piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Markowe ubrania w Łomży

Witam, gdzie w Łomży znajde sklep z ubraniami troche lepszych marek niż nike czy adidas ? Jest coś takiego w pobliżu czy zostaje Białystok i Warszawa ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Markowe ubrania w Łomży

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Markowe ubrania w Łomży

białystok alfa pierwsze lub druge pietro Jeansy para 1200
i koszule 500 zł ale dora jakosc

Max

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Markowe ubrania w Łomży

sorki bo widze ze ty chyba dresem jestes

Max

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Markowe ubrania w Łomży

Witam ja posiadam markowe ciuchy z USA . Bardzo niskie ceny . Jesli jestes zainteresowany kontaktuj sie na email santanaaa22@gmail.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Markowe ubrania w Łomży

Autor: ladypoludnie te ciuchy takie firmowe jak i ty firmowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Markowe ubrania w Łomży

Nie gadaj,mozna u nie kupic t-shirt Calvina(samego w domu) Clai(u)na

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Markowe ubrania w Łomży

Dobre i znane marki kupicie na markowystyl.pl sama zamówiłam miesiąc temu kilka rzeczy u nich, towar przyszedł oryginalny, w między czasie wymieniłam rozmiarowke na troche nizsza - tez problemu nie bylo, ceny rewelacja! tylko troche logistycznie nie teges bo dostawa dosc dlugo szla, ale np. jak ktos bywa w krk to jest opcja chyba odbioru osobistego nawet

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Markowe ubrania w Łomży

Czy markowe ubrania są rzeczywiście tak dużo lepsze od tradycyjnych ciuszków?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Markowe ubrania w Łomży


Autor: Etno (---.238.188.39.vultr.com)
Data: 09-07-17 10:42


lester zapomniałeś sie przelogować trollu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Markowe ubrania w Łomży

Moim zdaniem to jest temat dla specjalisty z tej dziedziny. Bez dwóch zdań... Można sobie wielu problemów dzięki temu oszczędzić.

Sekret szczęścia, a przynajmniej spokoju, leży w tym, żeby wyeliminować romantyczną miłość z życia, bo to ona sprawia, że człowiek cierpi. Tak żyje się spokojniej i lepiej się bawi, zapewniam cię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Markowe ubrania w Łomży

Ja właśnie przymierzam się do zakupu markowych spodni damskich, a dokładnie chodzi mi o te: https://youneedit.pl/pol_m_ONA_ODZIEZ_SPODNIE-1492.html i tak się zastanawiam, czy faktycznie są lepsze od tych z sieciówek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Markowe ubrania w Łomży

Polecam rozejrzeć się w internecie, na sprawdzony stronach typu zaladno itp. W mojej szafie mam dużo markowych ubrań, które w internecie można kupić znacznie taniej. Podobne doświadczenia mam też z meblami. Meble do sypialni i salonu kupiłam np. na Mirjan24.

beata.lisek

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org