. Poza tym co kolega (chyba) napisał, ma polskie menu, duży fajny wyświetlacz (ogólnie cała wygląda fajnie schludnie nowocześnie), to ma też wyjście hdmi co ułatwia oglądanie na dużym ekranie.
No i funkcja WDR:)
Ale jedno jest pwne - takiej jakości super hd ciężko uświadczyć innych kamerach, w tych biedronkowych-lidlowych-tescowych i innych zapomnij.... obraz jak z kamery internetowej sprzed 10 lat:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamerka samochodowa - jaki model?


Imię (nazwa) użytkownika: lelewel26
Posty: 1
Imię: lucjan
E-mail: skorzonera-91@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamerka samochodowa - jaki model?

konkretnego modelu nie podam - każdy lubi swoje :)
ale mi w wyborze kamerki pomógł poradnik -> www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-kamere-samochodowa-wybieramy-rejestrator-trasy-dla-samochodow/416/
jest dokładnie wyszczególnione, jakie parametry są niej lub bardziej istotne, jakich można się spodziewać funkcji dodatkowych. Wydaje mi się, że najpierw trzeba stworzyć listę swoich wymagań wobec sprzętu, a potem sprawdzać, czy dany model spełnia kryteria :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamerka samochodowa - jaki model?

http://www.amazon.co.uk/Nextbase-Car-Lite-Video-Recorder/dp/B00D8YP19U

my mamy taka, filmik przy kazdej pogodzie czy oswietleniu idealny, dobrze widac szczególy

nie no taaaaaaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamerka samochodowa - jaki model?

Ja proponuję coś takiego: http://www.rwcars.pl/kategoria-kamery-cofania.html - dobre, tanie i spoko obsługa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamerka samochodowa - jaki model?

Na pewno będzie tutaj istotny budżet, a można najtaniej kupić już od około 10 złotych, ale chyba jednak lepiej dać więcej. Dobrze też wiedzieć na co zwracać uwagę przy wyborze rejestratora: podpowiadamy.pl/rejestratory-jazdy-jakie-funkcje-oferuja-jak-wybrac-rejestrator-jazdy/, bo to też może nie dla wszystkich być takie jasne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamerka samochodowa - jaki model?

tą ci polecam Xblitz x5 z wifi- kamera na prawde z najwyższej półki, posiada tryb parkingowy ,można nią sterować z telefonu.Bardzo dobra jakość zdjęć, polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamerka samochodowa - jaki model?

A co to jest ten tryb parkingowy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamerka samochodowa - jaki model?

bilka napisał(a):

> tą ci polecam Xblitz x5 z wifi- kamera na prawde z
> najwyższej półki, posiada tryb parkingowy ,można nią
> sterować z telefonu.Bardzo dobra jakość zdjęć, polecam


Nadal polecasz to?

Ja ostatnio zapoznałam się z ofertą firmy https://systemyzabezpieczenia.com.pl/ bo szukam czujników ruchu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamerka samochodowa - jaki model?

Zamówiłam z Xiaomi na Alieexpress i jestem zadowolona. Moim zdaniem daje radę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamerka samochodowa - jaki model?

Moim zdaniem Samsung robi świetne kamerki. One są doskonałe w moim przekonaniu!!!!!
______________________
Tematy prac licencjackich - Marketing

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org