sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wywóz gruzu , śmieci ŁSM

Witam Forumowiczów . Niebawem rozpoczynam remont mieszkania w bloku w zasobach ŁSM , zastanawiam się , jak rozegrać wywóz śmieci czyli boazerii , jakiegoś gruzu , odpadów typu glazura , terakota . Czy wybrać się do spółdzielni i oni podstawią jakiś dodatkowy kontener na czas remontu czy też szukać firm prywatnych ? Może ktoś ma z tym jakieś doświadczenia , ewentualnie zna obowiązujące ceny? Będę wdzięczny za rozsądne odpowiedzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wywóz gruzu , śmieci ŁSM

spoldzielnia jest zobowiazana do podstawienia dodatkowego kontenera. Musisz wybrac sie do spoldzielni. Z tego co wiem rzadaja dodatkowej oplaty lecz wg nowej ustawy o odpadach miasto jest zobowiazani odebrac smieci od mieszkancow. Jesli w spoldzielni beda chceiec kasy zawsze warto zapytac w mpgkim na akademickiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wywóz gruzu , śmieci ŁSM

Zadzown do BŁYSKU jeśli mieszkasz na terenie Łomży to masz gratis, wiem bo sam robilem remont.
86 218 25 26

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wywóz gruzu , śmieci ŁSM

spółdzielnia ci z 500 policzy. lepiej poszukaj kogoś z ciężarówką i za 200 - 300 ci wywiezie. Gruz przyjmują na grobli jednaczewskiej, albo zapytaj kierowcy - oni często mają układ z kimś kto potrzebuje gruzu.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wywóz gruzu , śmieci ŁSM

Od wejscia ustawy śmieciowej śmieci należa do Miasta a nie do spóldzielni, spóldzielnia jest tylko pośrednikiem, w Łomzy wygrała firma Błysk tak wiec wszystko z nimi złatawiasz, tak jak napisał Ja26

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wywóz gruzu , śmieci ŁSM

Dzięki za podpowiedzi , Ja26 , martyna140202 , tak jak napisaliście , wszelkie formalności załatwiam z Błyskiem nie ze spółdzielnią , pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wywóz gruzu , śmieci ŁSM

Za Laskiem Kalinowskim, w kierunku na Drozdowo po lewej stronie.
Ostatnio oddaliśmy tam gruz i było ok, przyjmują każdą ilość

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wywóz gruzu , śmieci ŁSM

Masz wykonawców, którzy za kasę to usuwają - http://wywozgabarytow.pl/ Kwestia budżetu i dogadania szczegółów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wywóz gruzu , śmieci ŁSM

Wynajmij w Statoilu przyczepkę. Koszt wynajęcia za dobę 50 zł. Gruz wywieź na Groblę, śmieci do spółdzielczego śmietnika. Ja bym im nie dał 500 zł. za kontener.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wywóz gruzu , śmieci ŁSM

Baron666 czy ty czytałeś poprzednie posty, nigdzie nie płaci sie po 500 zł dzwonisz do firmy Błysk bo to ona jest odpowiedzialna za śmieci i ustalasz termin podstawienia kontenera i wszystko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wywóz gruzu , śmieci ŁSM

Potwierdzę , idziesz do Błysku i umawiasz się na podstawienie kontenera na konkretny dzień , jeśli jesteś z terenu Łomży usługa jest całkowicie bezpłatna .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wywóz gruzu , śmieci ŁSM

Sory Martyna , ale zasugerowałem się wypowiedzią Explorera i że ja nigdy bym nie dał spółdzielni 500 zł. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wywóz gruzu , śmieci ŁSM

Jest np. Pewex, firma która czyści mieszkania z gruzu i staroci. I to np. świetne rozwiązanie w przypadku generalnego remontu - o wiele mniej pracy do wykonania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wywóz gruzu , śmieci ŁSM

ŁSM da ci za darmo kontener, potem go zabierze. Wiem, bo sam go brałem. Udaj się do Marczyka i się dogadaj, oni to podstawiają. Nie bierz prywatnycg firm, to jest za darmo.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wywóz gruzu , śmieci ŁSM

Jeśli chodzi o wywóz gruzu to ja zgłosiłem to do spółdzielni i otrzymałem od nich za opłatą (nie pamiętam teraz ile to było) duży wór na gruz i inne odpady - tylko, że ja mieszkam w bloku. Najlepiej by było poszukać firmy, która obsługują Twoją okolicę i wybrać najlepszą opcję. Poczytaj sobie ten artykuł o wywozie gruzu, może Ci trochę ułatwi sprawę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wywóz gruzu , śmieci ŁSM

Witam! Ponawiam wątek. Czy jest w stanie ktoś polecić dobrą i niedrogą firme zajmującą się wywozem odpadów typu gruz/zlom? Z góry dzięki za pomoc :)

mirek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wywóz gruzu , śmieci ŁSM

Zatrudniałem firmę do wywozu gruzu i odpadów z budowy. Podjeżdzają pod miejsce, w którym się z nimi umówisz. Z terminami tez nie bło problemów, a wszystko poszło sprawnie. Na ich stronie http://dpr.info.pl/ znajdziesz numer i cennik, jesli potrzebujesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wywóz gruzu , śmieci ŁSM

Ja skorzystałem za to z usług tej firmy WYWÓZ GRUZ - KPTR. Wszystko poszło tak jak miało być czyli szybko i sprawnie i bez dodatkowych kosztów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org