piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
włosy blond dobry fryzjer kogo polcacie ?

Witam potrzebuję dobrej fryzjerki do włosów blond bo moja niestety wyjechała będę bardzo wdzięczna za polecenie mi jakiejś profesjonalnej osoby :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: włosy blond dobry fryzjer kogo polcacie ?

Dolanczam się .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: włosy blond dobry fryzjer kogo polcacie ?

salon edyta na malachowskiego ale ostrzegam ceny kosmiczne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: włosy blond dobry fryzjer kogo polcacie ?

tzn jak kosmiczne jaka cena za odrosty ? :-) która fryzjerkę polecasz ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: włosy blond dobry fryzjer kogo polcacie ?

Salon edyta jes okropny! Jakis czas temu robilam tam sobie pasemka blad i przed wizyta zapytalam oczywiscie jaka bedzie cena,pani E... odpowiedziala ze do 160 zl powinnismy sie wyrobic (wlosy do ramion) wiec se zgodzil. Wyszlo lanie ale gdy na koniec mialam sie rozliczyc....
Pani E... odparla ze sporo farby musiala zuzyc i koszt farbowania to 230Zl... mylalam ze zartuje....Nigdy Wiecej Tam Nie Pojde I Nie Polecam!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: włosy blond dobry fryzjer kogo polcacie ?

Napisz do mnie na maila to polecę fryzjerkę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: włosy blond dobry fryzjer kogo polcacie ?

Mozesz znaleźć rankingi dobrych fryzjerów w sieci, wystarczy trochę poszukać. Przykładowo tutaj: http://www.dobryfryzjer.pl/lomza .Nie ma za co.

Be yourself :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: włosy blond dobry fryzjer kogo polcacie ?

ewelina na dlugiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: włosy blond dobry fryzjer kogo polcacie ?

Jeżeli chodzi o koloryzacje wlosow to podrzucam Wam te stronke https://www.salonexpert.pl/produkty/koloryzacja, poczytajcie sobie na temat koloryzacji ;) Dobry fryzjer to też podstawa, no i wązne, żeby pracował też właśnie na dobrych kosmetykach.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: włosy blond dobry fryzjer kogo polcacie ?

Co do salonu \"Edyta\" - nie wiem czy to taki super salon jeśli poprawka poprawki im nie wychodzi i trzeba umawiać się na trzeci termin żeby poprawiły masakre co na głowie zrobiły :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org